usuńcie mnie z forum

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Re: usuńcie mnie z forum

przez danuta2543 03 paź 2008, 17:14
teraz nie potrafisz się cieszyć ale daj sobie czas zobaczysz będzie dobrze

przez nieboszczyk 04 paź 2008, 11:48
spadająca gwiazda nawijasz jak katarynka bo żyjesz w poczuciu bezpieczeństwa,napewno masz dobre układy w rodzinie i z innymi ludzmi,nie mieszkasz samotnie,zyjesz w w miare komfortowych warunkach,możesz normalnie jeść,spokojnie sie wyspać,potrafisz cieszyć sie z tego co sie dzieje,zawsze masz kogoś na kogo możesz liczyć i nie musisz chować sie przed społeczeństwem.tylko pozazdrościc takiego spokoju.ale nie każdy może mieć spokójl.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez gabriel 04 paź 2008, 13:00
nieboszczyk napisał(a):spadająca gwiazda nawijasz jak katarynka bo żyjesz w poczuciu bezpieczeństwa,napewno masz dobre układy w rodzinie i z innymi ludzmi,nie mieszkasz samotnie,zyjesz w w miare komfortowych warunkach,możesz normalnie jeść,spokojnie sie wyspać,potrafisz cieszyć sie z tego co sie dzieje,zawsze masz kogoś na kogo możesz liczyć i nie musisz chować sie przed społeczeństwem.tylko pozazdrościc takiego spokoju.ale nie każdy może mieć spokójl.

Otóż to! Wreszcie jakaś mądra wypowiedź! Swoją drogą nieboszczycy chyba mają spokój? :lol: :lol: :lol:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ridllic 04 paź 2008, 13:23
gabriel poczytaj może więcej postów użytkownika "Spadająca Gwiazda" a później oceniaj !

PS. Widze że Ty chyba lubisz dogryzać użytkownikom już któryś post w którym oceniasz i wnosisz toksyczną atmosferę :D :D :D

Nieboszczyk a teraz to ja juz naprawdę nie rozumie w pierwszych postach jesteś załamany i wszystkiego się boisz i skarżysz się że nikt Ci nie odpisuje a teraz zacząłeś sam atakować ludzi którzy chcą z Tobą rozmawiać :!: i Ci odpisują czy aby to nie była manipulacja w celu zwrócenie na siebie uwagi ???
Ridllic

przez gabriel 04 paź 2008, 13:49
ridlic, nie lubię dogryzać ludziom, popieram jedynie słuszne inicjatywy. Zaczynaj zdanie od wielkiej litery ridlic :D

przez linka 04 paź 2008, 13:54
nieboszczyk napisał(a):spadająca gwiazda nawijasz jak katarynka bo żyjesz w poczuciu bezpieczeństwa,napewno masz dobre układy w rodzinie i z innymi ludzmi,nie mieszkasz samotnie,zyjesz w w miare komfortowych warunkach,możesz normalnie jeść,spokojnie sie wyspać,potrafisz cieszyć sie z tego co sie dzieje,zawsze masz kogoś na kogo możesz liczyć i nie musisz chować sie przed społeczeństwem.tylko pozazdrościc takiego spokoju.ale nie każdy może mieć spokójl.

Taa my w ogóle wszyscy tu mamy super ekstra życie i w ogóle pisujemy tu z nudów i z czystej chęci podrażnienia tych co mają gorzej.............

Btw jak w ogóle można tak oceniać ludzi nei znając ich?
Może już czas zdać sobie sprawę, nieboszczyk, że są ludzie którzy mają gorzej od ciebie - ozywićie ani to nie leczy ani nie poprawia humoru ale daje do zastanowienia.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez nieboszczyk 04 paź 2008, 14:21
Ridllic.Po pierwsze nikogo tu nie atakuje.po drugie jestem daleki od zwracania na siebie uwagi bo niemam nato enargii i jestem nato za stary.nie jestem tu poto żeby być w centrum uwagi.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Amy Lee 04 paź 2008, 14:27
nieboszczyk napisał(a):Ridllic.Po pierwsze nikogo tu nie atakuje.po drugie jestem daleki od zwracania na siebie uwagi bo niemam nato enargii i jestem nato za stary.nie jestem tu poto żeby być w centrum uwagi.

Masz dwa wyjścia:
1. piszesz do nas, my odpisujemy, rozmawiamy, wspieramy się na wzajem i jest ok.
2. nie piszesz na forum i nikt z nas się tobą od tego momentu nie interesuje.
To zależy tylko od ciebie, nie od innych użytkowników czy nawet administracji, dalsza dyskusja na ten temat jest jałowa.
Amy Lee

przez wróbelek Elemelek 04 paź 2008, 15:28
cholera:/ ma pytanie nie do tematu?? ile trzeba mieć ostrzeżeń żeby dostać bana?? takiego na stałe?? ;>

nieboszczyk, nikt nie ma takiego kolorowego życia jakby się chciało mieć... linka dobrze napisała... moze i jesteś w strasznej sytuacji ale niektórzy mają gorzej, i się nad sobą nie użalają... wiec tu nie trzeba myśleć kto ma gorzej a kto lepiej, tylko dążyć do jakiejkolwiek poprawy
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez Spadająca_Gwiazda 04 paź 2008, 19:20

tak? moja mama się mnie wyrzekła, od najbliższych mi ludzi usłyszałam takie rzeczy że próbowałam popełnić samobójstwo. Moje całe życie to życie w cieniu innych, lepszych do których jestem cały czas porównywalna. Jak to nazywają "pasożyt jestem i kula u nogi" :)
Nie śpię normalnie od wielu wielu miesięcy, najwyżej 5 godzin dziennie z przerwami.
Rodzina ma mnie za najgorsze dno, leczę się u psychologa i zapisałam się do psychiatry.
Mam nadzieje że nigdy.. przenigdy nie wróci do mnie te uczucie rozpaczy, samotności i poczucie beznadziejności jak wtedy..

Uważasz że gdybym była szczęśliwa radosna i spokojna to byłabym tutaj? szkoda że tak mało mnie znasz..

Ale nie mam do ciebie żalu za twe słowa, nie wiesz bo i skąd mógłbyś.. :)
Trzymaj się i nie poddawaj.

A wam kochani dziękuję za ciepłe słowa :**
Spadam jak liść, spadam niczym gwiazda. Znajdując wiarę podążam tam gdzie Ty..

przez linka 04 paź 2008, 19:51
Spadająca_Gwiazda, weź się nie przejmuj, bo nie ma czym............
A ja cię wirtualnie przytulam i tyle :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez nieboszczyk 04 paź 2008, 19:53
spadająca gwiazdka.czy też masz nerwice?mowisz że twoja mama sie ciebie wyrzekła.że najbliżsi cie gnoili.ja niemam rodziny.musiałem całkowicie zerwać z rodziną bo tam nie dało sie żyć.nigdy nie mogłem na nich liczyć.a jak cos mi sie stalo to zawsze mieli do mnie pretensje.teraz do mnie dotarło jakie mają poglądy.ich poglądy brzmiały że niepełnosprawny to nie człowiek.moge liczyć tylko na własną sprawność fizyczną.do tego mam dom za który musze odpowiadać.

przez Spadająca_Gwiazda 04 paź 2008, 20:28
lineczko kochana moja ale ja się nie przejmuje, mam tu taka obrończynie to się nie boję,w razie co poszczujesz psami ;D

Nieboszczyku.. pewnie że ją mam, powiedz kto jej tutaj nie ma..? wszyscy jesteśmy w jakiś sposób zagubieni, wszyscy szukamy tutaj wsparcia bo na co dzień nam tego braknie tak jak ty chcielibyśmy usłyszeć "będzie dobrze..".
Jeśli twoja rodzina była toksyczna, nie pomogli ci kiedy ich o to prosiłeś (to nie musiały byc słowa, to widać po prostu) to dobrze że się od tego odciąłeś. Czasami to jedyna droga by odzyskać swoja godność i chcieć udowodnić że jest inaczej.

Prawda taka że jesteś silny,.. nawet nie zdajesz sobie z tego jak bardzo. Buntujesz się, jesteś na nich zły.. to dobry znak. To znaczy że nie godzisz się na to że chcesz żyć jak normalny człowiek a nie jak ktoś nikomu niepotrzebny, a ty jesteś potrzebny choćbyś się nie zgadzał. Każdy z nas tu jest..

Nie przejmuj się innymi, żyj dla siebie a jak jeszcze nie masz dosyć motywacji (co mam nadzieje niebawem się zmieni) na to.. to na złość innym ;)
Spadam jak liść, spadam niczym gwiazda. Znajdując wiarę podążam tam gdzie Ty..

przez nieboszczyk 05 paź 2008, 12:27
otóż doskonale sie bez nich obywam.potrafie utrzymać dom,mam co jeść,potrafie wszędzie załatwić lekarza i naprawić wszysko co sie zepsuje.jest tylko jeden problem z którego powodu nerwica nie opuszcza nawet na sekunde.problem w tym że oni za wszelką cene chcą sie mścić na mnie zato że niechce z nimi mieszkać i nie jestem im posłuszny.owszem karmili mnie i ubierali.ale nigdy ich nie obchodził mój stan psychiczny.zawsze mieli gdzieś że samotność pogarsza mój stan.a jedyna ich reakcja to było pozbyć sie mnie oddając mnie do zakładu.obecnie mieszkam u przyjaciela.im sie niepodoba że ten przyjaciel jest niepełnosprawny.a u niego dostałem to czego oni nigdy mi nie dali.kiedy usilowali zniszczyć mój układ z przyjacielem coś we mnie pękło.od tego czasu niemają odemnie ani telefonu,ani odwiedzin,ani prezentów.grozili mi że sprzedadzą mój dom i będą mnie ścigać po polsce.jedna przyczyna nerwicy jest to że chcą sie mścic na mnie.ja nigdy sie nie mszcze na kimś kto mnie nie słucha lub nie chce ze mną rozmawiać bo potrafie uszanować jego wole.

Sortuj wg