Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 02 maja 2014, 22:04
metka00, Siema, jak tam siłownia?

Spamowa wyspa

przez barbieturan 02 maja 2014, 22:07
podły dzień dzis czy mi sie wydaje ?
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

Spamowa wyspa

przez metka00 02 maja 2014, 22:12
wieslawpas, a wporzadku pomału zaczynam
w rytm wchodzic:)
Spełniłem marzenia poświęciłem wszystko
Spuściłem rottweilera zrobiłem widowisko
Otworzyłem futerał z karabinem trafiam czysto
dała siła idea jestem synem z blizną

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 02 maja 2014, 22:14
metka00, a jak czesto w tygodniu cwiczysz?

Spamowa wyspa

przez amelia83 02 maja 2014, 22:16
barbieturan, dla mnie najgorszy dzien w tym roku :-| jestem w okropnym dole, prawie całe dnie przesypiam płaczę, nie mam siły sie ogarnać..choc dzis troche lepiej mi zrobiło wzięcie benzo posprzątałam mój burdelik cos ugotowałam wykapałam się a wczesniej od tygodnia nie mam siły na kompletnie nic, nic nie cieszy nawet towarzystwo znajomych, przy nich mam wrazenie ze jestem jeszcze bardziej dziwna od normalnych ludzi, jak słucham ich, ich plany, to co robią to takie odległe od tego jak sie czuję, jestem zamknięta w skorupie marazmu :why:
wogóle czesć wszystkim, nie chcę wam smęcić :why: nie mam nic ciekawego do zaoferowania sobą, bo czuję się nikim :(
choc jest jakas malutka siła walki we mnie :( , odzywiam sie zdrowo pije soki, aloes biorę leki, magnez omega 3 wit D staram się czytać, coś oglądać czytam jak inni sobie radza z depresja na blogach i tutaj...szukam swojego sensu zycia swojego celu który utraciłam po drodze
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez barbieturan 02 maja 2014, 22:21
amelia83, podobnie ja. tylko nie umiem dac ujścia tym emocjom. Nie złoszcze, nie płacze. juz nie. Często raczysz się benzo?
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

Spamowa wyspa

przez amelia83 02 maja 2014, 22:31
barbieturan, tylko kiedy mi bardzo zle, teraz prawie codziennie a jak wracam do formy to nie biorę
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez cyklopka 02 maja 2014, 22:35
amelia83, to zdrowe odżywianie zaprocentuje, mózg się pożywi i ruszy w dobrym kierunku.

Przypominam sobie taką grę, gdzie wybijając rytm na bębnach klawiszami konsoli prowadziło się plemię małych istotek do walki. Jak się straciło rytm to one się przewracały i mówiły: "Spokojnie, maszerujmy - najpierw jedna nóżka, potem druga". Tak więc jak jest źle, to wdrażam metodę, "nóżka za nóżką". Ważne, żeby robić cokolwiek do przodu.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 02 maja 2014, 22:42
Mnie pomagaja rozmowy na parkingu, ale dzis niestety nie ma nikogo znajomego i trzeba siedziec w chacie. Dobrze, ze na forum mozna pogadac.

Spamowa wyspa

przez amelia83 02 maja 2014, 22:45
cyklopka, przełamać się to najtrudniejsze....przyznać się przed samym sobą, że mam problem,
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 02 maja 2014, 22:47
metka00, jak czesto cwiczysz?

Spamowa wyspa

przez barbieturan 02 maja 2014, 22:52
amelia83, Ja czasem biorę alprox, ostatnio częściej. troche mnie to niepokoi tymbardziej ze moja matka była na odwyku wlasnie od benzo

Spamowa wyspa

przez cyklopka 02 maja 2014, 22:56
amelia83, właśnie nie wiem, co jest lepsze, wyłożyć sobie cały problem i się oczyścić ze wszystkiego, czy wychodząc od tu i teraz budować po trochu swoje życie.

A z rzeczy weselszych: Był/jest na forum jakiś temat kulinarny? Bo mam dużą potrzebę porozmawiania o ciastkach ryżowych.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 02 maja 2014, 22:57
cyklopka, ja chetnie porozmawiam o ciastkach ryzowych, pewnie smakuja jak ryz?

Sortuj wg