Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 22 lip 2016, 00:27
Ja właśnie wcinam owoce z puszki z bitą śmietaną i syropem klonowym :mrgreen: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."
Moderator / II Mister Forum

Spamowa wyspa

przez takie tam 22 lip 2016, 00:30
cyklopka, gdybym był księciem - zakochałbym się od razu ;)

Purpurowy, chcesz pogadać? A lody - sorbety cytrynowy i malinowy. Jutro będzie jeszcze porzeczka.

Nortt, nie ma za co, smacznego :smile: Polecam ich czekoladowe z chilli.

na_leśnik, łasuchu ;)
takie tam

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 lip 2016, 00:30
Muszę schuść do obwodu 100cm

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 lip 2016, 00:31
takie tam napisał(a):Purpurowy, chcesz pogadać?

Bardzo chętnie. FB?

Spamowa wyspa

przez takie tam 22 lip 2016, 00:35
Mnie uregulowanie ilości i pór posiłków pomogło pozbyć się nadmiaru kilogramów (sporo było samej wody). No i dieta wątrobowa - zero czekolady itp. Teraz powoli mija, ale nie mam już tak jak kiedyś, że czekoladę lub dwię wcinam za jednym zamachem.

Jestem tam ;)
takie tam

Spamowa wyspa

przez Zamasu 22 lip 2016, 00:44
Witajcie, dzisiaj przydarzyła mi się dziwna sytuacja.
Siedziałem z kolegami w parku, dawniej był to cmentarz.
Robiliśmy coś na telefonach, po czym podnoszę głowę i widzę postać około 1,7 m wysokości o lekkiej niebieskiej poświacie.
Gdy to zobaczyłem (mam nerwicę lękową, a ostatnio mam gorszy okres) strasznie się zestresowałem, dostałem ataku paniki, ścisk w głowie, szum, mocne bicie serca, zamroczyło mnie, poderwałem się z ławki i krzyknąłem 'ja pier*ole duch' i pytam kolegów odrazu czy tez to widzieli, oczywiscie nie, i teksty typu co ćpałeś itd. Potem kolega mi tłumaczył, że wziął dużego 'bucha' z e-fajki i mogło to tak wyglądać, starałem sobie to tak tłumaczyć, ale w tamtym momencie odpalony był tylko jeden telefon bo kolega grał dalej, a postać przemieszczała się przed nami w prawą stronę' dość blisko około 2-3 metry. Jak dłużej się nad tym zastanowię i przypomnę sobie to to mam wątpliwości czy to był tylko dym... Dalej jestem strasznie zestresowany, poschizowany, nie wiem czy jeszcze zasnę dzisiaj. Nie wiem co mam ze sobą zrobić i z tym, szukam ciąglę jakiegoś logicznego wytłumaczenia, czy rzeczywiście możliwe ze to był tylko dym. Boję się strasznie, a pisanie na forum zawsze mi pomaga i w zasadzie nie wiem czego od Was oczekuję, ale będę wdzięczny za jakieś konkretne odpowiedzi, pozdrawiam!

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 lip 2016, 00:45
Zamasu, według mnie dym + Twoja wyobraźnia nakręcana tym że siedziałeś na dawnym cmentarzu = duch.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 lip 2016, 00:46
takie tam, ja na razie nie reguluję nic, mam zwykłą gastrofazę :bezradny:
Wczoraj mnie brzuch bolał, chyba mnie ciotka otruła.

Potrzebuję porady w sprawie butów, jest tu ktoś jeszcze obeznany? :lol:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Zamasu 22 lip 2016, 00:48
Purpurowy pytanie czy rzeczywiście dym podświetlany przez jeden telefon da efekt przemieszczającej się postaci :zonk:

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 lip 2016, 00:52
Zamasu napisał(a):Purpurowy pytanie czy rzeczywiście dym podświetlany przez jeden telefon da efekt przemieszczającej się postaci :zonk:

Sam dym nie, ale tak jak pisałem - dym + wyobraźnia nakręcana tym że siedzisz na dawnym cmentarzu, już może dać taki efekt. To trochę tak jak w dzieciństwie (przynajmniej ja tak miałem) że jak w moim pokoju było zgaszone światło, to moja wyobraźnia sprawiała że każdy wieszak/ szafa / krzesło były potworami które chciały mnie pożreć.

Spamowa wyspa

przez takie tam 22 lip 2016, 00:54
cyklopka, kiedyś coś zrobię na jakieś potencjalne spotkanie :smile: Na butach się chyba nie znam, ale mogę spróbować pomóc.
takie tam

Spamowa wyspa

przez Zamasu 22 lip 2016, 01:10
Obyś miał rację, ale mimo wszystko nie umiem się uspokoić :shock:

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 22 lip 2016, 01:10
cyklopka, jak po jedzeniu tej /cenzura :mrgreen: /fury zaczęło mi się robić tak, że w prawej ręce jakieś drętwienie kilkusekundowe ( kilka razy w ciągu dnia i zawsze tylko prawa) i rozlazły mi się na moment kłujące nerwobóle po plecach --- to mam "objawy z ulotki o drętwieniach uszkodzeniach nerwów obwodowych i innych strasznościach" ? bo sobie mówiłam ---- żryj furaginę, żeby na nerki nie poszło :hide: masz drętwienia idiotko bo siedzisz cały czas przy kompie i tyle"
cały dzień nie żarłam nic --- nospę schowałam do pudełka, tak jakby nic mnie już nie boli, fura leży i czeka aż się odważę połknąć :hide:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 lip 2016, 01:13
Zamasu, może jakiś przypadkowy Janusz przyszedł zajarać :bezradny:

takie tam, karkówkę mi ugrillujesz? Pstrąga złowisz i usmażysz z czarnym pieprzem i cytryną?

HoyaBella, ale albo regularnie bierz, abo wcale :nono: śmiem twierdzić, że coś sobie wkręcasz :mhm:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Sortuj wg