Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez amelia83 12 kwi 2015, 20:02
porozciągałam i znow kotecka na kolanach przysypia :mrgreen:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 kwi 2015, 20:04
Zosia_89, Jak widzisz po staremu. Miłe towarzystwo wciąż to samo i z takimi samymi wzlotami i upadkami. ;)

cyklopka, a to ciekawe, to wklej co.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 kwi 2015, 20:06
amelia83, platek rozy, z braku faceta widzę taki pożytek, że nie muszę czekać aż ktoś się ogarnie, zrobi coś, co obiecał, tylko robię rzeczy dla siebie, poznaję nowych ludzi.
Ale widzę też, że od wczoraj ludzie chodzą za rączki, z wózkami, z psami i trochę mi żal.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez amelia83 12 kwi 2015, 20:08
cyklopka, chce kogos kto mnie pokocha taka nieidealna taka z depresjami, kto będzie gdy reszta się odwroci :105: się rozmarzyłam, za dużo filmow chyba
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez bonsai 12 kwi 2015, 20:13
amelia83, a Ty pokochasz kogoś nieidealnego, z depresjami i będziesz przy tej osobie, gdy wszyscy się od niej odwrócą?
bonsai

Spamowa wyspa

przez amelia83 12 kwi 2015, 20:14
bonsai, jeśli będę ją kochała to myślę, że tak
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 kwi 2015, 20:24
amelia83, ja to bym chciała, żeby ktoś mnie pokochał taką jak teraz, bez tego bagażu jaka byłam 8-10 lat temu. To we mnie wywołuje jakiś lęk. Bo niby nie ma obowiązku żeby się spowiadać z całego życia, jeśli chce się z kimś być, ale ja jestem taka w d... szczera, że więcej mi to szkodzi niż pomaga. Nie, no w sumie to jest najgorsze, jak ktoś kogoś wyidealizuje, a potem odepchnie, bo zobaczy, że się mylił.

Dalej rozważam jakie mam szanse u kogoś, kto pasjami ogląda filmy o wariatkach :twisted:

:angel:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 12 kwi 2015, 20:28
cyklopka, :D
ja wierzę, że nas pokochają :105:
też jestem zbyt ufna i szczera
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez Davin 12 kwi 2015, 20:29
Fajne dziołchy tu chętne a faceci dają ciała. :mrgreen:
Davin

Spamowa wyspa

przez bonsai 12 kwi 2015, 20:32
Davin, nie dają ciała, tylko wszystkie już zajęte, przynajmniej teoretycznie! :mhm:
bonsai

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 kwi 2015, 20:34
cyklopka, chyba jednak ktoś cię pokocha za to jaka jesteś dziś i nie ma to nic wspólnego z idealizowaniem, bo tej sprzed 10 lat już nie ma i on jej nie zna. Zresztą ludzie to chyba skupiają się na obrazie dzisiaj sobie wykreowanym ukochanej osoby i raczej nie przyjmują do wiadomości przeszłych grzeszków , czy "wariactwa".
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Davin 12 kwi 2015, 20:34
bonsai, mało tu wolnych fajnych lasek? :P
Davin

Spamowa wyspa

przez amelia83 12 kwi 2015, 20:37
bonsai, Davin, ja jestem niczyja :P
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez bonsai 12 kwi 2015, 20:37
Davin, nie wiem, nie znam się, nie orientuję, zarobiony jestem. ;) No ale skoro są tu różne etykiety przy awatarach (maruda, miss, mister), to może być i "wolna", "wolny" - byłoby łatwiej!
bonsai

Sortuj wg