Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 09 sty 2016, 14:45
Już mi się polepszyło. Na spacer wychodzę za jakąś godzinę. Na stare miasto i spowrotem. Około 16 km. Spacery są da mnie najlepsze.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 sty 2016, 14:46
Sigrun, Kochana to korzystaj z ostatnich chwil wolnego i wio na wycieczkę! :D

mirunia, Widzę, też Cię wzięło na sprzątanie. :smile: Ja właśnie skończyłam sypialnię i podłogi. Nie masz wrażenia, że w kółko sprzątamy? :D Takie chyba zagospodarowywanie czasu, dobrze że pożyteczne i wprowadzające ład w otoczeniu.
Bardzo jestem ciekawa jak barszczyk zniesie mrożenie, koniecznie napisz.
Odważyłam się i dziabnęłam kawę, zobaczymy, czy mnie wytelepie.

Purpurowy, Mam wrażenie, że rodzimy się z wielkim pokładem zaufania, ale z drugiej strony w początkowej fazie życia mamy jeszcze dostęp do instynktów pierwotnych. Więc powiedziałbym tak -zależy od cech osobniczych. Gdyby prosto było wyczuć zło zakamuflowane - to ani dzieci, ani dorośli nie padaliby ofiarami przestępców.
A propos wyczuwania - mam dużą dozę nieufności w stosunku do osób na które mój pies się jeży i warczy.

Piękne słońce się zrobiło, idę do rosska, bo umknęło mi ostatnio nabycie sraj taśmy. :P Chyba specjalnie, żebym miała mobilizację do wystawienie nogi z chałupy.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 sty 2016, 14:49
mirunia, allani to wyszukiwarka ubran z roznych sklepow , nie sam sklep , jak klikasz w ten sweterek to Cie przekierowuje do sklepu macierzystego. A tego sklepu nie polecam w zadnym razie > Zle odszyte rzeczy a jak chcesz zwrocic to nie odbieraja od Ciebie telefonu , nie odpisuja na wiadomosci. maja duzo negatywnych opinii na fb.

kosmostrada hey :********* tu masz link do bezy fit i calego deserku ;)

http://kobieceinspiracje.pl/out,46722.html

Ja wladnie wrocilam ,swieci slonko , zrobilo sie plus 2 wiec nie jest zle :) Ide kucharzyc ;)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 09 sty 2016, 14:49
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, Mam wrażenie, że rodzimy się z wielkim pokładem zaufania, ale z drugiej strony w początkowej fazie życia mamy jeszcze dostęp do instynktów pierwotnych. Więc powiedziałbym tak -zależy od cech osobniczych. Gdyby prosto było wyczuć zło zakamuflowane - to ani dzieci, ani dorośli nie padaliby ofiarami przestępców.
A propos wyczuwania - mam dużą dozę nieufności w stosunku do osób na które mój pies się jeży i warczy.

Aha. Tak się pytam, bo córeczka kuzyna panicznie się mnie boi. Nie mam pojęcia dlaczego. Nigdy jej nic nie zrobiłem, nie wystraszyłem, nie krzyknąłem na nią, ani nic.

Spamowa wyspa

przez tosia_j 09 sty 2016, 15:01
jestes podobny do kogos kogo sie przestraszyla....sposob chodzenia, ubrania, zapach
a w ogole witam wszystkich ;)
outsider

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 09 sty 2016, 15:05
tosia_j, cześć.

Spamowa wyspa

przez tosia_j 09 sty 2016, 15:07
nieboszczyk napisał(a):zrobiłem furrore w kruszynie i mój kamień weselny po raz kolejny dobrze posłużył innym
co to oznacza na litosc boską??' ktos wie?
outsider

Spamowa wyspa

przez Sigrun 09 sty 2016, 15:19
kosmostrada napisał(a):Piękne słońce się zrobiło, idę do rosska, bo umknęło mi ostatnio nabycie sraj taśmy. Chyba specjalnie, żebym miała mobilizację do wystawienie nogi z chałupy.

Tez zaraz wychodze do rosska ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 sty 2016, 15:19
wieslawpas, fajnie, że już lepiej! Idź, idź na spacer... oho, ho, daleko! Ale się dotlenisz.

kosmostrada, lubię sprzątać, jak jest taka pogoda. Lepiej widać niedociągnięcia. :mrgreen:
Sama jestem ciekawa jak mrożony barszcz smakuje... napiszę. :D
Przed chwilą schowałam odkurzacz, zmachałam się. Chodniczki uprane, ściekają nad wanną. Łazienka umyta. Jeszcze parapety i kurze na meblach.
Rozkręciłam się na całego.

platek rozy, a widzisz! Dać laikowi komputer.... ja tak rzadko kupuję przez neta, że nie bardzo znam te sklepy. :bezradny: Ale skoro mówisz, że lipa i nie polecasz ... to lipa. W takim razie są nie fair.

Purpurowy, a masz jeszcze brodę? Może boi się brody, okularów... Uśmiechaj się do niej.

tosia_j, hej! a nie zwracaj uwagi na takie wpisy :shock:
Ostatnio edytowano 09 sty 2016, 15:21 przez mirunia, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 09 sty 2016, 15:21
mirunia napisał(a):Purpurowy, a masz jeszcze brodę? Może boi się brody, okularów... Uśmiechaj się do niej.

Brody nie mam już, to było pierwsze podejrzenie, ale jak się jej pozbyłem, to nie pomogło.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 09 sty 2016, 15:32
Ugotowałem rosołek!!! jest jadalny, nawet bardzo dobry. Ogłaszam pełny sukces :) na dodatek mam jeszcze mięsko z rosołku i tym sposobem obiad na dwa dni co najmniej.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 sty 2016, 15:34
mirunia, ja sie tak nadzialam bo na prezent kupilam razem z inna kolezanka kolezance bluzke "Idealna zona " czy jakos tak bo jej sie strasznie spodobala i dostalysmy cos co bylo zle zeszyte z boku , chcialam to zwrocic i po wielu trudach po okolo 3 miesiacach udalo sie to wymienic bo kasy zwrocic nikt nie chcial... Szkoda zachodu.

Zurek juz pyrcy , nie kuplam kosci wedzonej bo nie bylo ale bedzie na goralskiej wedzonej kielbasce.

Tez dzis bylam w rossku --- po waciki ;)
Ostatnio edytowano 09 sty 2016, 15:37 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 sty 2016, 15:35
Ḍryāgan, :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: masz u mnie plusa ! ;) SMacznego !

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 09 sty 2016, 15:44
platek rozy, no już zjadłem. W sumie dzięki wam się odważyłem. Aż mi się humor poprawił :D mała rzecz a cieszy....
Już nie uważasz mnie za marudzącego leniwca?
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Sortuj wg