Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 27 mar 2014, 17:04
Kto zjadł już obiad

Ja, wczorajsze kluchy ziemniaczane z twarogiem

4 prania zrobiłam bo ostatnio nie prałam tydzień przez pogodę a teraz musiałam+ sprzatanie+palenie w piecu, ale jestem zadowolona bo dzień zleciał. :D
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez Auman 27 mar 2014, 17:30
Co tu tak cicho? :D
Auman

Spamowa wyspa

przez k.karo 27 mar 2014, 17:33
Witam was potrzebuję waszej pomocy, zawsze mam problem z podejmowaniem decyzji więc proszę pomóżcie...
5 lat temu bylam z chlopakiem ktory totalnie zawrocil mi w głowie, przez te lata można powiedzieć czekalam na niego... no i 3 tygodnie temu wrocilismy to siebie widzielismy się przez poprzednie 2 weekendy na ostatni nie mogl przyjechac bo mowił ze praca itd. okazało się że do pracy nie poszedł. Przedstawilam go rodzinie powiedzial że jestem teraz jego kobietą że będzie o mnie dbal tym bardziej że mam nerwicę, też przez te lata czekał itd. Byłam u niego we Wroclawiu kupił kwiaty powiedział że będzie teraz się starał bo wtedy tak spierdolił itd.... no i miał przyjechac dziś, wczoraj nie oddzywał się cały dzień (dzieli nas 130km) myślałam że pracuje płakałam bo bałam się że mnie zostawi albo że coś mu się stało... dziś mi napisał że nie ma nic na swoje wytłumaczenie bo nie poszedł do pracy i siedział cały dzień w domu mimo że dzwoniłam z 20 razy do niego.... po prostu wczoraj miałam wykończenie psychiczne dzisiaj zadzowniłam i mówiłam żeby przyjechał a on mowi że nei da rady to zaczełam robić wyrzuty... dostałam furii wymiotowalam cala rozstrzesiona afobam wziełam ale jest strasznie na nowo zaczynam palić papierosy - powiedział mi że to wszytsko za szybko się potoczyło ale że mu zależy itd. powiedzialam ze ma dzis przyjechac i porozmawiamy powiedział że ok, ale pozniej napisal sms ze jednak nie da rady. Zadzowniłam powiedziałam że po co to wszytsko płakałam jak bobr... nie umiem go sobie odpuscic tak starsznie mi zależy, powiedzialam mu ze ma czas do 22 zeby tu przyjechać.... nie wiem co mam robić ;((
Nerwico lękowa... nienawidzę Cię.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez neon 27 mar 2014, 17:34
Ja robie właśnie obiad, kasza gryczana, kotlet z piersi kurczaka no i nie mam nic na sałatkę, wszystko zapije kawą kapuczino z magnezem :) mam nadzieje ze sie przyjmnie.

-- 27 mar 2014, 16:41 --

k.karo, No skoro chłopak ciągle kręci, to nie ma o czym myslec..
świat lubi znieczulić
trzeba żyć nieustannie goniąc sny.

Spamowa wyspa

przez k.karo 27 mar 2014, 17:46
neon no własnie kazdy do okoła mi mowi ze on kreci ale ja jakoś ciągle nie umiem tego zauważyć, każdy mówi że to nie jest chłopak dla mnie - jakoś nie wiem nie umiem tego zrozumieć, jak to mama powiedziała trzeba być twardym a nie miękkim... ale nie umiem zrobiła bym dla niego wszystko tyle czasu na niego czekałam, ale też zastanawiam się nad tym czy to nie jest dodatkowy problem... po prostu wykańczam się psychicznie. Co mam mu powiedzieć... jeśli wgl przyjedzie.?

Spamowa wyspa

przez neon 27 mar 2014, 17:51
k.karo, nie wiem co powinnas powiedziec, jezeli Cię kocha to chyba nie jest najbardziej istotne.
świat lubi znieczulić

Spamowa wyspa

przez k.karo 27 mar 2014, 17:55
neon po prostu mam już tego dosyć... prędzej się wykończe psychicznie. Czemu faceci są tacy trudni. Ni tak ni tak... zalezy bardzo mi na nim a z drugiej strony nie mam na to sił.

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 27 mar 2014, 18:00
Znalazłam stronę cmentarza na którym leży mój Tata. Oznaczenie nr grobu i sektor jakoś mnie poruszyło nie wiem czemu bo minęło przecież prawie 18 lat
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez neon 27 mar 2014, 18:04
k.karo, samo zycie..

kasiątko, :great:
świat lubi znieczulić

Spamowa wyspa

przez platek rozy 27 mar 2014, 18:22
kasiątko, Kochana tulam :***************

neon, ja dzis mialam tunczyka w sosie pomidorowym z pomidorkow i doprawionym koperkiem plus jogurtem naturalnym .

Glowa mnie cos boli.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 27 mar 2014, 18:27
platek rozy, nowy awek. ładny :D
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez amelia83 27 mar 2014, 18:27
kasiątko, ;***
ja popsytulałam sie z psami z M :105: :mrgreen: i ogladalismy kabaret jakas jestem rozkojarzona i nie wiem co ze soba począć, za cos sie zabieram, odkładam i tak w kółko
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 27 mar 2014, 18:29
kasiątko, dziekuje :mrgreen: :mrgreen: a tak jakos zmienilam sobie
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez amelia83 27 mar 2014, 18:29
kasiątko, a Ty masz cocker spaniela :105: miałam 2 takie psiaczki kochane ;)
w pracy klienci o mnie wypytują i czekaja na mnie tam....
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Sortuj wg