To ja też się przywitam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

To ja też się przywitam

przez Rani 11 gru 2008, 15:12
Witam.
Trochę trwało zanim odważyłam się zarejestrować i napisać pierwszego posta. Dopiero zaczęłam walkę z chorobą i jestem trochę skołowana. Zanim zdecydowałam się pójść do lekarza minęło dużo czasu. Myślałam, że sobie sama poradzę. I jakoś kilka lat wytrwałam. Ale w końcu poddałam się i postanowiłam się leczyć. Diagnoza: depresja i zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne. Byłam zaskoczona diagnozą, bo myślałam, że to zwykła nerwica na skutek stresu. Dostałam leki i jak na razie nie widzę zmian. Boję się skutków ubocznych. Podobno leki trzeba brać bardzo długo i zastanawiam się jakie szkody wyrządzą w moim organizmie. Leczę się dopiero trzy tygodnie. Wiem też, że oprócz leków potrzebna jest terapia ale jeszcze nie rozmawiałam z lekarzem na ten temat.
Mam nadzieję, że nie stracę odwagi i ten pierwszy post nie będzie jednocześnie ostatnim :D
"Nie dziw się jeżeli jutro spadnie porządny grad, rozszaleje się zamieć i licho wie co. To, że dziś jest ładnie, jeszcze nic nie znaczy. To jest zaledwie jakiś ślad pogody."

Re: To ja też się przywitam

przez chloe 11 gru 2008, 15:34
witaj :) ja tu jestem od niedawna, dopiero zastanawiam się nad wizytą u specjalisty, podejrzewam jakieś stany depresyjne i w sumie sama nie wiem co jeszcze. nie jestem sobą, bywam agresywna na przemian z zupełną ospałością i obojętnością, zresztą, jeśli byś chciała poczytać to też się gdzieś witałam poniżej, nie będę Cię tu zamęczać.

W każdym razie życzę Ci dużo siły w walce z chorobą, poczytaj trochę co inni piszą tu na forum, wielu osobom udało się wyjść z tego, to forum naprawdę jest świetną formą "wygadania się". 3maj się ciepło :*
(...) Jest ciemno
jest ciemno jak najciemniej
mnie nie ma
nie ma spać
Nie ma oddychać
Żyć nie ma (...)

przez Rani 11 gru 2008, 15:42
Dzięki Chloe! Tobie też życzę wytrwałości i może jednak udaj się do specjalisty. Podobno leki mogą pomóc. Nie ma co odkładać leczenia w nieskończoność. Mam nadzieję, że kiedyś (oby jak najszybciej) będę mogła napisać, że mi leki pomogły. Trzymaj się!
"Nie dziw się jeżeli jutro spadnie porządny grad, rozszaleje się zamieć i licho wie co. To, że dziś jest ładnie, jeszcze nic nie znaczy. To jest zaledwie jakiś ślad pogody."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Matilde 11 gru 2008, 18:51
Hej, miło Cię powitać!
"Bo tak naprawdę jedyna droga do tajemnicy prowadzi przez rozpacz. Można by wręcz powiedzieć, szczęśliwi, których stać na rozpacz"
W. Myśliwski - Widnokrąg

przez Jola27 11 gru 2008, 19:09
Rani hej hej ja ruwniesz pragne cie powitac i fajnie ze sie leczysz pomalotku malymi kroczkami napewno ztego wyjdziesz mnustwo osub wygralo z choroba i fajnie ze piszesz bo to pomaga sama swiadomosc ze wyzucilas bol z siebie i zostalas zrozumjana
pozdrawiam

przez painkiller 11 gru 2008, 21:58
Witaj Rani. Miło Cię poznać. Mam nadzieję, że leczenie jak najszybciej przyniesie pozytywne skutki. Ja też myślałam że nie starczy mi odwagi na pisanie tutaj ;) Jednak to bardzo pomaga. Pozdrawiam Cię serdecznie
Life
Is full of surprises
It advertises
Nothing
Nothing

przez Victorek 11 gru 2008, 22:22
Witaj Rani! na pewno jak trochę poczytasz i zaczniesz się udzielać to nie będzie to twój ostatni post :) to forum nawet wciąga :) ale najważniejsze żeby wyzdrowieć!! tego życzę!
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

przez Korba 11 gru 2008, 22:53
To forum wciąga i pomaga, bo człowiek orientuje się, że nie jest ufoludem i że jest nas więcej :mrgreen:

Pozdrawiam i powodzenia życzę na drodze do wyzdrowienia :smile:
Korba

przez Rani 12 gru 2008, 09:36
Dziękuję wszystkim za ciepłe przywitanie na forum. Na razie więcej czytam niż piszę ale może się oswoję.

przez Pstryk 17 gru 2008, 11:01
Witaj Rani, miło Cię poznać.
Pstryk

Sortuj wg