hej

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

hej

przez krysia78 12 lip 2009, 23:26
Hej,mam na imię Krysia,31lat i żadnych życiowych osiągnięć którymi mogłabym się pochwalić.Trafiłam na to forum dziś,szukając info medycznych,gdyż od dawna zle się czuję.Staram się sama zdiagnozować co mi dolega-bo nie wiem do jakiego lekarza się zwrócić i co mu powiedzieć.Budzę się w nocy z brakiem tchu,czuję się słaba jak mysz,najchętniej spałabym cały dzień,boję się być sama w domu,ale i boję się z niego wyjść(mam wrażenie że auto mnie przejedzie,samolot spadnie itd).Fizycznie czuję się coraz gorzej-ciągłe bóle głowy,klatki pier.brzucha...i najgorsze natrętne myśli że niedługo umrę,że mam raka,że zaraz dostane zawału albo wylewu.Boję się zasypiać,mam ciągle koszmary.Już nie mam siły tak żyć-proszę doradzcie co robić?

Re: hej

przez Ridllic 12 lip 2009, 23:28
krysia78, witaj, do psychologa nie bój się nie umrzesz wiele osób przechodziło tutaj to ;)
Ridllic

przez krysia78 12 lip 2009, 23:58
Psycholog czy psychiatra?zapomniałam dodać że czasem wpadam w euforię,jestem wtedy jak po amfie,ale potem jakby gorszy dół...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shadow_no 13 lip 2009, 13:09
krysia78, witam na forum.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Abradab 15 lip 2009, 11:52
witamy :D

Sortuj wg