Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 14 lip 2016, 11:08
Dzień dobry! :papa:

W chwili przerwy na śniadanie zaglądam. Odfajkowałam już sporo spraw, podrukowałam, zebrałam podpisy i mogę odetchnąć troszkę.

platek rozy, Jestem śpiąca, bo budziłam się kilka razy w nocy i nad ranem. Wstałam na chwilę o 4.40 napić się i jak usnęłam, to dopiero wtedy bym spała, bo budzik walnęłam i o mały włos, a poszłabym do roboty na 9. :shock:
Lało nad ranem, brzydko i najchętniej zostałabym pod kołdrą, no ale obowiązki.... Tak, że jestem na razie nietomna i doprowadzam się do stanu używalności. Może śniadanko i kawka postawi mnie trochę do pionu.
Teraz wyszło słoneczko i zaczyna się wypogadzać.

A Ciebie dalej rwie ta noga bidulko. Rwa to długie cholerstwo, ale może chociaż chwilami jest lepiej?
W domu położysz się odpocząć w odpowiedniej pozycji.

Ḍryāgan, witaj Pracusiu! Wszystko możliwe, że ta pogoda działa tak na nastrój i wzrasta niepokój. Z biegiem dnia może ustabilizujesz się. A na serducho kup sobie krople nasercowe, też się wyciszy.

kosmostrada, witaj Kochana! O, jak się cieszę, że masz lepszy nastrój i samopoczucie. No niestety pogoda ma duży wpływ na nas nerwicowców.... powoli się ustabilizujesz i skorzystasz z urlopu wedle swoich potrzeb. Buziaki!

Miłego dnia! :papa:

Spamowa wyspa

przez Karolina66 14 lip 2016, 11:39
Witam wszystkich :smile: :smile: :smile: dzisiejszy dzień pochmurny i zapowiada chwilę oddechu od upałów , w związku z tym mam buńczuczne plany ; posiedzę w kuchni , aby upichcić pyszny sos z kurek . Może mi się uda (?) Mirunia , Kosmostrada , Cyklopka , Płatek Róży , Dryagan i wszyscy , którzy dołączycie - miłego dnia Wam życzę !!!

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 14 lip 2016, 13:52
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez takie tam 14 lip 2016, 14:01
mirunia, jestem hardkorem i dryluję za pomocą wsuwki do włosów :D Będę miał ładne bordowe dłonie po tym, zwłaszcza że dostałem kolejne wiśnie. W weekedn zaś przybędą jabłka.

Ḍryāgan, niestety, paskudne są takie przygody, ale udało mi się odnaleźć ten plik na komputerze stacjonarnym. No dobra, żona powiedziała, że tam jest (niech żyją żony!!!). Niemniej, dobrze, że wcześniej go nie mogłem znaleźć, bo bym kombinował co wyciąć z niego, a tak napisałem skróconą wersję i wyrobię się w tych 10 stronach.

rolosz, Carica Milica, będzie tylko artykuł, pić nie mogę. Inna sprawa, że i tak praktycznie nie piję (jedno lub dwa piwa na kilka miesięcy), ale lubię robić wszystko co jest do jedzenia ;)

cyklopka, musiałaś miło spędzić czas na warsztatach pieśni :smile: Troszkę zazdroszę ;)
takie tam

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 14 lip 2016, 14:29
takie tam, a ja nie mam żony :( pewnie dlatego nic mi nie wychodzi :(
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 14 lip 2016, 15:29
hej wam nie teskniliscie

Spamowa wyspa

przez mirunia 14 lip 2016, 17:12
takie tam napisał(a):mirunia, jestem hardkorem i dryluję za pomocą wsuwki do włosów :D Będę miał ładne bordowe dłonie po tym, zwłaszcza że dostałem kolejne wiśnie. W weekedn zaś przybędą jabłka.

O Panie Boże dopomóż!!! To mamy wiśniowego takie tam! Współczuję... :hide:
Moje 3 słoiczki konfitur nie zamknęły się i pasteryzowałam przed chwilą po raz drugi. Reszta zamknięta +3 słoiczki soku, który podkradłam ze smażenia konfitur. :D

Wiśniowe żniwa na Spamowej. :yeah:

:D
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 14 lip 2016, 17:54
Czarna parasol mi się,pobrudziła o liście.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 lip 2016, 18:02
Cały dzień leje, nawet pies nie chce wyłazić... Do tego wieje.

Podjechaliśmy tylko do Lidla ( po zapas syropu klonowego i pianek) i zgarnąć młodego.

Dzień domowy... Porządkowanie, kawkowanie tak na zmianę... Pożegnałam min. całą garść samotnych skarpetek, niestety w tym domu tylko pary są akceptowane. ;)

mirunia, Kochana jak tam na wieczór, troszkę Cię odmuliło?

Marcin2013, :papa:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 14 lip 2016, 18:12
Marcin2013, hello. Dawno Cię nie było. Co tam mistrzu polonisto u Ciebie?
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 14 lip 2016, 18:22
Ciągle pada. :(
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 14 lip 2016, 19:50
Popołudnie w większości było słoneczne i nadal parno po nocnych deszczach. Pokropiło przed chwilą tak ciut.
Zdążyłam nastawić pralkę i trafiła mi się podwózka do Lidla, no to pojechałam po chemię, bo już resztki mam w domu, a czas umyć okna - zrobię to chyba już na urlopie. Zrobiłam porządne zaopatrzenie i mam czym chlapać.

kosmostrada, troszkę lepiej po południu, ale łapią mnie zawroty jak tylko szybciej się poruszam, pochylam.
Polatałam łazienka - balkon, z praniem i musiałam usiąść teraz, bo mam kręciołka. SKS jak nic... :bezradny:

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 14 lip 2016, 22:05
pasy do łóżka są zwykle zrobione z pasów samochodowych.jeśli pójdziecie w pasy w zakładzie psychiatrycznym zachodzicie w głowe jakiej siły trzeba użyć żeby takie pasy rozerwać.do tego potrzebna jest breneka myśliwska na grubego zwierza.(nabój typu breneeke)

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 14 lip 2016, 22:08
Cześć Wam wszystkim. Rzadko tu zaglądam, ale jeśli kogoś to interesuje, to wszystko ze mną w porządku ^^
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Sortuj wg