po prostu hej.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

po prostu hej.

przez madridistka 30 sty 2011, 21:22
witam wszystkich forumowiczów. siedzę tutaj już od dobrych kilku godzin i wciąż nie mogę uwierzyć, że problemy, o jakich czytam, to również moje problemy.
od kilku miesięcy odczuwałam ogólne zmęczenie, wyjście po schodach na piętro przyprawiało mnie o zadyszkę. wciąż powtarzające się bóle głowy, do których w końcu doszły bóle w klatce piersiowej, bezsenność, napady lęku, przygnębienie. najpierw, przed miesiącem, zrobiłam badania krwi- wszystko było w porządku, jednak lekarz doradził, bym po świętach bożonarodzeniowych zgłosiła się do szpitala, gdzie poleżę 3-4 dni, a oni zrobią mi wszystkie badania. nie chciałam myśleć o wizycie w szpitalu, więc usilnie próbowałam sobie wmówić, że wszystko się stabilizuje. w końcu, tydzień temu, po przebiegnięciu 20 metrów do busa czułam się, jakby ktoś wbił się ręką w moją klatkę piersiową i przez pół godziny miętosił mi dłonią serce. stwierdziłam, że już koniec żartów i zgłosiłam rodzicom, że decyduję się na szpital. w czwartek miałam iść do mojego lekarza rodzinnego po skierowanie, czy coś w tym stylu, jednak rodzice w końcu przypomnieli sobie o pewnym dobrym kardiologu i postanowili wysłać mnie na prywatną wizytę, aby zaoszczędzić mi tułaczki po szpitalu. już podczas pierwszej wizyty, po ogólnym wywiadzie i ekg, powiedział, że wg niego wszystko ma podłoże nerwowe. kazał jednak, by się upewnić, przyjechać mi dzisiaj do innej kliniki, w której przyjmuje, na echo serca...
mam 17 lat i czuję się, jakbym była psycholką. rodzice nie chcą wierzyć, że nerwica to też choroba.
when you lose small mind you free your life.

Re: po prostu hej.

przez LitrMaślanki 30 sty 2011, 22:02
Cześć i gratuluje rozwagi w podejmowaniu właściwych decyzji . :great:
LitrMaślanki

przez Badziak 31 sty 2011, 01:58
Może to początki astmy oskrzelowej?
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez coma 31 sty 2011, 09:36
madridistka, Witaj :smile:

Po ogólnym wywiadzie i ekg lekarz nie może stwierdzić, że coś ma podłoże nerwowe. To echo to dobry pomysł, przydałoby się jeszcze ekg holter. A co do astmy - możliwe, aczkolwiek powinny się jeszcze pojawić inne objawy. Masz alergię na coś? Może rzeczywiście warto to sprawdzić...

Myślę, że jak się okaże, że masz nerwicę i jak stwierdzi to lekarz to rodzice uwierzą. Po prostu potrzeba czasu, muszą poznać i zrozumieć tą chorobę :smile:
coma

po prostu hej.

przez madridistka 31 sty 2011, 11:17
właśnie o to chodzi, że lekarz już stwierdził. nigdy nie miałam na nic alergii i nie wydaje mi się, bym miała.
when you lose small mind you free your life.

Sortuj wg