Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez White Rabbit 26 sty 2014, 14:09
Czy mogę się przyłączyć?

Też z poszukiwaniem przyczyn problemów z owulacją celowałabym we fluanxol. Neuroleptyki silnie ingerują w układ hormonalny.

Piszę tu, bo rozrywa mne od wewnątrz. Przed chwilą wyjelam żyletkę z dokumentów, planowalam sie pociac, ale zobaczylam w sloncu, ile blizn wdzieczy sie do mnie. Bedzie ich kolo 60-ciu. Wzielam gleboki oddech, rzucilam zyletkę i przypierdolilam cialem o sciane. Bilam piesciami przez 10 minut. Przestalam, bo balam sie, ze sasiedzi wezwa karetke (krzyczalam).

Moha sytuacja wyglada nastepujaco: Od dwoch lat walcze, o zycie. Od dwoch lat uciekam przed smiercia. Obecnie wyglada na to, ze zostaly mi nikle szanse na przezycie. Nie chce wdawac sie w szczegoly, co i jak. Walka to w jakchs 70%-ach psychika. A u mnie zab. os, zab. dysocjacyjne, zab. adaptacyjne, depresja, zaburzenia lękowe, czasem urojenia, mysli i plany "s" (sic!).

Nie mam sily podnosic sie. Bez wsparcia z zewnatrz nie dam rady. Nie mam nikogo. Dotychczas ludziom poznanym przez neta nie zwierzalam sie. Prosze Was, zmotywujcie mnie jakos, ze to ma sens... Ja juz w nic nie wierze. Dostalam tyle ciosow, ze nie umiem wykrzesac z siebie nadziei. Nie mam do siebie juz szacunku. Nie wiem, dla kogo mam walczyc.. Jestem tylko człowiekiem.

.....

Spamowa wyspa

przez hania33 26 sty 2014, 14:18
White Rabbit, Witam, przyłączyć się możesz zawsze.. :D
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Spamowa wyspa

przez PJT 26 sty 2014, 14:20
ja jako weteran (15lat depresji 3 lata schizofreni, nn i nl) Cie nie pociesze, napisze tylko ze setki razy mialem mysli s i stwierdzam za kazdym razem ze nie warto byloby tego robic mimo ze cierpienie czasem jest jeszcze silniejsze. W buddyzmie zycie to cierpienie moze chcesz sie tym zainteresowac.
a przylaczyc sie do nas mozna bez problemu, napisz cos pozytywnego o sobie, albo przynajmniej neutralnego (co robisz itp)
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Auman 26 sty 2014, 14:25
Witam. Wpadłem do Was, bo w "pięknych umysłach" wieje pustką. Może mnie nie wygonicie...
Auman

Spamowa wyspa

przez PJT 26 sty 2014, 14:27
spoko jest witaj
I know the pieces fit.
PJT

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 26 sty 2014, 14:36
Hej wszystkim:)
pare dni nieobecności a tu nowa nazwa i tyle stron:|
moje samopoczucie bardzo różne ale żyje i lepiej lub gorzej funkcjonuje:) wziełam się za siebie i staram się byc lepszą żoną i matką... staram się miec stale jakies zajecie:)
PJT schizofrenie masz nadal?
White Rabbit chciałabym Ci pomóc ale od 7 lat tkwie w bezsensie i jeszcze nie wpadlam na zloty srodek...

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 sty 2014, 14:36
White Rabbit, witaj serdecznie:)))) Ja od siebie Ci napisze tylko tyle ze zawsze warto walczyc o zycie bo mamy je tylko jedno .Nie wierze wnic po wiec ....
Tez mialam mysli s , ostatnio dwa dni planowalam swoja smierc ale nie chce jeszcze odchodzic mimoz e sie mecze , mam nadzieje ze bedzie kiedys lepiej. Nie mozna sie poddac !

Marcin20.04, witaj:)))) zapraszamy tutaj caly czas sie cos dzieje;)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez White Rabbit 26 sty 2014, 14:37
Cześć :)
Sęk w tym, że nie tylko z zaburzeniami psychicznymi walcze, ale chyba nie umiem napisac wprost. Po prostu dwa lata temu, nie wchodząc w szczegóły moje zycie diametralnie sie zmienilo, okazalo sie, ze odtad bede musiala walczyc o przetrwanie, blizej - zycie, a jesli sie poddam lub cos pojdzie nie po mysli, moze sie to skonczyc najgorszym.
Uplynelo 25 miesiecy. Jeszcze troche musze sie wysilic, ale nie daje rady. Codziennie zyje z grozba smierci. Wstydze sie o tym pisac, nigdy tego nie mowilam, raczej jestem silna, twarda osoba.

A z pozytywnych rzeczy: Nie bola mnie dlonie, choc uderzalam, az sciana sie skruszyla :mrgreen:

Mam 25 lat. Jesli wszystko dobrze sie potoczy, obiecuje sobie wrocic do pasji z dziecinstwa (fizyka, astronomia (nie pytac mnie o szczegoly, nic nie pamietam), moze jazda konna znowu, moze pedzle, moje olowki koh-i-noory, ktorymi obecnie pisze na brudno dyplomowke. Książki!)
Co jeszcze: raczej nie widac po mnie zaburzen, nie liczac tego zmarnowania ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 sty 2014, 14:39
chocovanilla, witaj:*** u mnie tez raz lepiej raz gorzej , dzis byl koszmarny ranek teraz zaczynam sie zbierac , nawet zafarbuje wlosy.
i cos z mojego fb.

Mam wrażenie, że jestem pozbawiona warstwy ochronnej. Powoduje to, że wszystko bardzo przeżywam. Bardzo dotyka mnie rzeczywistość, bo życie to nie rurki z kremem. Jestem przewrażliwiona, ale to jednak oznacza, że te smutne momenty
są przeplatane momentami, gdy naprawdę jest cudownie.

-- 26 sty 2014, 14:41 --

White Rabbit, rozumiem ze jestes na cos chora? ja tez mam inne choroby miedzy innymi endometrioze i szyjny w rozsypce ( 8 mieisiecy przez niego mialam koszmar) dot ego agresywna nerwice depresje i agorafobie.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez PJT 26 sty 2014, 14:43
chocovanilla napisał(a):PJT schizofrenie masz nadal?

sprawa wyglada tak- bylem hospitalizowany z powodu zespolu paranoidalnego i dalsza obserwacja miala wykazac czy to schizofrenia. po 2 latach mialem odstawic leki i sie przekonac czy bedzie nawrot, jednak moj lekarz mowil ze 'lepiej nie' mi tez jakos mega nie zalezalo bo te 15mg abilify to pikuś, kod f-20 mam zeby miec leki za friko.

wiec podsumowujac mialem zespol paranoidalny kotrego objawy minely w ciagu tygodnia w szpitalu (wystarczylo podac leki)
I know the pieces fit.
PJT

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 26 sty 2014, 14:51
teraz wiem ze nie mam najgorzej a ciagle tylko narzekam i chyba sama sie nakrecam wszystko analizujac.... a moze tonie nl tylko jakies cos innego? jak mozna samemu sie dolowac?

Spamowa wyspa

przez tosia_j 26 sty 2014, 15:01
White Rabbit, milo widziec nową osobe.....;)
Juz jestesmy wyspą!
outsider

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 26 sty 2014, 15:02
dzisiejsze moim dniuwieje chłodem samotnością :(

Spamowa wyspa

przez PJT 26 sty 2014, 15:07
ja mam do towarzystwa matematyke :P
I know the pieces fit.
PJT

Sortuj wg