Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez tosia_j 01 sty 2016, 14:10
Szkoda....tamten gdzies przepadl :(
outsider

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 01 sty 2016, 14:10
nastawiłam mięsko do duszenia, pachnie cudownie, szkoda że dziś apetytu nie mam :105:
duszona wieprzowinka z papryką i cebulką, przyprawiona po węgiersku...

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 sty 2016, 14:11
tosia_j, tamten sie ne nadawal do zwiazku ... poza tym starczy ze ja mam chora glowe , facet nie musi ;)
Moj jest z wawy , pracuje i jest po rozwodzie jak i ja .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 sty 2016, 14:15
Dzień dobry w 2016!

A ja wróciłam ok 2-ej do domu. Pogadaliśmy, pojedliśmy, wińska dobrego pożłopaliśmy, byliśmy obejrzeć fajerwerki. Tak trochę emerycko. :D Fobie zostawiłam w domu. ;)
Nie wiem ile tego wina wypiłam, strach było opróżnić kieliszek, bo gospodarz od razu go napełniał. W każdym razie wstałam z bólem łba, musiałam procha wziąć.
Na otrzeźwienie poszłam z futrzakiem, super - żywej duszy na ulicach, ale nie zapędziliśmy się, bo zimnica okrutna mimo słoneczka.
Coś bym dziś porobiła rodzinnie, ale plana nie mam, zobaczymy, jak młody wróci z treningu.

platek rozy, Hej Kochana!*****Fajny plan dziś masz.
Okropne jest ten nieogar i otępienie polekowe. Ale to często mija. Jeszcze trochę cierpliwości Słońce, żebyś ewentualnie była pewna, że lek Ci nie służy. Ja próbując różnych czekałam miesiąc, nawet dwa na efekt. Mogę więc lekarzowi z czystym sumieniem mówić, czego mi nie zapisywać.

Miłego dnia i rozpieszczajmy się dziś tak na dobrą wróżbę! ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez AnissemSirch 01 sty 2016, 14:58
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 01 sty 2016, 15:06
platek rozy napisał(a):czekam az mi zmula zejdzie :roll:

A co to bierzesz Sulpiryd czy Amisulpiryd ile miligramów?

Ja takiej zamuły nie mam po nim.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 sty 2016, 15:19
kosmostrada, Kochana:********* no to mialas udanego sylwka , my tez na spokojnie , porozmawialismy , pogapilismy sie na ognie , ja nie drinkowalam bo ten lek biore ale bylo sympatycznie.
Nadal zamulona jestem jak fix .
Czekam do tego 12 ale sadze ze mi go pewnie nie zostawi. Mecze sie w takim stanie chociaz moge sie przemeczyc jesli by mi ten ubok ustapil a lek zaczal dzialac.

Kawe pije znowu.
Posypalam ja karmelem :)

JERZY62, ja biore amisulpiryd i niestety odmozdza mnie fest plus jestem mega spiaca po nim . Biore jednak jeszcze kilka innych lekow na moje chjoroby nie umyslowe i moze jedno z drugim tak dziala . Nie wiem. :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 01 sty 2016, 16:02
Meczy mnie napięcie. Wczoraj do mieszkania wprowadził się współokator. Niestety kadencje zaczął od awantury z powodu torby ze smieciami, którą miałem wyrzucić gdy będę wychodził z mieszkania. Już się wyprowadza bo doszliśmy do wniosku, że się nie dogadamy, ale mnie trzyma napięcie.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 01 sty 2016, 16:06
wieslawpas, a to Twoje mieszkanie? W sumie życie z obcym człowiekiem pod jednym dachem to musi być okropne. Mnie nie wyszło nawet z kobietą, którą kochałem.

Potrzebuję dobry lek na kaca giganta!!!! Please!!!!
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 sty 2016, 16:20
Dzień dobry! :papa: :papa: :papa:

No to mamy rok do przodu, oby okazał się dla wszystkich lepszy!
Ale ziąb, mrozisko szczypie, szkoda, że kożuszka z kapturem nie wzięłam.

platek rozy, kosmostrada, Po tych fajerwerkach poszłam przed 1 do łózka, poczytałam jeszcze z pół godz. i dalej nie mogłam usnąć. Byłam przymulona, zmęczona, ale jakoś ok. 2 usnęłam. A dzisiaj obudziłam się dopiero o 11 :shock: i oczom nie wierzyłam. :roll: Nieźle sobie pospałam. Wypiłam kawkę z babka piaskową i poszłam na 13 do kościółka w intencji zdrowia i pomyślności w tym roku.
Grzeje flaczki, trzeba się rozgrzać po tym zimnym spacerze. Zerkam na skoki narciarskie.

Cieszę się, że miałyście udaną noc sylwestrową w gronie znajomych. Ja wisiałam na telefonie z koleżanką, której też nie chciało się nigdzie iść :lol: i też sama spędzała ten wieczór pod kocykiem. :D No i fajnie.

Little Red Fox, lubię taka wieprzowinkę, też taka robię. :D

tosia_j, hej, pomyślności dla Was!

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 01 sty 2016, 16:27
mirunia, ja zawijam w roladki kotlety schabowe, wkładam co popadnie i duszę do miękkości, dziś podałam z kaszą pęczak, czas postawić na coś zdrowszego, a ostatnio zrobiłam się okrutnie mięsożerna... :pirate:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 sty 2016, 16:35
mirunia, Witaj Kochana w Nowym Roku! Ale pospałaś i dobrze. Odespałaś imprezkę z koleżanką. :D To co - teraz przyjemny luz, czy masz zamiar coś jeszcze porobić?

Ḍryāgan, Dużo pić , żeby usunąć toksyny - woda z cytryną i miodem, zielona herbata. Coś kwaśnego - sok z kapuchy kiszonej, ogórkowa, itp. I przede wszystkim żwawy spacer na mrozie, żeby zmetabolizmować szybciej i zmniejszyć ból głowy dotlenieniem ( ja to zrobiłam z rańca i naprawdę efekt piorunujący, a wierz mi nie chciało się, dobrze, że mam psa).
Możesz uskutecznić rześki szybki spacer na dobrą kawę. :smile:

Wszyscy jesteśmy niewyspani, więc snujemy się po chałupie, drzemiemy, ogólnie przyjemne zasłużone nicnierobienie. Nie wiem, co z obiadem. Myślę. ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 01 sty 2016, 16:39
ja miałam swój pierwszy bezalkoholowy sylwester, którego przespałam, nie licząc, że wyciągnęli mnie na górkę na fajerwerki i tak miałam emerycką szaloną noc ;)
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 01 sty 2016, 16:41
kosmostrada, wychodzić mi się nie chce bo zimno okrutnie i wiatr wieje, zielonej herbaty nie mam, bo nie lubię, ale wodę z cytryną wypróbuję. Szczescia w nowym roku ci życzę
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Sortuj wg