Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 gru 2014, 20:27
Hey :papa: :papa: :papa:
Wrocilam od pani psychiatry , i zla jestem bo mi nie wpisala numeru pesel na recepcie a ja nie przyuwazylam i nie moge lekow kupic :bezradny: mam zapisany 10mg propranolol (brac pol) i spamilam jakby mi po propku nie przechodzilo , do tego stwierdzila ze to zaden nawrot choroby tylko male pogorszenie po stresach , wypytala jak sobie radze z lekami i kazala sie zajmowac roznosciami a nie siedziec w domu i sie zamartwiac. I za miesiac mam przyjsc do kontroli bo spamilam chce mi zabrac a propka zostawic doraznie tylko.

Zmarzlam tak potwornie (---mam minus 15 ) :shock: ze policzki mnie szczypia , pije herbate goraca, nerw mnie ponosil w osrodku bo lekarka sie spoznila godzine .

-- 30 gru 2014, 20:41 --

fajne bylo to ze przeanalizowala ze mna ostatnie dwa tygodnie mojego zycia i stwierdzila wlasnie na tego podstawiew ze mialamz a duzo stresu i ze siedzenie w domu w samotnosci mi nie sluzy na dluzsza mete . To niestety prawda, zreszta zadnemu nerwicowcowi nies luzy.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 gru 2014, 21:32
platek rozy, no witaj po wizycie :papa: myślę Płatku, że ta wizyta Cię trochę uspokoiła, bo taka rozmowa z lekarzem ma dobrotliwe działanie na system nerwowy i na nasze nowe spojrzenie na organizm. Dobrze, jak to lekarz wyjaśni, a nie tylko potraktuje receptą :?

A propos recepty, jak teraz sobie z tym poradzisz... musisz jeszcze raz do niej iść? Nie znam się na tym ;) ale czy nie mogła farmaceutka wpisać peselu na podstawie dowodu osobistego? / tak sobie tylko myślę, że to prosta sprawa, gorzej jak brak pieczątki jakiejś, a często tak bywa /

Płatuś, jeszcze kilka dni w domu /oprócz koniecznych wyjść/ i pójdziesz do Madzi, nie będziesz sama, zajęcia odstresowują ... poczujesz się potrzebna i dowartościowana :great:

Zimno jest bardzo, mrozik szczypie po buzi... wychodziłam śmieci wyrzucać i choć niedaleko, to odczułam go na nosie :zonk:

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 30 gru 2014, 21:35
witajcie :papa:
uff... Nasprzątałam się dziś, bo znajomi jutro wpadają. Rano jeszcze terapia a potem znów kilka dni laby :mrgreen:

Płatku :-***
Ja usłyszałam dzisiaj na terapii słowa, które od dziś będę przypominać sobie w chwilach lęku i bólów wszelakich - "nerwica to choroba złudzeń, karmi się ułudą". A bezczynność i ciągłe rozmyślanie to doskonały grunt :zonk:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 gru 2014, 21:40
mirunia, Kochana witaj :********* wiesz musze zadzwoni9c do osrdka jutro bo moja lekarka pracuje tylko we wtorki wiecz a tydzien jej nie ma i spytac czy mi ktos nie przebije recepty ewentualnie podejsc z recepta do ogolnej zeby ja przepisala , brrrr tak zmarzlam ze sie rozgrzac nie moge.

Tak troszke sie uspokoilam po tej rozxmowie , stwierdzeniuz e sobie swietnie radze i ze to tylko chwilowe.
Mam nadzieje ze miala racje lekarka. Mecza mnie zawroty ale to chyba nerwowe.
Jak sie miewasz?

Zalatana23, :******** niestety to prawda co na terapii Ci powoedzieli.
I tylko tak mzoemy sie nauczyc omijac lęki.

Ja zaraz wskakuje do wanny z goraca woda i pianka.

Tesknie zeby juz isc do Madzi :(
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 gru 2014, 21:53
platek rozy, masz rację, rodzinna może napisać nową receptę, leć jutro rano, żebyś miała leki na ten długi weekend.

U mnie po staremu, raz lepiej, raz gorzej, ale nie jest źle. Też mam zawroty, czasami rusza mi się podłoga pod nogami, lub faluje... takie dziwne wrażenia do których już się przyzwyczaiłam, o ile nie są mocne.
Jutro jeszcze muszę iść na troche do pracy i luz do końca tygodnia, czyli zakupy, gotowanie jedzonka i ogarnięcie chałupy - takie mam plany, bo dłuższe wyjścia do miasta chyba odpadają /zależeć będzie od pogody i mojego samopoczucia. Liczę, że w nowym roku będzie lepsze... :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 gru 2014, 21:59
mirunia, jutro wlasnie zamierzam podejsc z ta recepta do ogolnej , chyba ze ktos bedzie tam w osrodku zdrowia psychicznego i zgodzi sie mi przebic recepte.

Wlasnie tez mam takie same uczucia jak Ty z tym falowaniem i ruszaniem podllogi , wzmagaja sie jak jestem zdenerwowana i wylekniona .

To masz juz plany na caly dluuugi weekend :mrgreen: ja bym chciala zeby bylo cieplej bo na spacery isc zamierzam.
Nie chce znow w domu siedziec.

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 gru 2014, 22:15
platek rozy, nareszcie zmieniłam avatar.... ładne delfinki? Uwielbiam te inteligentne zwierzęta :yeah:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 gru 2014, 22:18
No ja po zimowym spacerze, pięknie pruszyło... :105: Musiałam sobie kupic rękawiczki, bo w skórkowych cholernie zimno, a cieplejsze mam tylko narciarskie. Wpadłam do reserveda, złapałam rękawice takie z misiem z jednym palcem ( oczywiście mega przecenione) i wio. Podobno coprawda ma byc od jutra odwilż, ale i tak się przydadzą, bo cały czas marzłam w paluchy.

mirunia, mirunia, hej Kochane! Fajnie żeby było cieplej, ale jak będzie plucha to jeszcze gorzej. Dla mnie mogłoby tak zostac jak dziś do wiosny - leciutki mrozik, bezwietrznie, malowniczy śnieżek. Chce się spacerowac, nawet jak już jest ciemno.

Zalatana23, hej, hej!!! Święte słowa, ale jak jeszcze to sobie skutecznie przetłumaczyc... :bezradny:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez JERZY62 30 gru 2014, 22:19
platek rozy
Wrocilam od pani psychiatry , i zla jestem bo mi nie wpisala numeru pesel na recepcie a ja nie przyuwazylam i nie moge lekow kupic :bezradny:

No lekarze to tak lubią czasami coś spieprzyć, pisze to z własnego doświadczenia.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 gru 2014, 22:21
mirunia, avatarek super, też mam słabośc do tych zwierzaków. Ja już też zastanawiam się nad zmianą avka, tak dla urozmaicenia. Ale nie mam natchnienia, musi samo mnie najśc ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 gru 2014, 22:32
mirunia, piekny ! :D bardzo mis ie podoba , i mamy troszke lata w srodku zimy za jego sprawa:)

JERZY1962, niestety , najgorsze ze to serducho mi lubi tak walic ze puls mam 130 i wiecej no ale moze sie uda jutto recepte zalatwic nowa.

kosmostrada, o jaki e rekawice???/ :105: :105: jestem ciekawa :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez jasaw 30 gru 2014, 22:35
Witam Wszystkich wieczorowo :D

Fajnie się Was czyta, choć wiadomo, nie wszystkim jest łatwo. Ja mam dzisiaj od rana ból głowy okropny. Byłam krótko na forum, poczytałam i relaksowałam się...trochę ból lżejszy.

platek rozy, też miałam taki przypadek z receptą, tzn. nie było mojego nr Pesela i pani w aptece sama wpisała, bo podobno mają takie prawo.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 gru 2014, 22:37
kosmostrada, :papa: :papa: no fajnie, że wpadłaś i pochwaliłaś mój avatarek :D

Mnie też marzną ręce w skórkowanych rękawiczkach i pójdę za Twoim przykładem i kupię sobie jakieś cieplejsze. Mam futrzane z jednym palcem, ale to już do kożucha i na -20st. mrozu :D

Spamowa wyspa

przez jasaw 30 gru 2014, 22:39
Kamilko, masz zalecony 1/2 Propranololu 10 mg, - to dawka bardzo mała, jak placebo, podobno 40 mg jest optymalne, ale lekarz wie lepiej...zresztą masz tendencję do niskiego, czy wysokiego ciśnienia?
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Sortuj wg