Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 sty 2015, 10:25
amelia83, tak jest jakis komfort psychiczny jak sie wie ze otrzyma sie pomoc na terapii :)
Ciesze sie:)
Milego dzionka i cudnych jaselek !:*******
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 17 sty 2015, 11:53
Dzień dobry :papa:
Ja jeszcze w piżamie. Nie mam za dobrego nastroju. Jest mi smutno. Bardzo mi brakuje czułości i takiego zainteresowania ze strony męża. On kompletnie nie rozumie o co mi chodzi i odbiera to jako atak, obraża się :bezradny: Nie wiem jak do niego dotrzeć. Wiem, że ja nie jestem bez winy. Terapia uświadomiła mi wiele spraw i staram się zmienić swoje zachowanie. Ale jeśli On nie da nic z siebie to to się chyba nie uda...
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 17 sty 2015, 12:11
Witajcie kochani:*:*:*

Zalatana23, wsółczuje Ci bardzo, znam to z autopsji... spróbuj mu wytłumaczyć na spokojnie może zrozumie.. trzymam kciuki za Was:*

-- 17 sty 2015, 11:14 --

ja się wyszykuję i wyruszę gdzieś żeby się trochę rozerwać :) później posprzątam i może jakieś zakupy zrobię :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 17 sty 2015, 12:39
zaczarowana :-*
Fajny avek ;)
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 17 sty 2015, 12:48
Zalatana23, dzięki, ale to taki pierwszy lepszy bardziej dla próby ale jak Wam się podoba to super :)

-- 17 sty 2015, 11:50 --

jest mi non stop zimno ;/

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 sty 2015, 12:51
Witajcie w słoneczną sobotę :papa:

Pogoda cudna, wiosenna. Byłam na spacerze i w sklepie po zapomniane zakupy :D Zrobiłam dość spore koło na spacerze z rękami w kieszeniach, powoli, bez pośpiechu, bo fajnie na dworze.
Teraz nastawiłam obiad i piję drugą kawkę :D Czeka mnie jeszcze odkurzanie.

Zalatana23, to smutne co czytam o Twoim mężu. Spróbuj Mu wyraźnie powiedzieć czego oczekujesz, /czułości, zrozumienia/. Na Twoim miejscu sama przytuliłabym się do Niego i powiedziała, że tego Ci brakuje oraz ciepłych słów. Może mąż tego też oczekuje od Ciebie? Mam nadzieję, że nie burknie i nie odtrąci Twoich czułości..., trzeba próbować, każdy jest łasy na dobre słowo, dotyk, przytulenie.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez Arasha 17 sty 2015, 12:56
Płatek nauczył mnie innego sposobu wstawiania avataru :uklon: :uklon: :uklon: teraz mogę szaleć codziennie i zmieniać :105: I efekty wizualno - dymowe także możliwe, co widać po lewej ... ale długo to on się raczej nie ostanie, bo Arasha zmienna istota jest i gdyby nie rozmiar zdjęć, który mnie do tej pory blokował, już dawno bym szalała :yeah:

Kolejny forumowicz napisał mi na pw, że jestem ekscytująca :oops: ciekawe cóż takiego ekscytującego jest we mnie :shock: Chyba tylko moja aseksualność i niektóre poglądy, które głoszę. W każdym razie to miłe :P I wszystko wskazuje na to, że będę miała spośród kogo wybierać osobę towarzyszącą na ślub kuzynki, o ile któryś będzie chętny ... niestety większość mieszka na drugim końcu Polski, ale ostatnio poznałam także jednego ziomka z Cieszyna ... tyle, że nie wiem na razie, jak wygląda, a poza tym ma fobię społeczną, więc nie wiem, czy się zgodzi.

Oto moje poranno - dopołudniowe rozkminki :bezradny:

Aha ... zaraz będę jeszcze głosowała w moim konkursie na Porządnego chłopa ... w końcu organizatorka jestem :angel: A nagrodę już mam przygotowaną :mhm: dowiecie się przed 22 po zamknięciu ankiety.

Pozdrawiam Wam serdecznie :papa:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 17 sty 2015, 13:00
Arasha, piękny avatar tylko że trochę to błyskanie źle na mnie działa... może przez zdiagnozowaną padaczkę tak reaguje ... zdolniacha z
Ciebie, na pewno nie jeden by chciał z Tobą pójść na weselicho :)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 sty 2015, 14:25
Dzień dobry kochani!!!

Niestety planowac sobie mogę, a życie życiem...Weekend miał byc zupełnie inny, a tu takie atrakcje - młody mi od rana rzyga (już zarzygał dwa łóżka), teraz chwila przerwy, usnął, może przejdzie, bo jak nie, to będę musiała z nim na wieczór jechac do szpitala, bo nawet wody nie przyjmował i ma gorączkę. Jeszcze oczywiście pogoda się skiepściła - szaro i z przerwami pada.
Pożarłam właśnie nerwowo do kawy pasek czekolady. No cóż muszę jakoś wykorzystac to ,że nastąpiła zmiana planów i poskładam pranie, poprasuję, zmienię całą pościel (prześcieradła już się piorą zarzygane), pójdę po ręczniki papierowe, bo całe zużyłam. Taki to jest ekscytujący dzień... :(
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 sty 2015, 15:14
kosmostrada, cześć Kochana, oj, przykre wieści niesiesz dzisiaj. Nigdy nie wiadomo, kiedy życie przyniesie zmianę planów. :(
Kosmo, może Młody złapał grypę żołądkową i stąd te wymioty i gorączka... oby tylko to, to w swoim czasie minie. Żeby się nie odwodnił, skoro nie przyjmuje nawet wody, spróbuj Mu podawać kisiel po łyżeczce, stopniowo. Wiem, że przy anginie Dzieci Bratanka tak rzygały i przy jelitówce, to tylko kisiel trzymał się żołądka i nie zwracały. Poza tym suchary bez cukru. Ale kisiel wiem, że jest dobry.

Masz w takim razie dzień gospodarczy w domu, oby Młodemu szybko minęło!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 sty 2015, 16:11
mirunia, Kochana dziękuję za wsparcie, martwię się bardzo. Cały czas śpi, nie budzę go jeszcze, niech się bidulek regeneruje. Chyba jakiś wirus, bo przy zatruciu, czy przeżarciu nie miałby gorączki. Tak, kisiel jest dobrym pomysłem. Zaraz przygotuję.
Byłam w biedrze po ręczniki, kupiłam też papier, bo wszak Arasha podpowiedziała, że jest promocja.... ;) Przy okazji spacer z psem mam z głowy, nawet udało nam się bezdeszczowo. Teraz zasłużona po tachaniu siat kawka.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 sty 2015, 16:42
kosmostrada, napij się Kochana kawki i odpocznij, bo stresową masz sobotę i fizycznie też obciążającą.
Młody śpi, bo pewnie zmęczony i osłabiony tym rzyganiem, no i gorączka. Teraz powinnaś Mu zmierzyć, bo o tej porze najczęściej idzie w górę w godz.16-17 ... jeżeli nie, to super!
Też myślę, że to wirus... obyś Ty nie złapała :bezradny:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 sty 2015, 16:51
mirunia, Ma ponad 38. No nic, kisiel się studzi, spróbuję go odżywic i dam mu pigułę na gorączkę. Też pomyślałam o tym, że te paskudztwa zaraźliwe są i byleby nas nie złapało... Zobaczymy, nie ma co się martwic na zapas.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 sty 2015, 17:55
Miałam w planie dzisiaj się urwać wcześniej z zajęć (z języka migowego), spotkać się na chwilę z kolegami, wrócić do domu i się uczyć na jutro (ostatni sprawdzian z antybiotyków, nikła szansa na poprawienie oceny. Jedna prowadząca powiedziała, że może mi awaryjnie ze swojego przedmiotu dorobić, ale to już by było kreślenie i w ogóle.
No i myślę, nie wysiedzę, poszłam, ale dzwonię jeszcze do tamtej prowadzącej, żeby się upewnić. No to ona mi mówi, żeby ponegocjować z tą od migowego, ale jakoś nie miałam ochoty, bo tak na prawdę to by było strasznie naciągane, bo specjalnie się nie wysilałam na tych zajęciach, poza tym myślałam, że nam każe siedzieć.
To poszłam do tego baru, jeden znajomy, paru nieznajomych, czekałam jakieś pół godziny czy się ktoś pojawi z osób, z którymi akurat się chciałam zobaczyć. Ze wszystkich osób na świecie pojawiła się osoba z dołu listy osób, z którymi chciałabym spędzać czas, tj. buc, z którym się przez krótki czas spotykałam na początku studiów. Powiedział, że nikogo tu nie zna oprócz jednego kolegi, przywitał się ze wszystkimi mówiąc, że jest nowy w fanklubie. Zanim usiadł już byłam z torbą na zewnątrz w drodze z powrotem do szkoły. Stwierdziłam, że zdążę jeszcze zastać babkę od migowego, faktem spotkałam ją na schodach i ona mówi, że nie zmieni oceny, bo już jest w arkuszu i.t.d. :blabla:

Więcej nikogo nie będę prosić o zmienianie. Albo jutro zaliczę ten ostatni sprawdzian na 5, albo odpuszczam. Ani to nie jest satysfakcja ani kasa warta dzwonienia po nauczycielach i kreślenia w dokumentach.

Tak że moja potrzeba odstresowania się i zorganizowania się wypadła tak, że już się mogę pożegnać i ze stypendium, i z fanklubem :papa:

Kupiłam sobie sztucznego orangutana na placu i dałam 2,50 babce, co grała na harmonijce, kiepsko, ale jeden z moich ulubionych utworów.

Teraz się tylko waham, czy teraz siąść i wykuć na ten sprawdzian ile dam radę, czy pieprznąć tym wszystkim, bo mam dość.
Jedyny plus, że nie ma dzisiaj obiadu. Powiedziałam, że i tak nie jestem głodna, a przecież nie jadłam. Takie mam powody do radości.

-- 17 sty 2015, 17:08 --

kosmostrada, zaczarowanaaa, mirunia, Zalatana23, Infinity, amelia83, platek rozy, witajcie.
Dopiero teraz czytam, co u was, widzę niewesoło.

A ja dzisiaj nie wyrabiam z prawdziwym życiem. Siedzenie w domu ma jednak swoje plusy :hide: Żadnych koleżanek, kolegów, nauczycieli, kombinowania, potykania się o różne rzeczy w sklepach i autobusach...
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Sortuj wg