Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 13 sty 2015, 20:27
amelia83, musze , nie chce wygladac jak warzywo

-- 13 sty 2015, 20:28 --

:why:
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 13 sty 2015, 20:34
amelia83 tak, dzienny oddział leczenia nerwic na NFZ. W przyszłym tygodniu już kończę. Trafiłam do grupy otwartej. Teraz do końca zostało nas tylko 6 osób. Ja jestem bardzo zadowolona. Spotkałam fajnych ludzi i terapeutów. Dużo mi dała ta terapia,ale bardzo szybko zleciało. Chodziłam 3mce.

-- 13 sty 2015, 20:38 --

Ahma napisał(a):amelia83, musze , nie chce wygladac jak warzywo

-- 13 sty 2015, 20:28 --

:why:

Ahma masz uboki? Nie mam dobrych doświadczeń z samodzielnym odstawianiem leków...
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez amelia83 13 sty 2015, 20:45
Zalatana23, też mam nadzieję, że dzięki temu ruszę z miejsca, zacznę wychodzić z domu, nie unikać ludzi i choć trochę siebie akceptować :roll:
też czekam na indywidualną pozn-behawioralną, ale nie wiadomo kiedy zadzwonia i zacznę, wiec grupowa..
dawno temu byłam 2 razy na dziennym tez około 3 miesiące i byłam zadowolona..ale znów potrzebuję...
Co dzięki tej terapii udało ci się nad czym popracować, z jakich efektów jesteś najbardziej zadowolona? sory ze tyle pytań
ja z jednej strony bardzo potrzebuje terapii a z drugiej tak bardzo się boję :zonk:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Arasha 13 sty 2015, 20:48
Chyba jednak ruszę dupę do sklepu po jajka i kefir :pirate: A jutro sobie podskoczę po pyszne ogórki kiszone na ryneczek. Najlepsze w całym Krakowie, polecam :105:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 13 sty 2015, 20:49
Ja tez często sama odstawiłam leki. .. zazwyczaj się udawało. . Mówię zazwyczaj bo po benzo miałam atak padaczki(tutaj nie tyle było odstawienie co niezrozumienie lekarza.. on mówił ze w razie potrzeby brać a ja jej nie miałam i nie bralam) ale potem pod okiem neurologa jak odstawiłam tez pojawił się atak.. myślę że to kwestia leków czasu organizmu... sernik odstawiłam bez problemów lekarz wiedział. . Teraz elicea bez wiedzy lekarza.. już 2 tyg nie biorę jest ok biorąc pod uwagę samopoczucie podczas brania leków i sytuacje jaka teraz panuje w małżeństwie.

-- 13 sty 2015, 20:57 --

Nie sernik tylko seronil pisze ze słownikiem w tel... :/

Spamowa wyspa

przez amelia83 13 sty 2015, 21:59
chocovanilla, ;)
ja tez rozumiem odstawianie leków na własna rękę, robiłam to nieraz jak byłam młodsza i zbuntowana, może już nie ma we mnie siły do walki z tą chorobą, znam ja za dobrze i wiem jak kończyło się odstawianie leków na własną rękę , przynajmniej u mnie kończyło się za każdym razem silną depresją
dzięki lekom w miarę zawsze funkcjonowałam, a nie leżałam i gapiłam się w sufit

-- 13 sty 2015, 21:01 --

Ahma, ja się po prostu znowu martwię o Ciebie!!! Ty nie możesz ot tak odstawiać sobie tych leków !!!
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 13 sty 2015, 22:04
amelia83, u mnie stan na lekach wcale nie był dobry.. miałam lęki, złe noce Co do nastroju nie widzę różnicy

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 13 sty 2015, 22:12
amelia83 przede wszystkim się uspokoiłam. Jestem mniej nerwowa, byle pierdoła nie wytrąca mnie z równowagi. Wciąż pracuję nad relacją z moją mamą. Nie jest to łatwe bo razem mieszkamy... Staram się wytyczyć granice, nie przejmuję się już tak bardzo jej uwagami i krytyką - byłam bardzo zakotwiczona i uzależniona od jej zdania i opinii. Ogólnie mam uczucie, że jestem bardziej ogarnięta, że łatwiej mi się skupić. Nie myślę ciągle o chorobach itp. Nawet jak zdarzą się takie myśli to sobie z nimi radzę.
Kiedy masz w grupie 12 osób to ciężko jest wyjść na sesję przynajmniej raz w tygodniu. Fakt, że sesje innych zazwyczaj poruszają to z czym i my się borykamy, powoduje, że cały czas mielisz w głowie i mielisz. Bardzo męczące ale chyba skuteczne ;)
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 13 sty 2015, 22:13
Wszystko moim zdaniem zależy też od stanu zdrowia jest nerwica i nerwica... u mnie jakoś to leci czasem jest ciężko mimo leków a czasem i bez leków jest dobrze.. ostatnio nawet zdarzyło mi się drinka wypic :szok:
Może po prostu mi się udawało. . Na pewno lepiej brać lęki wg wskazań lekarza...

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 13 sty 2015, 22:21
chocovanilla zdecydowanie lepiej. Wiem po sobie. Dwa razy próbowałam sama odstawić lek. Wydawało mi się, że już jestem mega silna i dam sobie sama radę :hide: Kończyło się tak, że za każdym razem po chwili było gorzej :bezradny:
Myślę, że przy nawrotach i innych sensacjach trzeba po prostu zaufać lekarzowi.

-- 13 sty 2015, 22:26 --

amelia83 od kiedy zaczynasz tą terapię?

Idę poczytać i przemyśleć temat na jutrzejszą sesję ;)
Dobranoc :papa:

Spamowa wyspa

przez JERZY62 13 sty 2015, 22:28
Obrazek
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez jasaw 13 sty 2015, 22:29
amelia83, Karinko, ten avek wyraźnie bardziej optymistyczny :yeah: To dobry znak :D

Słabo się czuję, a jutro wizyta u gina. Nie chcę przekładać...ale może jutro będziej lepszy dzień?

-- 13 sty 2015, 21:30 --

JERZY1962, Dobranoc Jerzy, śliczny koteczek :D
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 13 sty 2015, 22:30
Zalatana23, dziękuję,
ja tez chcę popracować nad swoimi relacjami z ludzmi, nad lękiem, ostatnio przeraża mnie wszystko, nie wiem w jakim punkcie jestem, tkwię napewno w czarnej dziurze i nie wiem jak z niej wylezc
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez jasaw 13 sty 2015, 22:31
amelia83, wierzę, że wyjdziesz :!:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Sortuj wg