Esci spin-off

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Esci spin-off

przez Tojaaa 04 maja 2014, 11:33
Luki_is_back, będę pisać jak mi jest z dała od domu. Może to śmieszne, ale to forum naprawdę daje wsparcie i jest mi łatwiej, szczególnie Ty

Esci spin-off

przez Luki_is_back 04 maja 2014, 11:43
Tojaaa, zdawaj relacje jak Ci tam będzie na szkoleniu. Daleko od domu, ale forum zawsze jest blisko.
Co poradzisz, że sobie Ciebie upatrzyłem do wspierania. Nic nie poradzisz :)
Luki_is_back

Esci spin-off

przez elmopl79 04 maja 2014, 11:48
Luki
My mamy o tyle gorzej, że pracujemy i na co dzień zmagamy się ze stresującymi sytuacjami. Jak siedzi się tylko w domu, to tych sytuacji jest mniej i nerwica nie jest taka straszna.

Nie zgodze sie z tym....Praca pozwala zapomniec o koorwicy chociaz na trochę,a sytuacje stresowe...hm...mysle,ze Ci którzy nie pracuja wbrew pozorom maja wiecej,bo siw martwią jak przetrwać od pierwszego do pierwszego,bo nie ma kasy na to czy tamto...
Mialam potworne lęki i chodzilam do pracy...lykalam afobam i dawalam rade.A jak wiedzialam w domu,to natlok myśli chcial mnie wykonczyc
Z mojego punktu widzenia lepiej pracować jak sie ma koorwice,niż siedziec w domu.

Makaka
Wiesz dobrze,ze taka diagnoza to nie wyrok.Rozumiem,ze to szok,ale teraz juz są inne czasy i specjalizacja q tej dziedzinie tez poszla do przodu,także będzie dobrze,musi byc,bo nie ma innej opcji.Trzymamy mocno kciuki.
P.S Mam koleżankę,ktora leczyla sie na depresje,a potem diagnoza guza mozgu spadla na nią jak grom z jasnego nieba....Nue mogla siw z tym pogodzić...nerwica/deoresja przestala byc dla niej istotna.....byla zalamana.
A teraz....kurcze to jest osoba pelna wiary,energii.Jest pod ściska kontrola onkologa i zyje pelnia życia.Leki p/depresynje bierze do tej pory,narazie nie chce z nich rezygnować...
Makaka,będzie dobrze,zobaczysz!!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Esci spin-off

przez Tojaaa 04 maja 2014, 11:54
Luki_is_back, :105: :105:

Esci spin-off

przez Luki_is_back 04 maja 2014, 11:56
elmopl79 napisał(a):Luki
My mamy o tyle gorzej, że pracujemy i na co dzień zmagamy się ze stresującymi sytuacjami. Jak siedzi się tylko w domu, to tych sytuacji jest mniej i nerwica nie jest taka straszna.

Nie zgodze sie z tym....Praca pozwala zapomniec o koorwicy chociaz na trochę,a sytuacje stresowe...hm...mysle,ze Ci którzy nie pracuja wbrew pozorom maja wiecej,bo siw martwią jak przetrwać od pierwszego do pierwszego,bo nie ma kasy na to czy tamto...
Mialam potworne lęki i chodzilam do pracy...lykalam afobam i dawalam rade.A jak wiedzialam w domu,to natlok myśli chcial mnie wykonczyc
Z mojego punktu widzenia lepiej pracować jak sie ma koorwice,niż siedziec w domu.

Ja sobie nie wyobrażam życia bez pracy, mając na utrzymaniu dom, żonę, dzieci, rachunki, kredyt. Nie podołalibyśmy, to jasne.
Ale jest też presja, musisz pracować, a nie wiesz, jak długo dasz radę.
Dostajesz w pracy masę spraw do załatwienia, wszystko na teraz. Jakiś opieprz od szefa i tak się tym zestresujesz, że wpadasz w popłoch i żadna robota się nie klei. A ciągle dochodzą nowe sprawy do wykonania.
Byłem w takim stanie, że wpadałem w rozpacz w pracy i najprostszych spraw nie dawałem rady wykonać. Na szczęście to co złe, już za mną.
Jednak i dziś widzę dużą różnicę, jak funkcjonuję w weekend a jak w dzień roboczy. Jednak mniej stresu w domu przykłada się na mniej objawów nerwicowych.
Luki_is_back

Esci spin-off

przez Ashleigh 04 maja 2014, 12:00
makaka napisał(a):Luki lek zadziałał na mnie, czuję że ustąpiło to co mnie najbardziej dobijało ataki paniki, ale niestety spadła na mnie choroba nowotworowa jak grom z jasnego nieba i to zaburzyło całe moje leczenie. W moim wypadku na dzień dzisiejszy chyba tylko pomoże leczenie się benzo, bo przerosło mnie życie. Nie skupiajcie się na objawach nerwicowych, to jest do przeżycia w życiu są gorsze sytuacje, z nerwicą się ciężko żyje ale się żyje i jest nadzieja. Pozdrawiam każdego i walczcie o siebie, nie marnujcie swojego życia ono jest strasznie kruche.

Przykro mi bardzo. Kurcze, tez nie wiadomo, co powiedziec. Moze to, ze bedzie dobrze, nie ma innej opcji?!
Nie ma.... :bezradny:

Dzien dobry wszystkim, i milej niedzieli zycze !

Ide poszukac linkow o Gabie, bo mi nie daje to spokoju.

-- 04 maja 2014, 12:02 --

Tojaaa napisał(a):Luki_is_back, :105: :105:

Ciesze sie, ze dziala. Znaczy sie do przodu! :great:
"Czyz mozna przestac kochac niebo i ziemie, tylko dlatego, ze bywa niepogoda"

Esci spin-off

przez Tojaaa 04 maja 2014, 12:05
Ashleigh, czesc :papa: no właśnie ze dziś dołek, na razie średnio działa. A te maślane oczy to do Lukiego

Esci spin-off

przez Ashleigh 04 maja 2014, 12:10
Ashleigh napisał(a):
lunatic napisał(a):Elmopl

najdziwniejsze ze coś takiego mi sie zrobiło i wczoraj i dzis kilkanascie minut po tym jak zazylem taki suplement GABA na uspokojenie, bo nasennie to na mnie w ogole nie działa, i ja mam isc do pracy w takim stanie, Gradrec mial racje co do tego lekarza mojego, od jakiegos czasu zauwazylem ze wszystkie leki ktore mi daje tylko mi szkodzą, a jak chce o to dopytac to po prostu nie chce mu sie pofatygowac zeby odpowiedziec

Masz efekt uboczny z powodu brania Gaby.
Czytalam, ze Gaba ma bardzo rzadko efekty uboczne, ale jak sa to, wlasnie tak wygladaja-nie mozna zaczerpnac powietrza. No, i zaczynasz sie denerwowac, serce skacze, itd. Musisz przestac brac Gabe. Mnie ona nie szkodzi, ale Tobie widac nie sluzy.
Poszukam jakis link o tej Gabie ale ciezko bedzie, bo pisza tylko same superaltywy. Ja czytalam o tym efekcie ubocznym juz dawno.

Poszukam tego linku, bo az mi sie w nocy przypomnialo o tej Gabie, tylko, ze nie pamietam, czy to byl polski tekst, czy anglojezyczny. Bardzo malo jest na temat Gaby, i jej skutkow ubocznych. Lece szukac, zebym mogla spac spokojnie. Ciekawa jestem jak sie dzis czujesz?

Esci spin-off

przez lunatic 04 maja 2014, 12:26
Ashleigh,
dzięki, przez to ze wspomnialaś o tym czuje sie lepiej, nie wziąłem już tej GABA i nie miałem tych problemów z oddychaniem co wczoraj, raczej bym się nie domyślił ze to od tego, jeszcze raz dziękuje :smile:

Esci spin-off

przez Luki_is_back 04 maja 2014, 12:31
Ciekawe jak na mnie zadziała GABA, bo mam trochę na wypróbowanie.
Nie przewiduję dziwnych jazd, bo na mnie leki działają dobrze.
Póki co od 3 dni testuję 5-HTP 100 mg na spanie i nawet jestem zadowolony, bo ładnie mnie ululało.
Za kilka dni pora na GABA. 1-2 g będę brał.
Luki_is_back

Esci spin-off

przez Ashleigh 04 maja 2014, 12:32
http://www.gaba-supplement.com/gaba-sup ... cts-truth/

"Researches such as Tim Mielke, writing in ‘The Book of Supplement Secrets’, have noted that some users of GABA experience excessive levels of relaxation when first taking the supplement. On the opposite end of the spectrum, some users experience an elevated heart rate and altered patterns of breath inhalation. These symptoms tend to occur as a user adjusts to their GABA supplement and are rarely more prolonged than during the initial stages of usage."

Pisze, tak, jak mowilam. Efektem ubocznym, moze byc wlasnie za szybkie bicie serca, czyli podwyzszone tętno, problem ze zlapaniem oddechu. Pisza, ze to mija, jesli dostosujesz dawke do swoich potrzeb.

Nie wiem, ile tego bierzesz. Biore na noc osobiscie tylko 500 mg. I to starczylo, zanim zaczelam brac ESC, zebym mogla sie skupic, i byc zrelaksowana. W sumie spalam szybko, krotko i wysawalam wyspana, po samej Gabie, i pamietam, ze na poczatku po jakiejs pol godzinie, musialam sobie wzdychnac, zeby zlapac powietrze, ale to trawalo kilkanasicie sekund i kilka dni.

Na innej stronie pisze, ze trzeba jednak uwazac z czym sie to miesza, ze najlepiej zapytac sie specjalisty. Zastanawiam sie, ktory z lekarzy wie, na temat lekow i suplementow, czy naturalnych lekow, tyle, zeby cos doradzic.
Ze swieca takich szukac.

-- 04 maja 2014, 12:35 --

Luki_is_back napisał(a):Ciekawe jak na mnie zadziała GABA, bo mam trochę na wypróbowanie.
Nie przewiduję dziwnych jazd, bo na mnie leki działają dobrze.
Póki co od 3 dni testuję 5-HTP 100 mg na spanie i nawet jestem zadowolony, bo ładnie mnie ululało.
Za kilka dni pora na GABA. 1-2 g będę brał.

Hej, Luki, jak juz Ci dobrze, to nie bierz Gaby, chyba, ze chesz miec bicepsy :D
Na to tez Gabe biora sportowcy.

Esci spin-off

przez Luki_is_back 04 maja 2014, 12:36
Ashleigh, pisz esci, jak każdy tutaj, bo ESC, to taki przycisk na klawiaturze :) Taki wniosek formalny, bez urazy.

-- 04 maja 2014, 12:38 --

Ashleigh napisał(a):Hej, Luki, jak juz Ci dobrze, to nie bierz Gaby, chyba, ze chesz miec bicepsy :D
Na to tez Gabe biora sportowcy.

Ooo, bicepsy piękna sprawa. Tym bardziej będę to łykał jak wyrosną bez ćwiczeń :)
Czytałem że GABA działa na hormon wzrostu, stąd pewnie te mięśnie.
Mam niewielką próbkę, to przetestuję na sobie, bo już kombinuje co brać, jak będę bez prochów.
Luki_is_back

Esci spin-off

przez Ashleigh 04 maja 2014, 12:40
lunatic napisał(a):Ashleigh,
dzięki, przez to ze wspomnialaś o tym czuje sie lepiej, nie wziąłem już tej GABA i nie miałem tych problemów z oddychaniem co wczoraj, raczej bym się nie domyślił ze to od tego, jeszcze raz dziękuje :smile:

Widzisz, kurcze, ale sie zrobilo. Dzis w nocy nie spalam i myslalam, o Tobie i tej Gabie.
Myslalam, sobie, ze z "gęby tramka zrobiłam", bo obiecalam, a nie dotrzymalam słowa, a chłop sie moze wykancza. Pamięć nie ta, ale dobrze, ze pamietalam, ze czytalam o tym. Bilans wyszedl na zero.
Ciesze sie, ze juz Ci lepiej.

Chcialabym wiedziec jeszcze, ile jej brales na dzien. Wiedza sie przyda.

Esci spin-off

przez lunatic 04 maja 2014, 12:43
Ashleigh,
produkt ktory mam zalecają dwie kapsułki 750mg przed snem, problem w tym ze jak to wzialem przed snem (1 kapsulke) to mialem efekt jak po benzo, w ogole nie bylo efektu nasennego tylko jakiś odwrotny, tak mam po benzo ze mi dodają energii, no to wzialem w takim razie następnego dnia rano juz dwie kapsulki i sie zaczęły te efekty uboczne, wygladalo to jak atak paniki, ale nawet przy ataku paniki nie mialem tak silnego uczucia jakbym sie mial zaraz udusic jak po tym, ale tak jak pisalem raczej bym nie skojarzyl ze to moze byc od tego, jak wzialem rano to potem kilka godzin byłem senny, taka złośliwość tych leków u mnie ze jak wezme cos na wieczor to dziala inaczej niz jak wezme w dzień

Sortuj wg