Ebook.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Ebook.

przez obcx 12 lip 2014, 22:39
cały sens ebook readerów ma tylko i wyłącznie EPAPIER kup cokolwiek co ma EPAPIER. Dzięki temu bateria trzyma ok. 2-4tyg i oczy traktują to jak kartke papieru
nauka języków rosyjski angielski niemiecki włoski

Ebook.

przez huf 12 lip 2014, 23:26
bardzo łatwo. i to nie jest ebook tylko czytnik
huf

Ebook.

przez wiejskifilozof 13 lip 2014, 14:16
A znacie jakieś strony gdzie się pobiera książki za darmo ? Takie jak obyczajowe,horrory,fantasty ? kryminały ? Bo książki w stylu jak być zawsze trendy,czy też najlepsze potrawy z ryżu to mnie nie bardzo interesują.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Ebook.

przez Arhol 15 lip 2014, 18:48
detektywmonk napisał(a):A znacie jakieś strony gdzie się pobiera książki za darmo ? Takie jak obyczajowe,horrory,fantasty ? kryminały ? Bo książki w stylu jak być zawsze trendy,czy też najlepsze potrawy z ryżu to mnie nie bardzo interesują.

Chomik.pl
Tylko to syćko piratki,ale wystarczy sms za 2,50 - 1gb transferu,ebóków nayebiesz na pęczki.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Ebook.

przez khaleesi 15 lip 2014, 22:02
Czytniki drogie nie są. Detektywmonk chcesz troszkę zaoszczędzić czy mi się wydaje?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Ebook.

przez lukaszfilipek77 16 lip 2014, 06:42
Większość czytników ma prosty i intuicyjny interfejs nie powinien sprawić kłopotu.

Ebook.

przez wiejskifilozof 16 lip 2014, 10:45
Arhol napisał(a):
detektywmonk napisał(a):A znacie jakieś strony gdzie się pobiera książki za darmo ? Takie jak obyczajowe,horrory,fantasty ? kryminały ? Bo książki w stylu jak być zawsze trendy,czy też najlepsze potrawy z ryżu to mnie nie bardzo interesują.

Chomik.pl
Tylko to syćko piratki,ale wystarczy sms za 2,50 - 1gb transferu,ebóków nayebiesz na pęczki.

Piratki to mnie troszkę przerażają.

-- 16 lip 2014, 10:46 --

khaleesi napisał(a):Czytniki drogie nie są. Detektywmonk chcesz troszkę zaoszczędzić czy mi się wydaje?

Myślę,tak.Za książkę papierową zapłacę 40 zł,za elektroniczną ściągniętą z netu wydam 30 zł.Co się bardziej opłaca ?

Ebook.

przez monk.2000 16 lip 2014, 11:11
Jak już ściąga się w formie cyfrowej dobra to warto pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu danych. Kopie zapasowe i te sprawy. Najlepiej przegrać na jakiś zewnętrzny nośnik. Ja wiele osobistych danych komputerowych straciłem w ciągu swojego życia i żałuję, bo pamiątki cyfrowe w przeciwieństwie do rzeczywistych nie zajmują praktycznie miejsca.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Ebook.

przez deader 16 lip 2014, 11:46
detektywmonk napisał(a):A znacie jakieś strony gdzie się pobiera książki za darmo ? (...) Piratki to mnie troszkę przerażają.

"Niestety", za darmo można ściągnąć legalnie tylko te książki których autor wyraził zgodę na taką formę publikacji albo też dzieła należące do domeny publicznej, czyli potocznie mówiąc starocia (nic im przy tym nie ujmując). Więc jeśli chcesz e-książki za darmo to raczej "skazany" jesteś na dość wąską ofertę + piratki. Jeśli chodzi o legalne ebooki to podstawowym źródłem w przypadku tabletu na Androidzie jest po prostu sklep Google, nie miałem bezpośredniego kontaktu z Kindlami i pochodnymi ale zakładam że w ich przypadku funkcjonuje coś podobnego, czyli "internetowy sklep wbudowany w urządzenie".

monk.2000 napisał(a):Jak już ściąga się w formie cyfrowej dobra to warto pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu danych. Kopie zapasowe i te sprawy. Najlepiej przegrać na jakiś zewnętrzny nośnik. Ja wiele osobistych danych komputerowych straciłem w ciągu swojego życia i żałuję, bo pamiątki cyfrowe w przeciwieństwie do rzeczywistych nie zajmują praktycznie miejsca.

Trzeba się też pilnować żeby nie wpaść w skrajności, ja kilka rzeczy mam zbackup'owane w kilku miejscach, na kilku nośnikach, żeby przypadkiem nie zginęły - a najbardziej "przeraża" mnie ewentualność niemożności odtworzenia tych danych na sprzęcie który nadejdzie za - powiedzmy - 30 lat. Coś jak i dzisiaj w sumie; mógłbym mieć jakieś dokumenty i na stu dyskietkach zachomikowane, ale weź tu w dzisiejszych czasach znajdź komputer ze stacją dyskietek! :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Ebook.

przez na_leśnik 16 lip 2014, 12:21
deader, u nas w robocie jest jeszcze taka machina na pół pokoju i dyskietki 5,25 cala. Na chodzie! :mrgreen:
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Ebook.

przez deader 16 lip 2014, 12:26
na_leśnik, o lol, a ja myślałem że u nas w firmie jest skansen bo w co drugim kompie stacja 3,5" siedzi :D Wygraliście :D

Ebook.

przez wiejskifilozof 16 lip 2014, 18:55
monk.2000 napisał(a):Jak już ściąga się w formie cyfrowej dobra to warto pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu danych. Kopie zapasowe i te sprawy. Najlepiej przegrać na jakiś zewnętrzny nośnik. Ja wiele osobistych danych komputerowych straciłem w ciągu swojego życia i żałuję, bo pamiątki cyfrowe w przeciwieństwie do rzeczywistych nie zajmują praktycznie miejsca.

Jakby co to brat będzie,to wszystko robił.Ja bym nie umiał.

Ebook.

przez jetodik 22 lip 2014, 14:35
od niedawna jestem użytkownikiem amazon kindle i tu pojawia się moje do Was pytanie:
czy jest w nim opcja zawijania wierszy?
miał wgrane fabrycznie słowniki angielsko-angielskie i w nich po powiększeniu czcionki automatycznie wiersze stawały się krótsze nie trzeba było przewijać poziomo ekranu, natomiast wczoraj wgrałem ebooki w formacie pdf i w nich już po powiększeniu obrazu, wierszy nie zawija.
nie wiem czy szukać tej opcji w urządzeniu, czy może powinienem przekonwertować plik ebooka z formatu pdf, do jakiegoś innego takiego w jakim są słowniki?

-- 22 lip 2014, 13:40 --

i jeszcze jedno pytanko - czy wiecie jak przechodzić z tekstu jakiegoś ebooka bezpośrednio do słownika?

-- 22 lip 2014, 14:32 --

okej pytania nieaktualne, już to ogarnąłem, jupi
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Ebook.

przez deader 22 lip 2014, 18:36
detektywmonk napisał(a):Jakby co to brat będzie,to wszystko robił.Ja bym nie umiał.

Jeśli potrafisz posługiwać się forum, to będziesz potrafił obsłużyć tablet czy kindla, nie martw się :)

Sortuj wg