Esci spin-off

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Esci spin-off

przez Tojaaa 12 gru 2014, 10:01
Hej, ja sie dzis fatalnie czuje, ściska mnie w klatce, nie wiem czy to jakieś nerwowe znowu czy coś z seruchem

Esci spin-off

przez Ellora 14 gru 2014, 15:19
Hej ak niedziene popołudnie?U mnie kiepskawo..odrealnienie, zawroty, totalnana niechęć..mm problemy ze snem nie mogę zasnąc albo budzę sięco chwię ścika w klacie...mam dośćchce sie czuć normalnie..zapisalam sie do lekarz..

Esci spin-off

przez lunatic 14 gru 2014, 15:24
z jakiegoś konkretnego powodu?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Esci spin-off

przez Ellora 14 gru 2014, 15:55
Kogo pytasz?

Esci spin-off

przez lunatic 14 gru 2014, 15:57
Ellora,
no Ciebie, masz nawrót z jakiegoś konkretnego powodu? tzn czy był jakiś czynnik zewnętrzny z którym sobie nie radzisz i on wywołał dolegliwości

-- 14 gru 2014, 14:58 --

bo u mnie jest tak że każde pogorszenie można skorelować z jakąś sytuacją z którą sobie nie radze w danej chwili

Esci spin-off

przez Ellora 14 gru 2014, 18:17
Miałakilka stresów..we wrześniu cieszylam się że ide do pracy okało się że bedę musiała pracować z osobą na która samo patrzenie mnie denerwuje a co mówić współpraca, mam problem z matką, ale to dłuższa historia..po tym brałam elicea lko pół roku bo dobrze się czułam za wcześnie odstaaiłam??szyb wróciło...nie jest tak nasilona jak wczdśniej ale czuję żę jt coraz gorzej. Zobaczymy co na to lekarz.nie chcę żyć z ciągłym grymasena twarzy chcę się cieszyć życiem

Esci spin-off

przez Ashleigh 15 gru 2014, 11:52
Dzien dobry!
Dawno tu nie bylam, ani nie czytalam.
Nie ma na nic czasu. ... Nie ma czasu taczek zaladowac :smile:
To sprzedawanie domu, ktory poki co nie jest sprzedany, show housy, imprezy Bozo-Narodzeniowe, u mnie, u znajomych, czekanie na prace dla meza, itd. daje poped.
Jeszcze do tego ogrod, sprzatanie, pranie, gotowanie, pisanie, praca.
Dzis juz jestem zmeczona i umorusana, spoconna, bo sprzatalam z Rose, moja pomoc domowa, ktora jest u mnie 2 razy w tyg.-garaz i wendy house, taki maly domek.

Mamy cudowna pogode, slonce, upal, ogrod tonie w zielonosci.
Jeszcze ten tydzien i zaczna sie urlopy w calej Afryce az do polowy stycznia.
Cala RPA odpoczywa, wyjezdza na wakacje, leniuchuje, brajuje, itd. Dzieci nasze wyjezdzaja 26.12 gdzies kolo Balito, bedziemy sami z mezem.
O, to chodzi... :yeah:

No, coz biore to esci i czuje sie dobrze. Dla mnie esci jest pobudzajace, wiem, ze zyje, a w sumie zawsze mialam nadmiar energii.
No, i jak pisalam wczesniej Gaba.
Czasami czuje sie, tak, jak teraz przed "moimi babskimi dniami", troche czasami lekko "szarpana", a to rzuci mnie, a to obleje goraco.
Ale ogolnie jest niebo a ziemia.

Zycze Wam, kochani zdrowka, przy nastepnej przerwie poczytam Was dokladniej.
"Trzymcie sie! "

-- 15 gru 2014, 11:56 --

Ellora napisał(a):Hej ak niedziene popołudnie?U mnie kiepskawo..odrealnienie, zawroty, totalnana niechęć..mm problemy ze snem nie mogę zasnąc albo budzę sięco chwię ścika w klacie...mam dośćchce sie czuć normalnie..zapisalam sie do lekarz..

Dobrze zrobilas, zapisujac sie do lekarza.
Nie ma co czekac, choc sadze, ze i tak za dlugo czekalas. No, ale co tam...Bedzie dobrze.
Jak dobrze zareagowalas na esci, to lekarz teraz tez Ci cos da, co pomoze.
Zdrowka zycze!
"Czyz mozna przestac kochac niebo i ziemie, tylko dlatego, ze bywa niepogoda"

Esci spin-off

przez Gradrec 15 gru 2014, 18:41
Melduje się na pokładzie. Nie wypowiadam się po prostu. Ciągle was czytam :p

Esci spin-off

przez elmopl79 16 gru 2014, 00:28
Również sie melduje:)

Gradrec co u Ciebie?

Esci spin-off

przez Gradrec 16 gru 2014, 17:50
Spoko, zyje i nie zamierzam umierac. Jest dobrze. Lęków zero, czasem jakoś dziwnie sie z rana czuje, nie wiem, mam takie zrywy ciała jakby odruchowe ;p poza tym wszystko w porzo, a te zrywy po paru godzinach przechodza. Tak po 2-3 od obudzenia. Tylko ręce się trzesą cały czas od kiedy biore paro, czyli prawie juz rok. Niemniej jednak w miare wrocilem do spoleczenstwa. Na pewno nie na tak zajebista skale, jaka mialem 2 lata temu, ale z drugiej strony bylem tez 2 lata glupszy wtedy ;) Nie chce mi sie imprezowac, wole posiedziec, poczytac cos. Wole szybki wypad na piwko ze znajomymi, niz siedziec i sie przekrzykiwac w klubie/siedziec 5 godzin w pubie.

Co u Ciebie?

Esci spin-off

przez Zazulka 16 gru 2014, 18:25
Też zaglądam. Lekkie falowania formy są, ale w ogólnym rozrachunku jest dobrze.
Escitalopram 10mg
Sulpiryd 50mg

Esci spin-off

przez Ellora 16 gru 2014, 20:32
Cieszę się że uwas dobrze :-) u mnie coraz gorzej..dzis nie brałam nic na ,spokojność, chciałam sprawdzić i jest źle odrealnienie kosmicne zawroty głowy..jutro mam wizytę jetem prawie zdecydowana..prawie bo mąż jest przeciwny a jazdołowana że po kilku miesiącch mam nawrót i obawiam ię uboków w końcu zaraz swięta

-- 16 gru 2014, 19:32 --

Ratunku

Esci spin-off

przez Ashleigh 17 gru 2014, 08:56
Ellora napisał(a):Cieszę się że uwas dobrze :-) u mnie coraz gorzej..dzis nie brałam nic na ,spokojność, chciałam sprawdzić i jest źle odrealnienie kosmicne zawroty głowy..jutro mam wizytę jetem prawie zdecydowana..prawie bo mąż jest przeciwny a jazdołowana że po kilku miesiącch mam nawrót i obawiam ię uboków w końcu zaraz swięta

-- 16 gru 2014, 19:32 --

Ratunku

Dzien dobry!

Twoje ratunku jest bardzo smutne, bardzo smutne.
Ellora, nie chce sie wtracac pomiedzy Ciebie, a meza, ale sadze, ze do lekarza trzeba isc. Maz Cie nie rozumie, bo zdrowy, jak kon.

To, ze masz nawrot to sie zdarza, naprawde to nie tragedia. Wszyscy mamy nawtroty, miec je bedziesz...chyba, ze nie.
Uboki tez beda,kazdy z nas je mial/ma. Mysl o tym, ze bedziesz sie lepiej czula, uboki to dodatek, przejda.
Po co myslec i brac pod uwage, to, co moze sie nie stac. Ludzie w wiekszosci zycia boja sie czegos, co sie nie stanie.

Wez sie za siebie z pomoca lekarza, swieta sa 2 dni, a potem jest normalne zycie.
Powodzenia zycze i powrotu do zdrowia.

Mam sie dobrze, ale jestem zmeczona. Za duzo sie dzieje.

Kochani, co tu zagladacie-pomozcie i wesprzyjecie Ellore, bo sie kobieta miota i meczy.
"Czyz mozna przestac kochac niebo i ziemie, tylko dlatego, ze bywa niepogoda"

Esci spin-off

przez Ellora 17 gru 2014, 18:51
Hej jestem po wizycie..dhostałam elicea, wychodząc rozwyłam się...dzisiaj czuję siee dobrze, bez zawrotów dziwnie..mam metlik w głowie..czuje sieę ostatnio źle ale nie tak fatalnie jak ostatnio

Sortuj wg