Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez tosia_j 28 wrz 2016, 22:12
kosmostrada napisał(a):
Ḍryāgan, :papa: Jak nie czopek, to przeterminowane petardy, your choice... ;)

Ḍryāgan napisał(a):kosmostrada, z zasady nic nie wkładam w odbyt :-) ani nie pozwalam nikomu nic tam wkładać :)
:shock:
outsider

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 28 wrz 2016, 22:14
Chciałem się pochwalić, że przed chwilą dowiedziałem się iż jestem synem Ziemi Łukowskiej, niczym Henryk Sienkiewicz. :yeah:

I ściągam sobie odcinek programu branżowego (Złomowisko PL) :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 28 wrz 2016, 23:41
Dobry wieczór...

Spamowa wcześnie chodzi spać :mhm: ...DOBRANOC wszysktim życzę, spokojnych snów :papa:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 28 wrz 2016, 23:50
A ja jeszcze nie śpię ...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 28 wrz 2016, 23:55
A ja a ja... też nie śpię.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 29 wrz 2016, 00:02
Więc tylko pozory, że spamowa śpi :)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 wrz 2016, 09:02
Dzien dobry :**********
Ja dzis bez migreny ( hurra!) za to z kaszlem ktory mi spac po nocach nie daje.
Poki co zawrotow duzych nie mam , cwicze zadane cwiczena , nie obciazam za bardzo kregow i oby to przechodzilo.

Karolina66, to super ze z zawrotami Ci sie klopot rozwiazal :********** :yeah: :yeah: U mnie niestety to jak widac sprawa wiekszego kalibru ... Hmmmm.

Nie mam weny na nic . To siedzenie w domu mnie dobija. Wczoraj bylam na zaleconym spacerze ale to dla mnie malo , chce miedzy ludzi , pracujac czuje sie w duzej mierze spelniona :)

kosmostrada o to i ja zapachami sobie nastroj poprawiam :):********** Wczoraj testowalam z probasa z Sephory nowego Tresora . Jeszcze mam ciut wech przytlumiony ale cos tam niecos czuje ;) Zapach mnie nie powalil na kolana . Chyba jednak ostatnio zasmakowalam w tych arabskich bo sa takie nie oczywiste i inne .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 29 wrz 2016, 10:44
Dzień dobry! :papa:

Już czwartek, jeszcze jutro i znowu odsapka od porannego wstawania. Ciepło na dworze, tylko wiatrów nie lubię.
Zaraz wychodzę na krótki służbowy spacer, wyprostuję kręgosłup, bo już mi dokucza od tego siedzenia. Kończę kawkę i wymarsz.

platek rozy, fajnie, że dzisiaj nie dokucza Ci migrena, to taka ulga. Mnie dzisiaj też łeb nie boli, ale jestem jakaś bez energii.
Cieszę się, że powoli zaczynasz łapać pion bez wielkich zawrotów. :great: Wrócisz do pracy to znowu nabierzesz weny... wiem, że Ci siedzenie w domu nie służy, ale jak trza, to trza. Spaceruj, wychodź na powietrze.

Na razie pa!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 wrz 2016, 11:12
Dzień dobry!

Zaczyna coraz bardziej wiać... Pogoda dziwna, nie jest zimno, ale jakoś tak nieprzyjemnie. Sypie po głowie ostatnimi kasztanami...
Dziś skoro świt obudził mnie telefon, który znów o nerwa mnie przyprawił. Już mi spięło kark. Nie mam w ogóle spokoju ostatnio.
Spróbuję dziś po pracy, jak obiadek upichcę, może chociaż do biblioteki pójść, coś zrobić dla siebie. Miałam taki plan na jutro - zadbanie o siebie, drobny relaks, żeby niwelować skutki stresu, ale będę się opiekować moją mamą.

platek rozy, Super, że masz dziś lepszy dzień! :great:

mirunia, fajnie że zdarzają Ci się te służbowe wyjścia. Inaczej dzień mija, no i spacerek! Może i poweru dostaniesz po takiej dawce ruchu.
No już jutro piątek, ciekawe, czy na weekend będzie faktycznie ta obiecana ładna pogoda...
Udało Ci się nazbierać kasztanów? Bo to już ostatni dzwonek. :smile:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 29 wrz 2016, 12:26
Aloha,

Dalej znerwicowana i żrąca klon. Jeszcze trochę i się uzależnię od tego medykamentu i będzie trzeba się spowiadać w klinice z jedzenia leku. Czuję, że do chadu dołożą mi jeszcze jakąś efkę, bo ostatnio jestem chodzącymi problemami psychicznymi. Na szczęście jeszcze nie słyszę głosów, nikt mnie nie szpieguję, ani nie wydaję mi się, że jestem Matką Boską. Tyle dobrego.
Wykładowcy mi odpisali i stwierdzam, że są wszyscy kochani i życzyli mi dużo zdrowia. Z większością z nich mam dobry kontakt, ale jak to się mówi po serbsku jestem štreber, więc w jakiś tam sposób zasłużyłam sobie na lepsze traktowanie. :mrgreen:

Może zacznę pisać dzisiaj kolejny rozdział magisterki. :mrgreen:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 wrz 2016, 12:51
Carica Milica, Kochana a co Ci tam mają za efki dołożyć? ;) Idziesz do kliniki, przeżywasz z tego powodu silny stres, większość byłaby chodzącą bombą na Twoim miejscu. A najważniejsze, że się trzymasz i kolejny dzień mija. Kibicuję Ci mocno!

Musiałam wyskoczyć do sklepu. Ale fajnie, choć przez chwilę powąchałam wiatru, popatrzyłam na ludzi, króciutka przerwa, ale zawsze.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 29 wrz 2016, 12:52
Carica Milica, super!!! A klony i inne cuda wianki przeżyjesz... jakoś.
Dzień dobry wszystkim. Siedzę w pracy, z gorączką i bolącą głową. Ale jeszcze tylko dwie godziny to jakoś wytrzymam. Mam jeszcze trochę do zrobienia i ratuję się ferwexem

Spamowa wyspa

przez JERZY62 29 wrz 2016, 12:56
Dzieńdoberek ;)

Carica Milica, trzymaj się kochana ;) Trzeci już niedługo za cztery dni.

Ja instaluję Makulu Linux na VirtualBox na razie, może na czysto zainstaluję, zobaczę.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez mirunia 29 wrz 2016, 13:57
A ja już wróciłam jakiś czas temu ze służbowego "spaceru", pozałatwiałam sprawy, odwaliłam niezłą robotę na koniec miesiąca i jutro chyba będzie luzik w pracy. :D
A przy okazji wstąpiłam do mięsnego ;) i kupiłam piękny kawałek boczku surowego (no tak się do mnie uśmiechał) i wieczorkiem go upiekę z czosnkiem i ziołami. :yeah: Troszkę tłustości będę miała, a co, czasami trzeba. :D Jest jesień, trzeba dostarczyć organizmowi energii. :mrgreen:

Jest tak ciepło, że musiałam rozwinąć apachę na szyi i porozpinać się... nie ma słońca wielkiego, takie tylko przez chmurki prześwituje, wiatr się nieco uspokoił i piękne popołudnie się zapowiada. Miło było wyjść.

kosmostrada, widzę, że nici z planów na jutro, ale cóż zrobić... siły wyższe, jak trza to trzeba. Mama to taka Istota, że rzuca się wszystko, jak jest taka konieczność pomocy.
Kochana, mam już dupełko kasztanów, dzisiaj też z 15 wrzuciłam do torebki. U mnie na terenie pracy jest kilka kasztanowców i jeszcze sporo owoców wisi. Ale zawsze są tu amatorzy zbierania. :D

Carica Milica, cieszę się, że trzymasz fason i dajesz radę. :great: A wykładowców masz super.

Ḍryāgan, kuruj się, zdrówka życzę. :smile: Czosnek po południu sobie zaserwuj. ;)

J3RZY62, witaj :papa:

Sortuj wg