Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 lis 2015, 19:28
kosmostrada, :mrgreen: :mrgreen:
Piękny film, a jeszcze z Omarem Sharif`em to już w ogóle.... mmmm :D

Na mroźne, śnieżne zimy mam podobną i noszę do kożucha.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 24 lis 2015, 19:33
mirunia napisał(a): Purpurowy, proszę, oto moja obecna czapunia, na jesień. :D taka najprostsza...

Bardzo ładna czapeczka. Kiedyś próbowałem trochę robić na drutach, ale to nie na moje nerwy. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 24 lis 2015, 19:39
Aurora88, ano nie noszę, bo po pierwsze nienawidzę elektryzujących się włosów po czapce. Jak mi zimno to zakładam kaptur co najwyżej ;)
Po drugie często, do pracy zwłaszcza, noszę koka, bo tak mi najwygodniej i też szybko się go robi. Jakbym założyła na niego czapkę to całą misterną fryzurę robioną w 3 minuty szlag by trafił :lol: a po dotarciu do pracy mam jeszcze jakieś 10 minut luzu przed raportem w trakcie których muszę się przebrać a teraz jeszcze zjeść śniadanie :hide:
niestety, ale trza wybrać priorytety, czesanie się jeszcze nie wchodzi już w grę :lol:
Ostatnio edytowano 24 lis 2015, 19:42 przez acherontia-styx, łącznie edytowano 1 raz
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 lis 2015, 19:40
mirunia, sliczna ta czapka zrobiona przez Ciebie :105: ja to mam dwie lewe rece do takich rzeczy :oops: :oops:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 lis 2015, 19:45
platek rozy, to powinno być Ci tam dobrze, przyuczą Cię. Zdolniacha jesteś i dasz radę.

cyklopka, super czapa, cieplutka i fajnie Ci w niej. Lubię takie papachy. :D

Purpurowy, robótki na drutach bardzo uspokajają, uczą cierpliwości... dużo kiedyś dłubałam na drutach. :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 lis 2015, 19:50
mirunia, zobaczymy jak to bedzie .. Rozmawialam dzis na warsztatach z dziewczyna ktora juz tam zaczela , byla w piatek 1 raz to mowila ze pani kierownik przemila (wiem bo z nia rozmawialam o pracy i dzis ustalalam szczegoly) a druga pani nieprzyjemna ... Wiec nie wiem czy sobie na nieprzyjemnosc od drugiej pani pozwole bo moja T mnie uczyla na terapii stawiac wyrazne granice w relacjach w pracy gdyz moja choroba w polowie jest przez mobing.. Ale nie wybiegam w przyszlosc bo moze nie bede potrzebowala od tej pani nic ( wsensie ze wdroze sie szybko bo tak mialam zawsze do tej pory ) i bede pracowala samodzielnie od razu.
Ostatnio edytowano 24 lis 2015, 19:54 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 24 lis 2015, 19:52
Dobry Wieczór... :D i Paniom i Panom!!

Ja po długim, 10 godzinowym dyżurze, odpoczywam...
Widzę, że dzisiaj nastroje lepsze, dyskusja ożywiona, a i Kamilka :D dzisiaj bardzo pozytywna :D , gratuluję moja droga pokonania schodów lękowo-urzędowych :brawo:

Temat czapek jest mi bliski, bo bardzo trudny. Z moją twarzą, nie ma to związku z wiekiem, a kształtem, trudno dobrać coś fajnego. Przez wiele lat także nie nosiłam niczego, chroniłam się kapturem, jednak od jakiegoś czasu jest mi obojętne jak wyglądam, a ważna jest ochrona przed zimnem i jego konsekwencjami ewentualnymi.
Lubię czapki, które zaprezentowała mirunia, nawet mam taką, ale zazwyczaj noszę włóczkowe z wywinięciem i już...

Dzisiaj odebrałam z pralni eko kożuszek, który wygląda jak nowy:), ucieszyłam się, bo na pewno się przyda...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 lis 2015, 19:59
misty-eyed, Witaj Aniu :******** ja po dwoch dniach ogarniecia calkiem niezlego mam znow nadzieje ze jednak dam rade . Dzis dzien byl w sumie udany. Nie lapalam lękusow byle kiedy , zobaczymy czy stres mnie nie zezre we srode ;)

I ja czapki nawet lubie :D w kazdym razie tez juz mnal czas zeby mi sie chcialo w glowe marznac wiec chetnie je nosze zima :)

Spamowa wyspa

przez Sigrun 24 lis 2015, 20:01
acherontia-styx, tez nie nosze czapek :mrgreen:

Czesc Łobuzy :)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 24 lis 2015, 20:11
platek rozy, Kamilko, najważniejsze, że masz nadzieję, nie gubisz sensu, nie zamartwiasz się na zapas :great:

Sigrun, Anetko, witaj, a dlaczegóż nie nosisz??
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 lis 2015, 20:12
misty-eyed, staram sie nie martwic , zobacze jak bedzie . Jak mnie nie odmozdzy z nerwicy to bede smigala tam z dokumentami jak dawniej :)

Spamowa wyspa

przez Sigrun 24 lis 2015, 20:14
misty-eyed, czesc Kochana :* z tego powodu co acherontia-styx, poza tym nie lubie rozwalonej fryzury...ja jest bardzo zimno to mam taki ogromny szalik co se na lebek zakladam... Ale wlisow nie niszczy ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 lis 2015, 20:18
Sigrun, :******** hey , hey :)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 24 lis 2015, 20:21
bonsai, szanuję pamięć tego królika [*]
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg