Cześć Nerwuski !

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć Nerwuski !

przez tweety 14 lut 2008, 19:10
Witam wszystkich Nerwusków.
Jako iż piszę w tym dziale jestem nowy na forum, ale zaawansowany jeśli chodzi o staż choroby. Cierpię/choruje/zmagam się (niepotrzebne skreślić) na/z nerwicą natręctw od 12 lat, a mam na swoim koncie 27 wiosen, choć mniejsze objawy tej przypadłości były odkąd pamiętam. Przeżyłem już wszystko, co towarzyszy tej chorobie: myśli samobójcze, depresje, terapie, lekarstwa, wszelkie objawy typowo podręcznikowe (chodniki, brud, symetria, itp), jak i setki swoich indywidualnych. Zawalałem szkoły, studia (choć w lepszym okresach byłem dość dobrym uczniem). Częstotliwość natręctw: 1 nowe /5 minut, każda dziedzina. A jednak żyje:). Dobra, dość o osobie, przyjdzie na to czas jeszcze :lol: Czytam forum w sumie już rok i zdecydowałem się wreszcie podzielić z Wami swoim doświadczeniem, ale na początkiem polecam oglądnąć o ten FILM
Warto zobaczyć cały! Pamiętajcie, iż nie jest on po to, by Wam pokazać, iż ktoś ma gorzej od Was, ale wydaje mi się budujący i dający nadzieję.
Pozdrawiam.

przez Pstryk 14 lut 2008, 19:28
Cześć tweety. Miło Cię poznać.

Nie bagatelizuje swoich przeżyć ;)
Pstryk

przez Felicity 14 lut 2008, 19:45
Witaj tweety ! :smile:
Niedługo będziemy mieć urodziny ;)
Szukam Nadziei.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy