Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 paź 2015, 16:32
Zaraz obiadek podaję ( u mnie dziś risotto), potem lecę do biblioteki ( dzięki Plateczkowej sobie przypomniałam, że książki muszę oddac), a potem lecę po te cholerne zakupy.
Oj jak ja nie lubię takiego amoku i działań na ostatnią chwilę. :evil: Taki dzień próby dla mnie.

Sigrun, platek rozy, Zazdraszczam Wam Dziewczynki spotkania!

mirunia, Dziękuję że pytasz Kochana - łapka dużo lepiej, ale nie ma innej opcji... :bezradny:

Zosia_89, Nic tak nie utula jesienią, jak tabliczka czekolady do herbatki... ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 13 paź 2015, 16:38
hejka
ja w domku na przepustce, dziś lekarze mi powiedzieli, że będą mnie wypisywać niebawem :yeah: :yeah:
co u Was?
ja siedze z herbatka z imbirem :D
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 paź 2015, 17:27
zalezna napisał(a):apropo's witaminek to też się noszę z jakąś kurację tylko czy jest ktoś kto brał i moze powiedzieć , że faktycznie działają?
mam straszny problem z tym, że od ponad roku garściami wypadają mi włosy, wykupiłam pół apteki specjalistycznych szamponów,odżywek,wcierek i je stosowałam i nic :( badałam też tarczycę , morfologię , łupieżu nie mam i wszystko mam w normie. do picia mam zioła i wodę niegazowaną, oprócz tego zakupiłam się w jakieś tabletki kompleks witamin (maxiwit) , biorę już od ponad miesiąca, ale nie widzę spektakularnych efektów :(

Mnie wypadały przed egzaminami do liceum, a dermatolog powiedział, że jakby wiedział, to sam by nie był łysy. :bezradny:
Jadłam chyba cynk, jakieś ziółka i piłam galaretkę na ciepło :mhm:

Robiłam zdjęcia na ślubowaniu klas pierwszych i na prawdę parę foto-pereł mi wyszło :great:
Kiedy wychodziłam z sali gimnastycznej trener powiedział mi "cześć", a ja mu "cześć, uważaj na paparazzich", na co on, że chyba się dobrze bawię. I nie przyznałam się, że zdążyłam mu machnąć dwa świetne portrety, jak nie widział, bo to trochę creepy :oops:

Potem na lekcji i w świetlicy pozwoliłam dzieciom robić sobie na wzajem zdjęcia.
Przypomina mi się moja kuzynka, która w czasach kiedy cyfrówki były zupełną nowością, a ja miałam koło 14-16 lat, dała mi na chwilę kompakcik do ręki mówiąc: "tylko nie zepsuj, bo się do końca życia nie wypłacisz". Nie mówię, że dużo zarabiam, ale czasem mam ochotę kupić garść takich aparacików, które teraz staniały do paru stówek i jej tym w ryj rzucić.
No, a ja dałam 8-9 latkom intelektualnie w niskich strefach stanów średnich lustrzankę z obiektywem szerokokątnym i jakoś nikt nie upuścił, a fotki są lepsze niż niektórych moich znajomych uważających się za profesjonalistów :twisted:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez filip133 13 paź 2015, 19:09
amelia83 napisał(a):hejka
ja w domku na przepustce, dziś lekarze mi powiedzieli, że będą mnie wypisywać niebawem :yeah: :yeah:
co u Was?
ja siedze z herbatka z imbirem :D

Dobre wiadomości przynosisz :D

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 paź 2015, 19:49
amelia83, :great:

cyklopka, Wielu ludzi uważa się w dzisiejszych czasach za profesjonalistów, jeśli chodzi o fotografię... Ba nie tylko za profesjonalistów, również za artystów. :roll:
Ciekawe co na Dzień Nauczyciela dostaniesz... ;)

Wszystko załatwiłam i chyba wlezę do wanny, bo z tej spiny to mnie teraz kark i kręgosłup bolą...
Wychowawcy zrobiłam ładny kosz - coś dla duszy (dobre wino ;) ), dla ciała - ku rozpieszczeniu ( kawa i trufle) i ku zdrowotności, ale cieszące oko ( placek z suszonych owoców i orzechów i wieeelki ananas). A bardzo ładny kosz (biały postarzany) będzie miał na grzyby, czy dla ozdoby. O!
Z biblioteki pożyczyłam tylko jedną książkę, bo nie miałam czasu grzebac, taką zgodną z moim nastrojem - " Nie! jak krótkie słowo może zmienic Twoje życie" :D
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 13 paź 2015, 19:50
Da mi ktoś kopa na rozpęd?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 paź 2015, 20:13
kosmostrada, długo by im tłumaczyć, że profesjonalista to człowiek, który ma kanciapę do robienia zdjęć do dokumentów, pracuje w gazecie albo cyka produkty do broszurek reklamowych Lidla lub Biedronki, a nie ktoś, kto sądzi, że wydał pieniądze na sprzęt, porobił fotki znajomym na koncercie, wysiedział nad obróbką, więc mu się tytuł należy.

Ponieważ juto wolne, to dostałam już dzisiaj:
Obrazek

Dzwoniłam znowu przełożyć terapię, więc mam dopiero za tydzień, o ile nie będzie konferencji, a bardzo bym chciała porozmawiać choćby o tym, że robię zdjęcia swojej sympatii teleobiektywem i wstydzę się mu pokazać, bo to podejrzane, kiedy ja NIEZAUWAŻONA zdołałłam mu zrobić aż tak dobre zdjęcie, tylko siedzę przed komputerem i się lampię na niniejszy fotos. Ale w opinii osoby trzeciej zostałam zapewniona, że to zdjęcie się mocno wyróżnia na tle 258 pozostałych. :bezradny:

Purpurowy, <kop!>
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 13 paź 2015, 20:15
cyklopka napisał(a):Purpurowy, <kop!>

Dziękuję.

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 13 paź 2015, 20:26
Ja był chciał te Merci dostać.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 paź 2015, 20:48
detektywmonk, ja bardzo chętnie bym ci oddała co najmniej połowę bombonierki, bo czekolady mlecznej za bardzo nie mogę, a gorzkie Merci nie są jakieś super.

W sumie mogli im powiedzieć na zebraniu, żeby mi nie kupować słodyczy, najwyżej pistacje w cukrze i wódkę z liścia.
Obrazek
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 paź 2015, 21:04
cyklopka, :105: A to w sprayu to co to jest? :shock:
No tak, jutro większośc ma wolne, tylko nasze biedaki mają jakiś apel z występami i zamiast sobie pospac zasuwają do szkoły na ósmą. Nauczyciele też biedaki, co z tego że mają poczęstunek...Ciasto to pewnie woleliby zjeśc w domu do kawki, po wyspaniu się.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 paź 2015, 21:18
kosmostrada napisał(a):cyklopka, :105: A to w sprayu to co to jest? :shock:

Odżywki do włosów, żebym miała jeszcze grubsze i jeszcze bardziej napuszone :shock:

Mam mocne postanowienie, żeby nie pleść bzdur na Spamowej po 22:00, bo przysypiam i dziwne rzeczy wychodzą.

Ale póki jest dopiero po 21:00 stwierdzam, że to zdjęcie jest w klimacie tego, co mam w avatarku (skórzana kurtka, postawione włosy), tyle że zrobione bez ustawiania, pozowania, doświetlania, no nic, a cholera, jedyne co się ciśnie na usta to "dlaczego mu zrobiłaś takie dobre zdjęcie?" :shock: Chyba, żeby sobie oprawić w ramkę i postawić w pracy na biurku, jak jego już nie będzie :cry:

Dobra, żeby odreagować oraz wykorzystać dzisiejsze wolne zaraz otwieram piwo i robię maraton "Futuramy", głównie dlatego, że w internecie jest masa odwołań do tego serialu i chciałabym się dowiedzieć w końcu, o co chodzi. Mam nadzieję, że mi się spodoba, bo nie planuję zgrywać już nic innego.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez bonsai 13 paź 2015, 21:38
W ogóle nie kąsam "Futuramy". Za to The Simpsons mógłbym oglądać non-stop, podobnie, jak Family Guy i Miasteczko South Park. :105:

cyklopka, nie wiem gdzie szukać info, bo przez chwilę nie było mnie. Jak trener?
bonsai

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 13 paź 2015, 21:41
zaczynają się "Skazane", podoba mi się ten serial :105:
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Sortuj wg