Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 lip 2016, 10:15
AtroposIsDead, ale cudo, obśliniłam lapka... :105:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Nihil 15 lip 2016, 10:25
kosmostrada, a ja chcem placków z cukinii ! :D
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez Śmiercionauta 15 lip 2016, 10:27
a ja właśnie skumowałem lewaka na śniadanie. ;)
Witajcie.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Nihil 15 lip 2016, 10:29
Śmiercionauta, lukdig masakruje lewaka ? :D
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez Śmiercionauta 15 lip 2016, 10:35
Nihil, ciii, to tylko przykrywka. tak na prawdę jestem lewakiem o poglądach liberalnych ;)
Moderator

Spamowa wyspa

przez Śmiercionauta 15 lip 2016, 10:35
Nihil, ciii, to tylko przykrywka. tak na prawdę jestem lewakiem o poglądach liberalnych ;)
Moderator

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 lip 2016, 10:35
Dzien dobry :******
Wstalam z migrena i w zwiazku z tym w tramwaju zrobilo mi sie niedobrze i wpadlam w panike :roll: uwielbiam takie sytuacje.Do pracy dotarlam spozniona.Na szczescie tylko 10 minut .
Siedze i jestem nieprzytomna.Pogoda zmienila sie diametralnie. Ogromny wiatr , deszcz w nocy i chlodno.Dzis w ruch poszla kurteczka wiosenno jesienna.Wole juz ten chlodek ale bez deszczu i wiatru niz upaly.

kosmostrada mojej kolezance ktora mieszka u Ciebie w miescie zalalo piwnice w domku.

A we Francji znow zamach...Z leksza sie boje jak przebiegna SDM. Ja musze wtedy do pracy sie dostac a komunikacja jezdzi tylko do 9 rano a pozniej jest wielki misz masz. I oby jakiegos zamachu nie bylo.

Spokojnego dnia.Ja popijam herbate i bede wypelniala rozliczenia za lipiec , zaczne juz dzis .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 lip 2016, 10:37
Dzień dobry! :papa:

Jak dobrze, że już piąteczek! Mam dość tego tygodnia... i pogodowo, i pracowo, i tak w ogóle!!! Boli mnie głowa dzisiaj, wzięłam procha i zobaczymy.
Jem śniadanie i kolej dzisiaj na esci, znowu mnie przymuli i będę chodzącą zombi-lady. :hide:

kosmostrada, jak po nocy wygląda teraz sytuacja pogodowa... nie zalało Was? Trochę miałam stracha, jak opisałaś wczoraj tę pompę z nieba. :shock: A wczasowiczów szkoda, ale może się coś poprawi na dniach. :zonk:
Jak się czujesz Kosmuniu i co porabiasz w tych dniach?

cyklopka, masz ambitne plany mieszkaniowe, trochę będzie sajgonu, ale jaka satysfakcja i radość będzie po skończonym remoncie. :great: Będziesz miała własny kąt urządzony po swojemu... i upragniony spokój i ciszę! ;) Gra warta świeczki!

takie tam, :mrgreen: powodzenia z wisienkami! A z hormonami jest wszystko w porzo, toć to młody Tudor w prawowitym stroju, a nie żadna MM - :mrgreen: - wizerunek odpowiedni do Twojej historycznej pasji. ;)

AtroposIsDead, łoj, zjadłabym takiego serniczka. :yeah:

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 15 lip 2016, 11:07
jak byłam pierwszy raz w życiu nad morzem (2002), to było hiperzimno przez prawie cały tydzień :great: rozwaliłam klapki par 2 i byłam z zimna sina, ale nic z tego bo #zbieraniebursztynów i ciche podśmiechujki z ludzi, co się jarali takimi kawałkami butelek brązowymi i myśleli że oto znajszli wielki kawał bursztyna :lol: i czekanie na moment, jak ogarną #oooo tu jeszcze zielone takie są :shock: i białe! :shock:

jak się zrobiło cieplej, to polazłam do wody ( i to nawet głęboko, ale to było w innym życiu w epoce hohohohoh - daleko przednerwicowej i w epoce "nie boję się zamoczyć włosów w tej wodzie" ) i o mało się tam nie utopiłam :uklon: . Za każdym razem jak łapię jakiś większy atak paniki to sobie to topienie z rozrzewnieniem przypominam i stwierdzam, że topienie przy ataku paniki to był mały miki :great:

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 15 lip 2016, 11:20
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 lip 2016, 13:31
Wylazło słoneczko, więc żeśmy z psem wyruszyli na długaśny spacer. Poszliśmy do parku i na wejściu zrobiliśmy tak - :shock: :shock: :shock: ... Mamy zamiast trawników kompleks stawów. :roll:
Miasto zakorkowane na amen, bo wciąż są nieprzejezdne niektóre ulice.

mirunia, Kochana ja dziś kręcę się po chałupie i okolicy, bo uziemieni jesteśmy z przyczyn technicznych.
My na całe szczęście nie ucierpieliśmy, nawet ogródek cały, ale w okolicy parę domów zalanych, rzeki, jeziorka, połamane drzewa, a mojej siostrze zalało piec gazowy przez komin... :roll:
Jestem ciekawa co zostało z dobytku młodego, bo trener wypędził ich do domu już popołudniu ( już wiadomo było jaki będzie armagedon), ale namioty zostały z rzeczami w środku. :zonk:
Dziś dokucza mi tylko brak energii, zamuł i "nic mi się nie chce". Więc da się przeżyć. A jak u Ciebie Kochana, esci faktycznie zamuliło, czy da się wyrobić? Już weekendzik za rogiem, trzymaj się!

platek rozy, Słońce panika już za Tobą, a że Cię siekło przy migrenie to i zwykłemu człowiekowi mogłoby się zdarzyć. Na to co się będzie działo podczas ŚDM nie masz wpływu, trzeba przetrzymać stoicko to zamieszanie. Co będzie to będzie, choć rozumiem Twoje obawy.
Niedługo do domku, odsapniesz. Sciskam!

Nihil, To proszę sobie nasmażyć. :mrgreen: ( mam dwie cukinie, więc jakbyś ładnie poprosił, to who knows, może bym Ci zrobiła... :mhm: )

HoyaBella, Bursztyny teraz to już tylko zimą po sztormie... Uwielbiam zbierać. :105:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 15 lip 2016, 13:50
Kiedy,z Polski zniknie Chiński śmieć :o dlaczego,Górale muszą sprzedawać badziewie z CHRL,zamiast własnych wyrobów.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 15 lip 2016, 14:26
Witam :papa:

Nie pisze i nie dużo czytam bo jestem zmęczony, obolały, ciężko mi się skupić żeby to co czytam do mnie dotarło :-|
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 15 lip 2016, 15:07
Przelotnie pada dzisiaj. Wczoraj się wytanczylam na The Hives. <3
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Sortuj wg