Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Aurora88 16 lis 2015, 23:37
cyklopka napisał(a):filip133, się nie obraź, ale ty chyba za mocno identyfikujesz zawód miłosny z posypaniem się całego świata w depresji. Może to przez te smutne rockowe piosenki.
Nie mówię, że ja nie miałam nigdy epizodu depresyjnego z powodu kogoś, bo miałam i owszem. Ale teraz już bardzo nie chcę.

Coś pominęłam, chyba musze przekopać wątek. Czy to stąd ten spadek nastroju Filipa?

Ja jakiś czas temu miałam nawrót nerwicy z powodu pierdoły, ale wiązała się z kimś bliskim. Czyli może Filip u Ciebie też jest jakaś przyczyna? Niewielka, drobiazg, ale potrafi dokopać. Znajdź ją i rozpraw się z nią jak najszybciej.
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez Aurora88 16 lis 2015, 23:38
A ja mam terapię jutro... nie mam na nią siły.

Spamowa wyspa

przez filip133 16 lis 2015, 23:42
O mojej bylej juz zapominam i nad tym praca w miare dobrze idzie.. wiec nad tym zawodem milosnym nie skupiam sie az tak zeby tyle od niego uzalezniac... No a mialem mniej wiecej chyba 2 tygodnie dobrego stanu, pozytywne samopoczucia, a jakos od czwartku-piatku sa strasznie depresyjne stany, nie wiem czemu... :/
Ale inna sprawa ze ja chyba rzeczywiscie za duza wage przywiazuje do takich rzeczy, bo mam niskie poczycie wlasnej wartosci i pewnosc siebie, skoro nigdy sie mna zadne dziewczyny nie interesuja, pierwsza dziewczyne mialem w wieku 26 lat dopiero i w ogole bardzo ciezko mi jakies dobre i dlugie relacje nawiazywac... :/ Eh ostatnio ciagle marudze..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez filip133 16 lis 2015, 23:44
Aurora88 napisał(a):
cyklopka napisał(a):filip133, się nie obraź, ale ty chyba za mocno identyfikujesz zawód miłosny z posypaniem się całego świata w depresji. Może to przez te smutne rockowe piosenki.
Nie mówię, że ja nie miałam nigdy epizodu depresyjnego z powodu kogoś, bo miałam i owszem. Ale teraz już bardzo nie chcę.

Coś pominęłam, chyba musze przekopać wątek. Czy to stąd ten spadek nastroju Filipa?

Ja jakiś czas temu miałam nawrót nerwicy z powodu pierdoły, ale wiązała się z kimś bliskim. Czyli może Filip u Ciebie też jest jakaś przyczyna? Niewielka, drobiazg, ale potrafi dokopać. Znajdź ją i rozpraw się z nią jak najszybciej.

Nie wiem, odkad mam to ChAD, to mam takie nagle skoki nastrojow czesto, ze czeto nie maja one zadnej przyczyny...

Spamowa wyspa

przez Aurora88 16 lis 2015, 23:58
A leki nie pomagają tego wyregulować?
Porusz ten temat na terapii, może pomoże.
W nerwicy lękowej często jest tak że mały drobiazg może wszystko posypać, nie wiem jak w ChAD.

I trzymaj się! :)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 lis 2015, 23:59
Jakiś czas temu nabyłam na przecenie w lidlu dresik aksamitny w pięknym szarym kolorze ( o zgrozo z cekinami z boku ;) ). Zauroczyła mnie jego nazwa -leisure suit. I teraz jak po kąpieli w niego wskakuję, to sobie mówię - a teraz jest czas dla ciebie, luzujesz się. O taki kolejny myk na zły nastrój.
No to teraz idę w moim wdzianku spróbować nowe farbki, a potem piżamka i do śpików, bo dziś w szkole oczy mi się zamknęły ( pierwszy raz w życiu o mało nie zasnęłam na zajęciach... :shock: )

Aurora88, Oj też mi się jutro nie chce iść na terapię, ostatnie spotkanie odchorowałam...

filip133, Ostatnio to większość z nas marudzi, taki chórek listopadowy robimy na Spamowej... ;)

Dobrej nocy, mam nadzieję, że jutro będziemy w lepszej formie.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Aurora88 17 lis 2015, 00:01
O! Kosmostrada ma rację. Ja już wiem co jutro usłyszę od terapeutki: "a nie pomyślała pani że to pogorszenie nastroju może być spowodowane pogorszeniem pogody?" Chociaż, hmm... już to mówiła :P Ale jest jeszcze smętniej niż było....

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 lis 2015, 00:03
Serio masz ChAD? Jakoś mi to z twoich wcześniejszych postów nie wynikło.

A tak żeby zarzucić czymś pogodniejszym - jak to jest, że facet to zawsze odkręci plastikową butelkę? Ja próbowałam przez gruby materiał, nożyczkami, zębami, odciski mam i otarcia... W końcu zdecydowałam się na sakramentalne "Otworzysz? :105: " w domyśle "Ja biedna, efemeryczna niewiasta o delikatnych dłoniach potrzebuję natychmiast silnego bohatera, bo tu ono nieszczęsne dzieciątko piciu nie dostanie". :angel: Bez premedytacji, konieczność sytuacyjna.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez filip133 17 lis 2015, 00:29
cyklopka napisał(a):Serio masz ChAD? Jakoś mi to z twoich wcześniejszych postów nie wynikło.

Tak to dziwnie u mnie wyszlo, ze przez kilka lat leczylem sie na depresje, po tym wypadku w metrze psychiatra w szpitalu na oddziale psychiatrycznym stwierdzil ze juz jestem zdrowy. A w tym roku zaczelo sie cos psuc, myslalem ze depresja wraca, poszedlem pod koniec sierpnia do psychiatry i stwierdzil ChAD, wiele rzeczy w moim zachowaniu i samopoczuciu w towarzystwie ex bylo objawami manii...

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 lis 2015, 01:14
filip133, może nie mania, tylko byłeś nakręcony nowymi emocjami.

Ja w porze nocnej Zgłaszam ból brzucha. Chyba odsmażane ziemniaki - zamach na moje życie.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 17 lis 2015, 10:09
Purpurowy napisał(a):
detektywmonk napisał(a):Jutro jadę robić testy na rentę.

Ale jakie testy? Że do ZUS?

Na rentę socjalną.Wczoraj,do psycholożki dzwoniłem,powiedziała,że jakieś testy to zrobimy.

Spamowa wyspa

przez chmurka66 17 lis 2015, 10:15
witam z rana
jest nadzieja na fajna przygode dzisiaj

na rente socjalna sa jakies testy potrzebne?

Spamowa wyspa

przez JERZY62 17 lis 2015, 11:15
Witam :papa:

detektywmonk napisał(a):Na rentę socjalną.

A kto daje rentę socjalną ZUS czy... kto?
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez chmurka66 17 lis 2015, 11:18
Mi powiedzieli ze po socjalna musze iść do gminy , tam gdzie rodzinne dają
ale najpierw musze mieć grupe z powiatu
"Walcz, po to żyjesz
Walcz, by zachować jeszcze twarz
przecież jedną tylko masz"

Sortuj wg