Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 lip 2015, 16:44
platek rozy, masz teraz Kochana pogodniejszy wyraz buźki :D chociaż tamten avek też był ładny...
Mam nadzieję, że zajęłaś myśli czymś przyziemnym i nie nagoniłaś sobie lęków.

Teraz po południu w domu czuję się lepiej, bo wzięłam letni prysznic jak przyszłam z pracy, zjadłam obiad i teraz leżę do góry kołami. :D
Muszę odpocząć, bo dzień był ciężki i pogodowo i w robocie. Jak to przed urlopem.
Do południa miałam ciężki łeb i przez to starałam się maksymalnie koncentrować na robocie, żeby nie narobić głupstw. Powoli, ale dobrze poszło.
Chciałabym już sobie zaplanować pierwsze dni urlopu, co mam do zrobienia na pierwszy rzut. Później, to wiadomo, wynikną zajęcia same... nie chcę aż tak planować daleko, bo może wyjść z tego wielkie g..., ale pomalutku, na luzie będę się starała wypełniać dzień po dniu czymś pozytywnym. Jak mi ta franca pozwoli. :bezradny:

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 lip 2015, 17:01
high, to chyba kupiłeś fajne kolorki... szczypta cynamonu powinna być ciekawym, ciepłym kolorem, a te dzikie pnącza nie będą za ciemne? Nie wiem, nie widziałam tego koloru, ale sama nazwa sugeruje soczystą, dość ciemną zieleń. :bezradny:

kosmostrada, wyjechana jesteś na wycieczkę? Jak Ci mija ten dzień, zapowiadający się deszczowo?

takie tam, Bieszczady są niepowtarzalne i pełne tajemniczości i uroku, wcale Ci się nie dziwię, że chciałbyś tam mieszkać. To region dla odważnych i zahartowanych życiowo ludzi. Może Ci się uda!!! :great: Marzenia się spełniają!

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 lip 2015, 17:14
mirunia, Kochana ciezko mi dzis mysli zajac czymkolwiek , juz mam tez dosc tych dni takich bez sensu , ciagle wkolo jedno i to samo :bezradny: dobija mnie to. mam caly dzien dolki i lęki ...

Wlosy zaraz pofarbuje ale dzis chyba nic mi humoru nie poprawi. :?
Kochana a chcialas gdzies na urlop pojechac???Czy raczej takie domowe masz plany?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 lip 2015, 17:43
platek rozy, tak myślę Płatuś, to, że teraz nie chodzisz do Madzi i nie masz wypełnionego dnia powoduje u ciebie takie rozterki. Obowiązki jednak trzymają nas w ryzach i nie dają poczucia straconego czasu i bezsensu.
Jeszcze wytrzymaj ten okres, wszystko powróci do normy. Brak pieniążków też Cię dołuje... więc się nie dziw, że nastrój do doopy. Ale to minie!!! :D

Płatuś, nigdzie nie wyjeżdżam z tą francą, żeby sobie i komuś nie robić kłopotu. Mam ochotę na Zosię-Samosię, może ujarzmię tą k....cę zwykłymi zajęciami, które powinny też dać mi satysfakcję. Postaram się też o jakieś fajne wyjścia do miasta, zobaczyć miasto latem, co nam mieszczuchom zaoferowano.
Rodzinka już powróciła z bliższych i dalszych wyjazdów, więc weekendy mogą być wspólne.

Spamowa wyspa

przez high 23 lip 2015, 17:49
mirunia, zieleń jest soczysta, właśnie chciałem coś ostrzejszego ;) Mam już dość bladych kolorków ;)
platek rozy, na jaki kolor farbujesz? :)

Dzień faktycznie ciężki
"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Fluoxetinum

Spamowa wyspa

przez emilk 23 lip 2015, 18:06
platek rozy, To Ty na tym avatarku ? :D
emilk

Spamowa wyspa

przez emilk 23 lip 2015, 18:07
high, Nic nie mow bo ja proboje cokolwiek robic i padam z nog ;/
emilk

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 lip 2015, 18:22
mirunia, tez mysle ze moze w tym byc przyczyna , ze siedzxe w domu i mam caly dzien na myslenie , no i brakiem kasy sie bardzo martwie :(

Takie zwiedzanie wlasnego miasta w wakacje , pojscie na jakas ciekawa wystawe , czy jakis koncert plenerowy ma swoj urok ( ja bardzo lubie) a weekendy moze jakis wyjazd sie trafi z rodzinka :) :great: i zawsze to czlowiek odpocznie .

emilk, nie ja ale podobna :P do mnie.
Ostatnio edytowano 23 lip 2015, 18:22 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Zebrec 23 lip 2015, 18:22
Cześć Kochani! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 23 lip 2015, 18:33
Zebrec napisał(a):Cześć Kochani! ;)

Cześć.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 lip 2015, 19:34
Witam ponownie!!!

Pogoda zrobiła się wycieczkowa, bardzo przyjemna, za wyjątkiem silnego zimnego wiatru. Wyskoczyliśmy za miasto, wracając wpadliśmy młodemu kupić poduszkę, bo tej co ma to już chyba nawet pies by nie chciał, taka zgomlona. :D
Trochę jestem rozczarowana, bo czułam się na ostatnich wypadach całkiem dobrze, a dziś nie powiem, żeby było świetnie. Osłabienie, mroczki przed oczami, niepokój itp. Myślałam, że to jednak powoli, ale będzie szło jakoś do przodu z tymi wyjściami. Nie wiem, jak dziś pisałam Plateczkowej, franca jest nieprzewidywalna. :bezradny:
Wypiłam teraz pyszną kawę (kupiliśmy syropy do kawy, dziś zaserwowałam sobie amaretto), a tam w doopie najwyżej będzie mnie telepać, ale nie będę sobie wszystkiego odmawiała. Idę grillować sandacza ( była super promocja w biedrze na tą rybkę), mam nadzieję, że wejdzie, bo znów apetytu nie mam.

mirunia, No wybrałam się wybrałam na wycieczkę, choć przyjemność nie taka, jak się spodziewałam...
Widzę już zarys sympatycznego plana na urlop masz. Zobaczysz, będzie super! Pewnie, że szkoda, że nie możemy gdzieś wyjechać, ale da się jakoś czas urozmaicać na miejscu.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 lip 2015, 20:11
kosmostrada, eee, to fajnie, że jednak wycieczka się odbyła. :great: To nic Kochana, że nie było tak jak się spodziewałaś... nie zawsze nasze samopoczucie na to pozwala, ale funkcjonujesz, starasz się żyć i urozmaicać to życie.
Tyle bodźców z zewnątrz miałaś, więc organizm fiksuje, uczy się ponownie tego "co zapomniał". Będzie dobrze!

Tak, ja już "rysuję" sobie powoli urlop, co z tego wyniknie to zobaczymy... mam nadzieję, że będzie fajnie i zdrówko dopisze.

Smacznej rybki życzę... :D

Spamowa wyspa

przez emilk 23 lip 2015, 21:00
emilk, nie ja ale podobna :P do mnie.[/quote]

WOW :D az mam motyle w brzuszku :P
emilk

Spamowa wyspa

przez emilk 23 lip 2015, 21:00
Zebrec napisał(a):Cześć Kochani! ;)
Czesc czesc ;)
emilk

Sortuj wg