Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 sty 2015, 11:09
Dzień dobry kochani!!!

Wpadłam się przywitac przed pracą, bo jakoś kiepsko się czuję. Mam gula, sensacje żołądkowe i ogólnie telepawkę.
Dobrze że wczoraj na spacerze skorzystałam z pięknych zimowych okoliczności przyrody, bo dzisiaj znów roztopy. :cry: Oprócz pogody doskwiera mi dzisiejszy napięty plan ( jak wam pisałam po pracy lecę pierwszy raz na rehabilitację, potem jeszcze do dentysty). Bardzo źle coś takiego znoszę, w zasadzie nawet nie wiem dlaczego. Mówię sobie jednak, że to jest dobre cwiczenie, bo przecież życie nie toczy się tylko wg mojego prywatnego planu.

Zosia_89, Zosieńko trzymam kciuki za egzamin, będzie dobrze!!!

-- 08 sty 2015, 11:10 --

JERZY1962, Hej Jerzyku, miłego dnia ci życzę!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 sty 2015, 11:15
kosmostrada, hej :papa: trzymam kciuki za udany plan dnia, wyluzuj troszeczkę, wszystko pójdzie gładko. Trzymaj się :great:
A u mnie dzisiaj znowu mroźno i trochę pobieliło śniegiem, ale jest szaro.
Zaraz po pracy też mam zadanie, zrobić opłaty i wspomóc się finansowo z konta, bo pustki w portfelu.

Dobrego dnia wszystkim :papa:

-- 08 sty 2015, 11:18 --

Aha, Kosmo, też nie najlepiej się dzisiaj czuję, zwolnione obroty i jakieś zamulenie...

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 sty 2015, 11:27
Hey Kochani:********** :papa: :papa: :papa:

mirunia, kosmostrada,:**********

pociesze Was Dziewczynki ze ja dzis mam samopoczucie tez mocno pod kreska--- jakas taka sztywnosc nog :shock: jakbym miala szczudla zamiast nich i telepawe tez mam.

JERZY1962, :********* Hey Jerzyku :) jak sie masz?

Zosia_89,:******** kciukaski za egzamin :great: :great: daj znak jak poszlo!

Sie pomalu szykuje na terapie . Wode mi wlaczyli wzielam prysznic , i zjadlam sniadanie oraz leki na blednik wzielam.

Malne oczy tymi lapami trzesacymi sie:> i na szczescie mroz zelzal , jest minus 3.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 sty 2015, 11:32
mirunia, Cześc Słońce!!! Nawet nie wiesz, jak dobrze cię z rana usłyszec! Tak, dam radę, bo jakże by inaczej. Ale co człowiek się namęczy, to jego...
Kochana, przykro mi, że ty też w lichej formie. Ale musimy przetrwac, co zrobic, jakoś przecież ten dzień minie. Ściskam cię mocno!

Idę zapalic i zbieram się do roboty. Miłego dnia wszystkim!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 sty 2015, 11:36
kosmostrada, pewnie ze dasz rade bo jeszcze sie nie zdarzylo zebys nie dala rady! :******* Trzymam kciukaski i do woeiczorka Slonce!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 sty 2015, 11:41
platek rozy, cześć Płatuś :papa: :papa: nogi Kochana rozchodzisz jak pójdziesz na terapię, teraz mało ruchu mamy, to pewnie dlatego. Po terapii poczujesz się lepiej i na pewno gdzieś połazisz jeszcze troszeczkę :great: trzym się!

kosmostrada, Ciebie też dobrze z rańca zobaczyć i usłyszeć... udanego dnia Kochana :great:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 sty 2015, 12:00
mirunia, :********* dziekuje za dobres lowo :) wlasnie mi T przelozyla terapie na 18 bo nie da rady dojechac , dziecko ma chore i nie ma z kim zostawic.Trochje mi to plany popsulo bo mialam po terapii skoczyc na miasto ale coz , wazne ze terapia jest tylko przesunieta o kilka godzin.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 08 sty 2015, 15:46
Ja byłam u lekarki, śmichy-chichy, odstawiamy mirtę i zobaczymy, co będzie za miesiąc.
Powiedziała mi, żebym na basen poszła skoro mi leki lecą po kondycji, a ja na to, że się brzydzę wody z ludźmi w środku :hide:

Dzisiaj chyba jeszcze trochę spokoju, bo więcej nie wychodzę.

platek rozy, mirunia, kosmostrada, JERZY1962, miłego dnia :papa:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 sty 2015, 16:09
cyklopka, cześć, hej hej :papa: :papa:
Jak długo brałaś mirtę i dlaczego już Ci lekarka odstawia? Ciekawa jestem jak będziesz spała bez niej. Pytam, bo też ją biorę od października i śpię wyśmienicie, a z tym miałam nie lada problem. Chyba się z mirtą zaprzyjaźnię na dłużej.

platek rozy, a to feler westchnął seler... ;) aż tak późno masz przełożoną terapię? super, że chociaż poinformowano Cię o tym. Idź w takim razie najpierw do miasta i załatw sobie sprawy/zakupy przed terapią i będziesz miała dzisiaj z głowy. ;)

Jestem już w domku, załatwiłam co miałam do załatwienia, a teraz nastawiłam na szybko zupę z zielonego groszku z mrożonki, dodałam innych warzyw i będę miała trochę wiosny na talerzu :D Dodam drobnych kluseczek, śmietany i mmniammm.... oj chyba głodna jestem, bo jem ją oczami :mrgreen:
a inne garnki puste :D
Zmarzłam trochę w pracy, bo od okna ciągnie /stare okna, poutykałam je watą :shock: / ale dobrze, że chociaż pomalowane i pokój odnowiony na wiosnę, to jest czyściutko i świeżo.

Spamowa wyspa

przez Zebrec 08 sty 2015, 16:11
Cześć! Wróciłem z miasta i lecę zrobić coś na obiad. Miłego dnia! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 08 sty 2015, 17:21
Dzień Dobry Kochani!

Od rana też nie czuję się najlepiej. Zresztą, jak wynika z relacji codziennych Spamowiczów, chyba nie ma dnia, by coś nam przeszkadzało normalnie funkcjonować, bo taki już nasz los.
Od wczoraj odczuwam niepkój w okolicach serca, tętno przyspieszone, jakoś tak dziwnie jest. Nie ma wyjścia, jakoś trzeba żyć z tym, uznać, że to jest właśnie normalna codzienność nerwicowca. Nie pociesza mnie to. Współczuję wszystkim, którzy mimo to, muszą iść do szkoły, pracy...bo pamiętam siebie z tamtych lat i wiem, jak wiele pracy, mobilizacji, walki to wymaga. Ja, przed prawie 40 laty, kiedy pojawiły się pierwsze objawy, nie wiedziałam co mi jest. Wówczas nie mówiło się o lękach, nerwicy, psychoterapii. Żyłam, nie wiedząc, co mi jest tak naprawdę...
Teraz chociaż rozumiem co się ze mną dzieje, jestem świadoma, potrafię jako tako sobie pomóc...
Pozdrawiam popołudniowo Wszystkich :D
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez Zebrec 08 sty 2015, 17:28
jasaw, niestety tak jak napisałeś. Myślę, że dla większości z nas nie ma dnia aby coś nam nie przeszkadzało w normalnym funkcjonowaniu i trzeba się do tego przyzwyczaić. Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia! ;)

A tak wracając do naszej nocnej rozmowy o szampanie, to rano czułem się bardzo dobrze. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 08 sty 2015, 17:29
Wczoraj byłam u młodszego Wnusia /mimo bólu głowy strasznego// i jutro rano także tam idziemy z Mężem.
Przy Maleństwach lepiej się czuję, bo wiem, że te małe istotki są zdane na mnie, na nas. Uwielbiam tych Chłopaczków. Słodkie buziaczki, piekne usmiechy, dodają mnóstwo energii, radości, wrażeń pozytywnych. I chociaż musimy rano wstać /ok.7 :shock: /, co dla nas nie jest łatwe :D , lecimy tam jak na skrzydłach :D
To pozytywny aspekt mojego życia i nie myślę tu o poświęcaniu się, a raczej o egoistycznych pobudkach :roll:

-- 08 sty 2015, 16:32 --

Zebrec, a jednak, to bardzo się cieszę. A tak szczerze mówiąc-kiedyś uwielbiałam szampana :roll:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 08 sty 2015, 17:48
kosmostrada, mirunia, platek rozy, jasaw, napiszcie proszę jak się czujecie i czy jest choć odrobinę lepiej :*

egzamin zapowiadał się przerażająco, ale zakończenie powinno być pozytywne ;) wróciłam właśnie z pracy, coś zjem i pędzę na dwór,
do wieczora :papa:
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Sortuj wg