Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Maggda92 16 maja 2014, 10:01
mirunia, Nic mi nie dała bo nie wie co to jest czekamy na kolejne wyniki, nerki mam zdrowe, przeszłam badania,

-- 16 maja 2014, 09:04 --

dała tylko tialorid
Maggda92

Spamowa wyspa

przez mirunia 16 maja 2014, 10:07
Anel92, to do poniedziałku już niedaleko i się wyjaśni... trzymam kciuki!

Spamowa wyspa

przez Maggda92 16 maja 2014, 10:11
mirunia, Na prawdę wszystkiego się odechciewa, psychicznie jestem rozsypana, fizycznie też jest coraz gorzej :why: Wszystko siada po kolei, nie mam już siły na prawdę, pracy też nie mogę znaleźć, czekam na komisję i dłuży się to strasznie, leki muszę kupować nikt się nie pyta za co, co to za życie
Maggda92

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez nerwosol-men 16 maja 2014, 10:17
ale pada
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Spamowa wyspa

przez Maggda92 16 maja 2014, 10:19
nerwosol-men, U mnie nie pada, na szczęście
Maggda92

Spamowa wyspa

przez mirunia 16 maja 2014, 10:20
Anel92, wiem Kochana, że jest ciężko. Leki są drogie, zarobki małe... ja pracuję, ale co to za pieniądze, nie starcza na wszystkie podstawowe rzeczy, do tego wysokie rachunki za mieszkanie itd. A zdrowie też szwankuje, brak sił fizycznych po tych lekach, które osłabiają.
Mnie też boli to tu, to tam i mam kłopoty z kręgosłupem. Musimy jakoś dać radę. Bądź silna, wytrzymaj to jakoś... lekarze coś zaradzą i poczujesz się lepiej. Może psychiatra zmieni Ci leki lub zredukuje dawki.

-- 16 maja 2014, 10:22 --

nerwosol-men, cześć :papa: :papa:
u mnie leje a nie pada, co za maj!!!!! :hide:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 maja 2014, 10:23
Anel92, kup preparaty na odbudowe watroby j a mialam po lekach ktore dostalam po operacji (bardzo silne byly) zle wyniki watrobwoe i esseliv forte mi pomogl . wrocily wyniki do normy

Witajcie Kochani:**************

Mam wezwanie na kolejna komisje Zus tym razem do orzecznika , oszaleje. Badz tu zdrowy czlwoieku.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez nerwosol-men 16 maja 2014, 10:25
leje wiatr na maksa :) nie ruszać sie z domu

platek rozy, siema

-- 16 maja 2014, 09:25 --

mirunia, hej
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 maja 2014, 10:28
Mialam tez po lekach zapalenie trzuski i bralam neopankratyne i tez wrocily wyniki do normy .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Maggda92 16 maja 2014, 10:28
mirunia, :*** ciężko jest cholernie, najgorzej jak się zacznie chorować bo jak ma się jeszcze zdrowie to pół biedy

platek rozy, na razie boję się cokolwiek brać z leków :( poczekam do poniedziałku zobaczę co mi lekarz powie :***
wykończą nas te wszystkie zusy, urzędy, komisje :roll:
Maggda92

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 maja 2014, 10:30
Anel92, Powinna Ci zapisac od razu oslonowe na watrobe , a esseliv jest maloinwazyjny :) Skonsultuj to zlekarzem , moze zaproponuj bo te paptalchy sie nie znaja na wielu sprawach niestety. jak sama nie pomyslisz mozliwe ze lekarz na to nie wpadnie.

Spamowa wyspa

przez Maggda92 16 maja 2014, 10:33
platek rozy, no wiem :( powiem jej w poniedziałek, na razie dała mi tylko tialorid na te opuchnięcia i to wszystko, i kazała iść do psychiatry,żeby zmniejszył ilości tych leków do minimum na tyle ile się da czyli nie wiem jak będę psychicznie funcjonować, dobrze,że chociaż trafiłam dziś na miłą pielęgniarkę, boję się igieł, nie znoszę tego i tak jakoś miło do mnie podeszła
Maggda92

Spamowa wyspa

przez mirunia 16 maja 2014, 10:53
platek rozy, i u orzecznika pójdzie Ci gładko mam nadzieję. Jak się dzisiaj czujesz, też leje u Ciebie? Żadne wyjście chyba dzisiaj nas nie czeka, trzeba siedzieć w czterech ścianach :bezradny:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 maja 2014, 11:26
mirunia, leje jak nie wiem . Niestety podejrzewam ze nie dostane swiadczenia bo sobie wycudowali zebym zrobila jedno badanie ktore nie jest w ogole potrzebne bo ja mam leczenie i diagnoze i w szpitalu mi tego badania nie zrobili bo uznali ze nie jest konieczne . A prywatnie kosztuje okolo 300 zl. Zreszta zrobie prywatnie to mi ejszcze powoedza ze mam pieniadze a wyciagam lape po zusowe.

Takze najpewniej zostane bez srodkow do zycia. :bezradny:

Sortuj wg