Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 27 gru 2015, 15:17
jak dziewczyna jest flejowata i zapuszczona to jej tam żadna natura nie ozdobi. Niezależnie od tego ile ma lat
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez khaleesi 27 gru 2015, 15:19
Ḍryāgan, a jak dla Ciebie wygląda kobieta flejowata i zapuszczona?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 27 gru 2015, 15:25
Ḍryāgan, masz rację...
Uogólniłam oczywiście.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 27 gru 2015, 15:36
khaleesi, na przykład niedomyta (o tak, miałem do czynienia ze śmierdzącymi studentkami, serio! myślałem że to niemożliwe), idiotycznie ubrana (mam tu na przykład na myśli leginsy i krótką bluzeczkę na otyłej panience, co dawało wygląd grubej gąsienicy - w ogóle leginsy wyglądają aseksualnie dla mnie); zwracam uwagę na włosy, żeby nie były tłuste (ale nie podoba mi się u kobiet też jak mają z jednej strony wygolone włosy prawie na łyso);nie lubię jak kobieta pali papierosy, nie lubię stylu emo (pomalowane na czarno usta mnie odrzucają), nie lubię jak kobieta jest wulgarna (znaczy też wulgarnie wymalowana)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 27 gru 2015, 15:42
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez tosia_j 27 gru 2015, 15:45
ja jestem otyła czyli zapuszczona
dzieki za uswiadomienie
;)
outsider

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 27 gru 2015, 15:54
tosia_j,nie wiedziałem, że chodzisz w leginsach i krótkich bluzeczkach. Chodziło mi o to, że strój powinien być stosowny do figury a nie podkreślać jej mankamenty. Są tęższe kobiety, które potrafią się fajnie ubrać i wyglądać seksi.
Poza tym nie jesteś otyła, masz tylko lekką nadwagę.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez mirunia 27 gru 2015, 16:00
Dzień dobry! :papa:

Buro i ponuro dzisiaj u mnie, brak słoneczka, ale za to nie wieje jak wczoraj. Mały spacerek był do południa, a że miałam zawroty to wróciłam do domu.
Zaraz będę wcinać obiad.
Koniec laby świątecznej, jutro do pracy z rańca... jak ja wstanę tak rano? :hide: Dobrze, że tylko 3 dni, bo sylwestra nie liczę (10-11 do domu) i znowu trochę laby. Lubię ten okres poświąteczny, jedzonko jeszcze jest... coś małego, świeżego się dogotuje tylko i znowu można świętować. :D

Jeżeli chodzi o zadbany wygląd kobiet, to lubię delikatny makijaż, zadbane, czyste włosy i paznokcie. A higiena osobista to podstawa wszystkich ludzików, mężczyzn również.
Sama lubię umalować oczy, paznokcie, nałożyć błyszczyk i zadbać o włosy (przynajmniej je umyć i ułożyć). A do młodych już się nie zaliczam, mimo to lubię też fajne ciuszki. :D
Dbajmy o siebie. :105: To poprawia nastrój. :yeah:

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 27 gru 2015, 16:02
mirunia, dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 27 gru 2015, 16:04
ale mnie nosi po żeńszeniu
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez zalezna 27 gru 2015, 16:22
u mnie w mieście to nawet nie ma porządnej galerii handlowej, w której byłby co kupić :/
zalezna

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 27 gru 2015, 16:28
Dbajmy o siebie. :105: To poprawia nastrój. :yeah:

Mirunia, to poprawia nastrój, także cudzy.
Znacie ten kawał? Żul jedzie autobusem, autobus jedzie żulem...

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 27 gru 2015, 16:29
Ḍryāgan napisał(a):Znacie ten kawał? Żul jedzie autobusem, autobus jedzie żulem...

A jak żul wysiądzie z autobusu, to autobus dalej przez jakiś czas jedzie żulem.

Spamowa wyspa

przez takie tam 27 gru 2015, 16:43
Dzień dobry. Przywitałem się, mogę więc sobie pomilczeć ;)
takie tam

Sortuj wg