Afirmacje

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Afirmacje

przez kamilo 10 sie 2009, 12:52
Witam wszystkich mam pytanie czy stosowanie afirmacji rzeczywiście przynosi porzadany skutek i czy może zmienić tok myślenia ???

Re: Afirmacje

przez shadow_no 11 sie 2009, 18:20
Chwilowo tak. Aby afirmacje się sprawdzały wymagane jest częste ich stosowanie.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez ty_tez_mozesz 11 sie 2009, 22:30
słyszałem opinie do której się przychylam, że afirmacje dużo lepiej działają w połączeniu z metodą EFT
"ludzie cierpią często dlatego, że czują się sami. sami bo są samotni lub bo czują się samotni wśród ludzi"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bibi 17 sty 2011, 14:37
Doszłam do wniosku , że spróbuje - bo nie mam siły na nic innego. Nie mogę ciągle spadać w dół!
Ja mnóstwo czytam. i co nie przeczytam to złe, negatywne, pesymistyczne, dołujace! Więc jak mam się czuć?! właśnie tak się czuję! Takie mam życie jak się czuję po przeczytaniu tego słowa pisanego. Tak więc stwierdzam , że ma ono MOC! I to właśnie ta moc tak na nas działa! na forum równiez czytam: "nie mam ochoty na nic", "nikt mnie nie rozumie", " żle się czuję"......tak to wszystko PRAWDA! Ale ta prawda obniża nasze samopoczucie. Trzeba czytać dobre zdania, dobre, pozytywne treści. np: "jestem kochana przez moich rodziców", "jestem szanowana przez mojego syna, " " z dnia na dzień czuję się lepiej,,,,i lepiej". Te zdania też są PRAWDĄ, ale działąją na nas pozytywnie! Mają Moc!!!
Ja spróbuję. Ponieważ nie mam energii, siły do roboty to moją pierwszą afirmacją będzie: " Z dnia na dzień czuję się coraz lepiej fizycznie, psychicznie i intelektualnie." zalecenie- powtarzać jak najczęściej z wiarą! i po dwóch tygodniach oczekiwać poprawy.
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

Afirmacje

przez lofenna 21 maja 2012, 01:21

Afirmacje

przez JERZY62 14 paź 2012, 19:15
Ja polecam tą stronę co do afirmacji http://www.pozytywnemysli.pl/10-prostyc ... afirmacji/

Proszę piszcie czy ktoś z was jeszcze stosował afirmacji i z jakim skutkiem ;)
♪♪♪

Afirmacje

przez Saraid 14 paź 2012, 19:19
LATEK50, ja stosowałam z bardzo dobrym skutkiem,ale w zupełnie innej postaci.
Saraid

Afirmacje

przez JERZY62 14 paź 2012, 19:22
Svafa, to znaczy w jakiej postaci, nie rozumiem ;)
♪♪♪

Afirmacje

przez monk.2000 14 paź 2012, 19:32
Ja może mógłbym stosować afirmacje, domyślam się że mogą być skuteczne; ale staram się w ostatnim czasie unikać nadmiernego konceptualizowania, czy jest dobrze czy źle itd. Myślę, że afirmacje zaliczają się do podobnej dziedziny co hipnoza i autohipnoza.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Afirmacje

przez Saraid 14 paź 2012, 19:35
monk.2000, autosugestia też.
Saraid

Afirmacje

przez bittersweet 15 paź 2012, 13:41
Afirmacje sa dobre, bo można pozytywnymi myślami wypierac negatywne. Kolejna sprawa to komentarz do każdej napisanej afirmacji, co w związku z nią odczuwam - to bardzo ważne i daje nam możliwość wglądu w nieuświadomione myśli, które mogą nas hamować w rozwoju.
Ja do każdej afirmacji dopisywałam tez : czuje się z tym bezpiecznie i niewinnie, bo ma problem z poczuciem bezpieczeństwa i winy.
Np : Ja, cudak, jestem zdrowa i czuję się z tym bezpiecznie i niewinnie.
No i w głowie już mi wywala komentarz do tej afirmacji: jak będziesz zdrowa, nikt nie będzie Cie kochał.... :( .
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Afirmacje

przez Saraid 15 paź 2012, 14:52
cudak, napisz na kartce,wryj w pamieć powtarzaj jak paciorek a wpoisz do umysłu to co pozytywne.
Saraid

Sortuj wg