Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez filip133 19 lis 2015, 22:27
Pewnie rzeczy załatwiam sobie sam. Przecież nie wszystko robią za mnie.
Oj napisałem tylko że tata ma numer do ortopedy, bo dostał od jakiegoś klienta, a ja nie mam tego numeru i już wielka tragedia, już robię coś źle i coś jest nie tak... -.- Ojciec jest taki, że jak on sobie coś umyśli to tak ma być i koniec. On ma numer i załatwia to co trzeba i koniec, mi go nie da. Mama chciała sobie telewizor do sypialni kupić, to nie, afera w domu, pieniądze wyrzucane w błoto, a on chciał kosiarkę kupić, to kupił za 1700 zł i tyle. Nic nie poradzę na charaktery rodziców :P

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 19 lis 2015, 22:29
platek rozy, ja jak wyszłam ze szpitala kilka lat temu też wiecznie śpiąca chodziłam i nawet kładłam się o 21:00 :lol:
teraz jestem okrutnie przemarznięta, od kilku dni mam podwyższoną temperaturę i czuję się zmęczona, wypluta i nie wiem czy to wynik stresu, czy coś jest na rzeczy...

Spamowa wyspa

przez filip133 19 lis 2015, 22:30
Ja mam bycie upartym po tacie... Tata chciał żebym szedł na studia do Stalowej Woli, żeby blisko było, ale ja się uparłem że do Kielc i koniec, poszedłem do Kielc... :P Ja zostałem ateistą i koniec, do kościoła nie chodzę... xD
Też nie chcę ciągle konfliktów wywoływać o wszystko.
Zresztą byłem samodzielny na studiach i co? Skończyłem pod metrem. Rodzice też muszą się oswoić przez jakiś czas jeszcze z tą moją samodzielnością i zaufać, że już nic złego się nie stanie, żadne próby samobójcze...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 lis 2015, 22:34
Little Red Fox, moze Cie lapie jakies chorobsko? w sumie ja nawet w wielkim stresie potrafilam miec wyzsza temperature wiec piernik wie od czego to.
:bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Aurora88 19 lis 2015, 22:34
Sigrun, każdy z nas ma inny punkt odniesienia.
Moi rodzice mnie mieli wybitnie w pompie więc jakby mi teraz tatuś wyskoczył z opiekuńczymi gestami to by był postęp w stronę przywracania nam ról rodzinnych (on by był moim ojcem a ja jego córką - nie na odwrót) i ja bym to przyjęła z aprobatą :great:
Może Ciebie to tak irytuje bo cośtam innego masz w głowie i w przeszłości :bezradny:

cyklopka, ja tam przeczytałam to samo co Filip... :P

Purpurowy, a cóż się stało? ;)
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 lis 2015, 22:35
filip133, ale nie mozesz kwitowac ze Twoja samodzielnosc doprowadzila do wypadku bo takie myslenie to herezja.... Wypadek sie moze zdarzyc kazdemu i wszedzie!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 19 lis 2015, 22:36
Aurora88 napisał(a):Purpurowy, a cóż się stało? ;)

No właśnie sam nie wiem. Strasznie się mnie ostatnio pieniądze trzymają, mimo że wydaję tyle co zawsze. A to wszystko zaczęło się jak powiesiłem sobie w pokoju wizerunek Żyda liczącego pieniądze. Przypadek?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 lis 2015, 22:37
Purpurowy, hihi to ja tez poprosze takiego Zyda pienieznego , bo mnie sie wybitnie nie trzymaja .

Spamowa wyspa

przez filip133 19 lis 2015, 22:38
Aurora88 napisał(a): cyklopka, ja tam przeczytałam to samo co Filip... :P

Hahaha, fajnie, nie tylko ja miewam takie skrzywione myśli :D

platek rozy napisał(a):filip133, ale nie mozesz kwitowac ze Twoja samodzielnosc doprowadzila do wypadku bo takie myslenie to herezja.... Wypadek sie moze zdarzyc kazdemu i wszedzie!

Ciekawe ilu ludzi walnęło metro i jakby to inni rodzice przyjęli... xD

Spamowa wyspa

przez Aurora88 19 lis 2015, 22:39
filip133 napisał(a): już wielka tragedia, już robię coś źle i coś jest nie tak... -.-

Filipie, stop! :time: nie zapędzaj się dalej z tymi myślami! Ja zapytałam lekko prowokująco, ale spoko, spoko, przepraszam jeśli poczułeś się osaczony ;) Nie uważam, że robisz źle albo że jesteś niesamodzielny, bo Cię tak dobrze nie znam :)
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez Sigrun 19 lis 2015, 22:39
Aurora88, kochana chodzi o to by nie popadac w skrajnosci...tyle
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 lis 2015, 22:40
filip133, nie wiem ilu , ale mojego kolege walnal samochod i 4 lata lezal w domu bo jest tak pokiereszowany , a teraz mimo ze mu nikt szans nie dawal zapyla na wozku i mieszka z nowa dziewczyna ;) moja sasiadka tez miala wypadek , samochod wjechal w nia na pasach i jest samodzielna , wyszla za maz , mimo ze miala operacje na kregoslup i dluga rehabilitacje .

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 19 lis 2015, 22:41
platek rozy napisał(a):Purpurowy, hihi to ja tez poprosze takiego Zyda pienieznego , bo mnie sie wybitnie nie trzymaja .

Ja swojego kupiłem w Zamościu, więc ma szczególną moc. :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 lis 2015, 22:42
Purpurowy, musze sie i ja za takim rozejrzec , moze sie wzbogace :105: bo teraz to juz biede klepie od kiedym chora :bezradny:

Sortuj wg