Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Arasha 10 lut 2015, 20:08
A ja od kilku dni ciągle na Clonie :bezradny:

amelia83, co chcesz konkretnie wiedzieć w sprawie zębów, bo jestem w temacie :D Napisz na pw :mhm:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 lut 2015, 20:11
Arasha, to ja chce wiedziec bo ulamala mi sie jedynka gorna i ide we czwartek dod entysty na fundusz z racji ze nie mam pieniazkow teraz .

-- 10 lut 2015, 20:24 --

U pacjentów dorosłych korony i mosty nie są refundowane przez NFZ. Wyjątkiem mogą być sytuacje np. wypadku, w którym doszło do złamania zębów i w celu refundacji poniesionej szkody pacjent powinien zgłosić się do NFZ ze stosownym wnioskiem i dokumentacją.

takie cos znalazlam wiec bede musiala placic , nie wiem skad wezme na to kase bo chyba cena to od 300 zl w zwyz.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 lut 2015, 20:24
platek rozy, dzięki za cwiczonka, wyglądają fajnie i nieobciążająco, już sobie zapisałam. Jutro wypróbuję , bo dziś już sobie pocwiczyłam na rehabilitacji, poza tym jestem zmęczona.

Idę do wanny, może zejdzie ze mnie to napięcie z całego dnia.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Arasha 10 lut 2015, 20:27
platek rozy, wiem, czytałam i strasznie mi przykro, że kolejna przeszkoda na drodze :pirate: Więcej pw
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 lut 2015, 20:28
platek rozy, powiem, że to jest skandal z tym brakiem refundacji teraz. Przecież to nie jest tylko kosmetyka i ładny wygląd.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 lut 2015, 20:37
kosmostrada, Arasha, dlatego ludzie jak ich nie stac na dentyste maja zeby zaniedbane bo na fundusz nie masz prawie nic . do zebow od 1 - 3 masz plomby chemoutwardzalnej a nie swiatloutwardzalne a te chemo sie wyplukuja i wylatuja , raz mialam taka w dwojce to mi wypadala trzy razy az w koncu zaplacilam i zaloazylam normalna plombe swiatloutwardzalna . A najgorsze jak idzies do dentystya ten marudzi ze masz zeby nie takie a nie kazdego stac zeby wszytskie zeby pieknie zrobic jak ma niskie zarobki.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 10 lut 2015, 20:39
platek rozy, amelia, to co znalazłam w necie:

http://www.tipy.pl/artykul_19442,jakie- ... e-nfz.html

kosmostrada, cześć Kochana :papa: paskudny dzień dzisiaj miałam. Ból głowy, wyjście służbowe, później siedzenie w papierach i dzierganie w nich, aż tępota ogarniała mnie czasami :D ale poszło nawet dobrze.
Nawet na tym służbowym wyjściu i rozmowie z panią dopadł mnie komplement (bo dowcipkowałam, chyba chciałam nadrobić niedyspozycję). Pani powiedziała, że chciałaby mieć dzisiaj taką barwę jak ja. :D Też nie była w formie :bezradny:
Dzięki za pamięć o mnie, chyba czułam Ciebie i pchałam dzień do przodu.
Ty Kosmo też, jak czytałam miałaś nieźle wypełniony dzionek, sporo tego było,super :great: masz prawo być zmęczona, ale i dumna.
Pogoda nam dzisiaj nie sprzyjała, a mimo to....

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 lut 2015, 21:21
mirunia, już trochę mam dosyc byc dumna z tego, co powinno byc takie normalne. Ale ja dziśiaj jestem jęczliwa - zmęczona i wyczerpana po terapii. Na razie terapia mi dowala, a nie pomaga. Może trzeba było wybrac grupową...
Ale ty to naprawdę możesz byc dumna - tak źle się czułaś, a dałaś radę nawet chwilami z uśmiechem , nawet jeśli był wypracowany. Pełen szacun Kochana!

Ja już w szlafroku, zrobię małe bruschetty i oglądamy z chłopakami odcinki.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 10 lut 2015, 21:44
kosmostrada, normalne to będzie, jak przestaniemy brać leki. One przecież nas teraz osłabiają, czujemy się zmęczone...itp. różne mamy somatyczne i psychiczne objawy. Pomagają, bo czuję się lepiej w porównaniu ze stanem poprzednim, ale inaczej...

Kosmo, bidulko, podobno tak jest na początku terapii, że się stan pogarsza, bolą niektóre sprawy, męczą... ale trzeba przez to przejść, żeby później było lepiej. Sama wiesz to.
Ściskam Cię.
Ja też po kąpieli i w szlafroku, popijam herbatkę z malinami i wcześniej się położę.

Spamowa wyspa

przez sailorka 10 lut 2015, 22:27
platek rozy napisał(a):kosmostrada, Arasha, dlatego ludzie jak ich nie stac na dentyste maja zeby zaniedbane

Ludzie mają zęby zaniedbane również dlatego, że boją się dentysty. Były czasy, że leczyło się kanałowo bez znieczulenia i ogólnie leczenie zębów bolało. Stąd ten cały lęk przed dentystą.
Cześć, jestem czubkiem

Spamowa wyspa

przez Arasha 10 lut 2015, 23:05
kosmostrada napisał(a):mirunia, już trochę mam dosyc byc dumna z tego, co powinno byc takie normalne.

Aż musiałam to zacytować, wybacz kosmo :uklon: Ale to takie prawdziwe :bezradny:

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Spamowa wyspa

przez Zebrec 11 lut 2015, 01:08
Witajcie kochani! U mnie dzisiaj zalatany dzień. Niestety mam tylko na chwilę dostęp do netu więc później Wam napiszę, co się działo. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 lut 2015, 01:46
platek rozy napisał(a):kosmostrada, Arasha, dlatego ludzie jak ich nie stac na dentyste maja zeby zaniedbane bo na fundusz nie masz prawie nic . do zebow od 1 - 3 masz plomby chemoutwardzalnej a nie swiatloutwardzalne a te chemo sie wyplukuja i wylatuja , raz mialam taka w dwojce to mi wypadala trzy razy az w koncu zaplacilam i zaloazylam normalna plombe swiatloutwardzalna . A najgorsze jak idzies do dentystya ten marudzi ze masz zeby nie takie a nie kazdego stac zeby wszytskie zeby pieknie zrobic jak ma niskie zarobki.

Znałam kiedyś gościa, który był kierownikiem działu w międzynarodowej firmie, kupował prezenty i alkohol dla znajomych za firmowe pieniądze (ależ go małolaty i studenty kochały i się go słuchały), a dziury miał w przednich zębach na wylot.

-- 11 lut 2015, 00:58 --

Arasha napisał(a):
kosmostrada napisał(a):mirunia, już trochę mam dosyc byc dumna z tego, co powinno byc takie normalne.

Aż musiałam to zacytować, wybacz kosmo :uklon: Ale to takie prawdziwe :bezradny:

Aj tam. Byłam u psychiatry. Zlikwidowali mi drogerię po drodze, poszłam gdzie indziej, kupiłam hennę, kleju do rzęs nie było. Potem u klientki. Wieczorem zrobiłam mamie farbę i sama się pociapałam resztką, i hennę. Dążę do zmian w wyglądzie, małymi krokami.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Zebrec 11 lut 2015, 05:16
Planowałem wcześniej położyć się spać, ale wyszło jak zwykle.

Miałem dosyć długi dzień, wczoraj rodzice mieli rocznicę ślubu. Nie miałem pomysłu na oryginalny prezent więc kupiłem im czekoladki i szampana. W piątek rodzina zamówiła dla nich specjalną mszę z tej okazji i zorganizowała spotkanie rodzinne. Wpadłem na pomysł, że mógłbym zmontować filmik z naszego wspólnego życia. I wczoraj wziąłem się za to. Zeskanowałem ponad 40 starych zdjęć i chciałbym to złożyć w całość z podkładem muzycznym.

A tak swoją drogą, to przejrzałem dzisiaj setki zdjęć z rodzicami i tak patrząc na dzieciństwo, to wszystko było takie proste, pozbawione myślenia. Tęsknię za tymi czasami.

Włączyłem sobie do snu "Skazanego na bluesa" i mam nadzieję, że uda mi się zasnąć. Tym bardziej, że koło 10 muszę wstać. :?

Dzisiaj raczej spokojny dzień. Muszę trochę popracować nad filmikiem dla rodziców i pouczyć się, bo w czwartek piszę ważne kolokwium. :?

Miłego dnia! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Sortuj wg