Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez amelia83 12 lut 2015, 15:57
Infinity napisał(a):amelia83, Karinko, mi wczoraj poprawiłaś nastrój, odżyłam przynajmniej na jakiś czas, dziękuję

jak można przy mnie odżyć :shock: już w trakcie jak rozmawiałyśmy chciałam Cie przepraszać że zanudzam :oops:

siedzę i becze... siostra dzwoniłaa, mówi a to może przez pogode ja na to cały rok będę zwalac wszystko na pogode, a leki bierzesz no biore gowno pomagają, rzuce je w cholerę ona no to ja już nie wiem trzymaj się

zjadłam 2 pączki
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 lut 2015, 15:58
platek rozy, oj bawiłam się swego czasu decoupagem... teraz nie za bardzo mam czas ( przygotowanie, sprzątanie, samo robienie zajmuje dużo więcej casu niż biżu), ale może znów coś porobię w wakacje.

cyklopka, wiem jak to jest, ja jestem strasznym sceptykiem, ale staram się.. Jak pisałam, dlatego może takie marne efekty u mnie wszystkiego, bo nie potrafię w pełni zaufac sposobom mojego leczenia...

Infinity, szkoda, że jeszcze nie wiesz na czym stoisz... Ale niestety to cały ZUS, musisz uzbroic się w cierpliwośc.

Idę obiadek robic, dziś zgodnie z moimi ostatnimi zakupami kurczak w indyjskim sosie z ryżem. A potem lecę na rehabilitację.
Dobrze, że jutro idę ściągac paznokcie, bo znów mi się odłupał lakier. Jakieś mam takie pazury, że nawet żelowy się u mnie długo nie trzyma.(zła jestem, grrr)
Na razie!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 12 lut 2015, 15:59
cyklopka, czy można siebie zbudować na nowo , jestem po 30stce, wątpię, ze mna nic się nie da zrobić, jestem pojebana
platek rozy, piekna ta zakładka
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Makabra 12 lut 2015, 16:04
platek rozy napisał(a):Makabra, Heyy :******** ja dzis mialam horro bo szlam do dentysty :)
a jak Ty sie miewasz?

Na pewno byłaś dzielna :* Ja 24 idę do jakiegoś faceta, bo moja ulubiona na jakimś urlopie, czy coś... Boję się :zonk: Niedługo koniec ferii, powrót do szkoły też mnie trochę przeraża, choć to przecież indywidualne :roll: Facetów jak nie rozumiałam, tak nie rozumiem, a oni wraz z każdym dniem utwierdzają mnie w przekonaniu, że są z innej planety :roll:
Makabra

Spamowa wyspa

przez Enii 12 lut 2015, 16:33
amelia83, można, można . Jest to praca nad sobą, zmianą nawyków, spostrzegania świata, siebie.
Popatrz w bibliotece nad ksiązką ''Poczucie własnej watości Sharon Wegscheider-Cruse
http://www.gandalf.com.pl/b/poczucie-wl ... -pokochac/
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 lut 2015, 16:37
amelia83, ja mam 30-stkę za 2 miesiące i jestem niewiele dalej z życiem niż 10 lat temu. Ale leki biorę i słucham muzyki z lat 80-tych, co pomaga mi się mniej przejmować nadchodzącymi urodzinami, bo lata 80-te były genialne i już.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Enii 12 lut 2015, 16:42
Amelka i nie mów/pisz/myśl że jesteś @#%R bo wychodziło by na to że wszyscy są tu tacy. Dobrze wiesz że taka nie jesteś

Filmik na temat jej choroby ale naprawde dużo można dla siebie wynieść pozytywnego :D

-- 12 lut 2015, 16:43 --

Infinity, meczy to ale wiesz że oni chca wystraszyc ''naciągaczy''
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 lut 2015, 16:49
:papa: Też jestem dzisiaj wcześniej w domu.
Po obiedzie i po ogarnięciu kuchni, siedzę z Wami przy herbatce :D

kosmostrada, platek rozy, mam kilka rzeczy w domu ozdobionych techniką decoupage, dwa małe mebelki w kuchni /starocie odnowiłam i pomalowałam akrylem i ozdobiłam decoupagem/ oraz szafkę w sypialni. Robota zegarmistrzowska i żmudna... ale jaki efekt! Wszyscy podziwiają :105: ;) jakam zdolna :oops:

Płatuś, tak jak pisze Kosmo, idź za ciosem i zrób ząbki na cacy, będziesz miała komfort w buzi i komfort psychiczny :great: Teraz będzie już z górki, byleby pierwszy raz się odważyć, a później poleci.
Mnie też czeka wizyta u sadysty, kolejna kuracja paradontozy, czyszczenie kieszonek i bolesny kiretaż :hide: Robię to co jakiś czas. :silence:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 lut 2015, 16:58
mirunia, to super :great: Ja nigdy nie próbowałam, ale często oglądam w sklepach materiały do decoupage'u :105:

Ah, zapomniałam się pochwalić, że obudziłam się blondynką :shock: Czy to czary?
Obrazek
;)

Kończę sprzątać i szykować się, za godzinę jadę na pierwszą lekcję tańca.

Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 12 lut 2015, 17:00
Właśnie wróciłam z Biedronki,musiałam kupić papierosy dla mamy(sama nie palę)kasjerka nie chciała mi uwierzyć,że mam 23lata,dopiero jak pokazałam dowód to uwierzyła,jednak była bardzo zdziwiona,stwierdziła,że ja nawet na 18 nie wyglądam :D Może i wyglądam trochę jak dzieciak 8)
Urodzona w1992r. Od 2006r z przerwami przerobiłam Relanium, Citabax, Arketis, Anafranil, Afobam, Fluanxol, Hydroxyzynę, Setaloft, Propranolol,Pramolan i Trittico. Po 9 latach walki radzę sobie sama, bez leków.

Spamowa wyspa

przez Makabra 12 lut 2015, 17:03
Jakoś nie mogę się tu wbić :(
Makabra

Spamowa wyspa

przez JERZY62 12 lut 2015, 17:07
Witam wszystkich :papa:

Makabra, hej ;) nie widziałem Cię dawno na spamowej jesteś tu mile widziana :smile:
®

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 lut 2015, 17:13
cyklopka, jak już materiały oglądasz, to spróbuj coś małego zrobić, na początek wystarczą serwetki i klej do decoupage'u oraz pędzelek. Ja zaczynałam od ciekawych butelek i słoi po kawach :D

PannaNatalia, nic, tylko się cieszyć taką urodą, długo będziesz wyglądać młodo :great:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez Makabra 12 lut 2015, 17:14
JERZY1962 napisał(a):Witam wszystkich :papa:

Makabra, hej ;) nie widziałem Cię dawno na spamowej jesteś tu mile widziana :smile:

Nie bywam, bo jakoś trudno mi się wkręcić w Wasze rozmowy :( Cieszę się :105:
Makabra

Sortuj wg