Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez filip133 05 gru 2015, 12:28
Trzeba będzie więcej o tej ręce myśleć i unikać normalnego "używania" jej, przy normalnym funkcjonowaniu.. :)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez bonsai 05 gru 2015, 12:58
filip133 napisał(a):Może za dużo robiłem rzeczy prawą ręką

Tak mogło być!

Muszę zainwestować w nawilżacz, bardzo suche powietrze jest w mieszkaniu i mój nos się buntuje. Niech moc będzie z Wami!

:papa:
bonsai

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 gru 2015, 13:06
Wróciłam ze sklepów, ale w piekarni tak mną zabujało, że aż gorąco w piersiach poczułam. Doszłam jakoś do Lewiatana, szybciutko zrobiłam zakupy i noga za nogą do domu.
Nie wiem jak ja dzisiaj będę dalej funkcjonować... mielone mam zrobić :shock:

platek rozy, mam takie uczucie chwilami, falowanie podłoża pod stopami. Ale dawno, dawno temu, jak byłam zdrowiutka i nic mi nie dolegało, to raz miałam takie falowanie podłogi w pracy i zapytałam lekarza co to jest... powiedział: brak komfortu psychicznego. :shock:
Coś w tym musi jednak być.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 gru 2015, 13:15
mirunia, normalnie zmasowany atak na nasze kregoslupy jest :shock: najpierw Ania , teraz my.... :why: :why: :why: ja mam mieso z wczoraj ale nie moge jesc ... Tak mnie mydli i mam scisneity zolad z nerwow ze nie moge ni kesa wcisnac :( zjadlam tylko kostke czekolady .
Odpoczynek od kolnirza robie bo cala noc mialam to normalnie nie idzie chodzic ....<Musze sie scian trzymac.
Wroce na jaks czas do vicebrolu .Ide wpon do lekarza po moje wyniki z tsh to mu powem zeby mi wypisal. Kochana moze Ty tez wez ten lek? Pomaga na ukrwienie mozgu . Troche mi pomagal jak mialam nasilenie objawow 3 lata temu.

Siet , siet , sieeeet!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez filip133 05 gru 2015, 13:22
Pomasować czyiś kręgosłup ? :P
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez omakk 05 gru 2015, 13:26
filip133 napisał(a):Może za dużo robiłem rzeczy prawą ręką

Ja konia walę lewą.

mirunia napisał(a):mam takie uczucie chwilami, falowanie podłoża pod stopami

Mocny towar, co brałaś?
omakk

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 gru 2015, 13:34
platek rozy, za dużo ostatnio mam leków, a poza tym bolała mnie głowa po vicebrolu. Mam go w domu i mam betahistynę, pobrałam trochę i przerwałam.
Spróbuję wyciągnąć odkurzacz i trochę ogarnąć chatę... muszę się czymś zająć.

omakk, spadaj stąd z takimi tekstami :time:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 gru 2015, 13:34
mirunia, u mnie pewnie dokladaja swoje nerwy , moze nawet dlatego mi tak niedobrze ... Ale zawroty mam od szyjnego bo mam takie same jak trzy lata temu :(
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 gru 2015, 13:36
mirunia, ale nie wiem czy odkurzane to najlepsza mysl , ja po odkurzaniu z zaawrotami stracilam przytomnosc :x i wyladowalam na sorze.

Spamowa wyspa

przez filip133 05 gru 2015, 13:42
Ojjj, złe historie masz Platku... :( Pomyśl o czymś przyjemniejszym :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 gru 2015, 14:02
bonsai, kup sobie taki nawilzacz do nosa --- ja kupilam chyba 12 zl kosztowal ---pantherin , bo tak mi sie nos wysuszal ze az mi krew leciaiala a teraz od kiedy tego uzywam jest ok.;

filip133, wlaczylam muzyke i zjadlam kanapke ... bo juz mi slabo bylo z glodu.

Niech splynie na mnie łaska nieziemska i sprawi ze w poniedzialek dam rade isc o wlasnych s ilach do pracy :uklon: :uklon: :uklon:

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 gru 2015, 14:13
platek rozy, już po krzyku, odkurzone... pomału, bez zbędnego schylania się i założyłam kołnierz dla bezpieczeństwa.
Chwilę odsapnę i biorę się za kotlety i buraczki.
Dobrze, że zjadłaś cokolwiek, wciskaj w siebie co chwila.
Do poniedziałku Płatku powinno to minąć, nie nakręcaj się, bo nerwy dokładają swoje.

Spamowa wyspa

przez bonsai 05 gru 2015, 15:27
platek rozy, dziękuję! Wróciłem właśnie z apteki, kupiłem ten Pantherin (18,20 zł tutaj :/), spenetrowałem obie szpary i czuję się nawilżony. W końcu. :uklon: :105:
bonsai

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 gru 2015, 16:40
mirunia, Kochana i jak tam? zrobilas juz obiadek? ja lezalam troche i teraz wstawilam do piekarnika fryty z batatow ( mialam zamrozone bo kiedys za duzo pociachalam) i dot egoz agrzeje miesko i juz . Jeny jak mi sie pierniczy w tej glowie :(

bonsai, :great: nawilzaj tak ze trzy razy na dzien przez kilka dni a pozniej wyatarczy raz dziennie .

filip133, ano , tak bylo i od tego zaczela sie moja trwalajaca 9 miesiecy karuzela.

Obrazek

Sortuj wg