Esci spin-off

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Esci spin-off

przez inez3 08 wrz 2014, 13:56
lunatic, pierwszy kierunek to turystyka, a dokladnie hotelarstwo, a drugi to turystyka biznesowa, a dokładnie organizacja konferencji, wyjazdów incentive, eventów. Cóż, pierwsza prace dostalam w administracji, pozniej jak szukałam w zawodzie to bez doswiadczenie nie chcieli, a potem to juz szukalam tam gdzie mialam doswiadczenie...

Esci spin-off

przez Tojaaa 08 wrz 2014, 20:22
inez3 napisał(a):elmopl79, to co przeżywałaś jest zupełnie normalnym odczuciem na taką sytuację. Rozmawiałam ostatnio z moją panią psycholog o tym, że często my, nerwicowcy, zastanawiamy się czy nasze odczucia są "prawidłowe". Nie mówię tu akurat o sytuacjach kiedy mamy ataki, ale o wszystkie inne momenty. Myślę, że wiele naszych odczuć jest takich samych jak innych ludzi tylko, że oni nie "podłączają" wszystkiego pod nerwicę tak jak my robimy. Mi np. zawsze się wydaje, że "zdrowi" ludzie nie denerwują się jak ja np. przed rozmową o pracę albo przed jakimś spotkaniem. A to nie prawda, każdy odczuwa coś na swój sposób tylko, że zdrowi ludzi nie rozwodzą się nad tym, nie analizują, nie zastanawiają się czy im się zaraz jakiś atak paniki nie zdarzy. Denerwują się i już, przejdzie.
Także, elmopl79, odpocznij sobie, bo to dla każdego byłoby męczące i głowa do góry :).

-- Pn wrz 08, 2014 8:54 am --

Tojaaa, ale zmieniałaś dawki, to też ma duży wpływ.

No, analizowanie to mi sie bardzo często zdarza, a stres to czasem odczuwam nawet jak idę do lekarza, sklepu itp.

Esci spin-off

przez Ashleigh 08 wrz 2014, 21:57
Elmo, wspolczuje Ci bardzo. Widac dzielnie znioslas wszystko, a w cierpieniu i tak jestesmy wszyscy sami, samotni.
Bardzo mi przykro i przyjmij wyrazy wspolczucia z powodu smierci babci.

Dobry Wieczor!

Inez, Ty zupelnie jestes dzielna kobieta tez. Dobre podejscie do siebie, nerwicy i zycia, jakie mamy.

Ferdek, czemu sie ukrywasz przed nami? Wiemy, ze nas czytasz, wielomowny nie jestes, ale czasami mozna porozmawiac, to sie ulzy, albo lupiez choc zniknie, a jak nie masz lupiezu, to odciski... :smile:

Tak sobie mysle, ze my wszyscy sie chyba zastanawiamy, czy jestesmy wystarczajaco normalni niz inni-ci zdrowsi na nerwach...Przynaimniej mnie sie jeszcze zdarza czasami myslec o tym.
Mam te swoje lata, ale nie ubieram sie na swoj wiek, latam w krotkich spodniach na przyklad. Jak chce to ide na bosaka, bo mi goraco.
Chodzac z psami na spacer wole siasc na trawie, niz na lawce. Moge siasc i na krawezniku, jak mam ochote, spacerujac po mojej dzielnicy-i sobie mysle, czy to normalne.
Nie lubie miec ulizanych wlosow, ufryzowanych, nie cierpie fryzjerow, ani sklepow.
Cale zycie. Wlosy mam dlugie, i tak mi dobrze. Spinam w rozne nieporzadki.
Jak musze byc elegancka, to po przyjsciu z domu zciagam wszystko z siebie, bo czuje sie, jak w zbroi.
Garsonek, czy marnarek nie cierpie, choc mam, bo trzeba, moje ubrania sa dziwne, krzywe, pomieszane-kocham sukienki.
Wiele razy sadze, ze nie jestem taka, jak powinnam byc, jak inne kobiety w moim wieku.
"Czyz mozna przestac kochac niebo i ziemie, tylko dlatego, ze bywa niepogoda"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Esci spin-off

przez krista 09 wrz 2014, 14:18
Witam wszystkich
Jak na razie u mnie jest dobrze 27 minie rok na ELICEA, i aby tak dalej nawet chwilami zapominam że mam nerwicę.
Byłoby dobrze gdyby nie cholerny ból głowy męczy mnie już od ponad tygodnia, nawet tabletki nie pomagają, mam nadzieję że to na zmianę pogody i nic innego się nie dzieje.

Esci spin-off

przez Ashleigh 09 wrz 2014, 15:00
Witam! Mamy 28 st. Psy sie pospaly, wiosna cala para.

Krista ciesze sie, ze sie lepiej czujesz. To dobrze, wrecz swietnie.
Z tym bolem glowy-to nie zaziebilas zatok? One tak lubia bolec, i nic nie pomaga.
Chyba do lekarza trzeba by isc, niech zajrzy do nochala...
"Czyz mozna przestac kochac niebo i ziemie, tylko dlatego, ze bywa niepogoda"

Esci spin-off

przez krista 09 wrz 2014, 16:03
Cześć Ashleigh
Nie sądzę, że to zatoki szybciej migrena, z którą walczę od lat bo objawy o tym świadczą np. zaburzenie widzenia.

Esci spin-off

przez Ferdynand k 09 wrz 2014, 16:38
Ashleigh, nie chcę pisać tu o swoich problemach
za dużo na tym forum ludzi z kijem w dupie
(nie mówię o tobie czy regularnych użytkownikach tego tematu)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Naczelny Użyszkodnik

Esci spin-off

przez lunatic 09 wrz 2014, 17:01
cofam to co pisalem wczesniej o pracy, kierowniczka to następna wredna jędza która ma nierówno pod sufitem, tak sie niestety konczy sadzanie kobiety na stanowisku kierowniczym, wystarczy jej zrobic wode z mozgu a ona ja bedzie robila dalej następnym, wielkie pretensje ze po dostaniu wypowiedzenia nie jestem w humorze i nie usmiecham sie do pacjentów, no rece opadaja, jaką trzeba byc skonczoną idiotką zeby od kogos kto zostaje zwolniony wymagac zadowolenia i humoru, bo sie wielka krzywda pacjento stanie jak sie do nich nie bedzie usmiechalo jak klaun w cyrku, obrzydzili mi apteki kretynki juz chyba do konca zycia

Esci spin-off

przez Tojaaa 09 wrz 2014, 17:11
Ferdek,po to tujestesmy zeby pomagać sobie, pogadać, wesprzeć sie. Wiadomo, ze dla każdego najważniejsze jest jak sam sie czuje, ale nie znaczy to ze ma gdzieś problemy innych. Komentarz bardzo trafiony. Jesteśmy okropnym narodem, jeżeli chodzi o empatię, tolerancje, zrozumienie. Polacy są wredni dla innych, wystarczy prosty test jadąc autem nikt nie wpuści cię, uprzejmością nie grzeszymy itp.

Lunatic, dlaczego jeszcze pracujesz? Jakby mi podziękowali za prace, położyłby, l4 a tak sobole to powinni zwolnić cię z obowiązku wykonywania pracy. To nie służy ani pracodawcy ani pracownikowi.

Krista, mi tez zaraz minie rok. Kurcze jak ten czas zapitala.

Asleight ale masz lato, tylko pozazdrościć, choc ja tez lubię jesień, jak jest słoneczna i zimę tez, byleby nie było chlapy. Najgorszy miesiąc to pochmurne i chlapiacy luty

Esci spin-off

przez Ferdynand k 09 wrz 2014, 17:14
Tojaaa, nie chcę by ktoś kto jest niby chorym
potem z moich dolegliwości drwił
Naczelny Użyszkodnik

Esci spin-off

przez lunatic 09 wrz 2014, 17:24
bo dwa tygodnie jest okres wypowiedzenia, to jak mam nie pracować

Esci spin-off

przez elmopl79 09 wrz 2014, 19:53
Ashleigh, bardzo dziekuje.....
No przeszlam to wszystko dosyc dzielnie....ale zastanawiam sie kiedy ta cala nerwówka wyjdzie ze mnie....
Zawsze tak bylo,ze jak byl nerwowy okres,to potrafilam sie zmobilizować i byc"twarda",ale jak tylko wszystko sie uspokajalo,to po jakims czasie nerwy daly o sobie znać i to z wielkim hukiem....

Esci spin-off

przez Tojaaa 09 wrz 2014, 21:16
Ferdynand k, akurat tu nikt nie będzie z Ciebie drwił. Przecież jesteśmy paczka dobrych znajomych :D

-- 09 wrz 2014, 21:18 --

Elmo, fakt, ze często nerwica wychodzi kiedy następuje odprężenie. Esci na pewno chroni Cię przed objawami nerwicy, dzielna jestes poza tym :D

Esci spin-off

przez Ferdynand k 09 wrz 2014, 21:24
Tojaaa, ale są tu inni :roll:
Naczelny Użyszkodnik

Sortuj wg