Witam serdecznie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam serdecznie

przez alinkaa 16 sie 2010, 21:44
Trafiłam na to forum przypadkowo, po prostu nie wiem do kogo się zgłosić. Mam złe doświadczenia z psychiatra, gdyż kiedys miałam stany depresyjne i leczyłam sie, tzn właściwie z miejsca dostałam leki. Niestety, podejrzewam,że były one źle dobrane, gdyż miałam po nich bardzo niepokojące objawy fizyczne. w kazdym razie przerwałam leczenie i kilka lat było dobrze. Problem pojawił się kilka miesięcy temu. Zaczeło się od kilku niepokojących atakow, nie wiem czy nazwac je atakami nerwicy czy jak. w każdym razie wyglądały one następująco: wszystko jest ok i nagle niewiadomo czemu, mam ogromne uderzenia gorąca, przyspieszone bicie serca i taki wielki niepokój, że zaraz się coś stanie i zaraz umre. Nie wiem dokładnie jak to opisac....Czuję sie przy tym jakbym miała zemdleć (co kilka razy mi się zdarzyło). to jednak nie wszystko. ataki udało mi się jako-tako opanowac, natomiast pojawił sie gorszy stan: stale mam uczucie ogromnego niepokoju( nie potrafie zdefiniować czego konkretnie się boję) i mam czasem wrazenie jakbym traciła nagle pamiec, czuła się jakby to nie było moj erciało itd..nie wiem jak to opisac. chciałam spytać czy ktoś z was miał podobne objawy i czy moze powiedzieć co to dokładnie jest? chciałabym miec jakis punkt zacze[pienie, bowiem bardzo utrudnia mi to życie.

Pozdrawiam,

A.

Re: Witam serdecznie

przez brokenwing 16 sie 2010, 23:29
alinkaa, Witaj
Czasem tak bywa ,zanim organizm przyzwyczai się do leków robi psikusy w formie skutków ubocznych ,często mało przyjemnych .
Mogło być tez złe dobranie ,kto wie?
Mam pytanie a byłaś z tymi obawami u internisty ?

Gdzieś już dziś pisałem , specjalista może się wypowiadać -diagnozować ,nie forum . Tu nawet jak ktoś twierdzi ,że jest lekarzem ,to należy go traktować z przymrożeniem oka . Jak to w internecie 70 letni dziad może zostać 17 letnią atrakcyjną blondynką ...a nawet nimfomanka :D
..A sprzedawca butów albo magazynier psychiatrą :D Zgłoś się do lekarza .
brokenwing

Sortuj wg