Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 11 maja 2016, 12:35
Dzień dobry,

Dzisiaj mam wolne, czuję się zdecydowanie lepiej, więc nie chciałabym zmarnować tego dnia na bezczynności i nic nie robieniu. Poskręcam trochę magisterkę, bo do końca roku akademickiego (dałam sobie termin wrześniowy) muszę oddać dwa rozdziały, a jestem w lesie przez ostatnie, dwumiesięczne rozbicie intelektualne. Wyskoczę na jakieś małe zakupy ubraniowe, może zajrzę do ulubionego ciucholandu. Przydałoby mi się odświeżyć garderobę na lato, marzy mi się jakaś sukienka w kwiaty lub paski.

Jutro jadę do domu.
Czeka mnie poważna i długa rozmowa z rodzicielką. Chcę jej powiedzieć o chadzie, bo jakoś tak się złożyło, że moi rodzice nie zdają sobie sprawy, że mam dwubiegunowość. Wie tylko siostra. Boję się tej rozmowy, Oj bardzo się boję.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Arfour 11 maja 2016, 12:47
JERZY62 napisał(a):Arfour, co u Ciebie słychać? Co porabiasz?

Jakoś mi się wiedzie, ani w zbytku, ani w biedzie. ;) Szykuję się do lekcji gry na gitarze. A jak u Ciebie?
Arfour

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 maja 2016, 13:21
Dzien dobry! :papa:

Zrobiło się trochę pochmurno, a niedawno nawet grzmiało porządnie i poszło sobie gdzieś dalej.
Dzisiaj z moją głową jakby lepiej, chociaż brałam ibuprom sprint i ubiłam w zarodku dziada.
Miałam sporo roboty od rana, ale już się uporałam i teraz zasłużona kawusia i głęboki oddech. :yeah:
Myślałam, że się nie wyrobię i stresowałam się nieco... a kiedyś to była pestka dla mnie, a nawet przyjemność.
Teraz przeżywam potrójnie każde zadanie... oj ja głupia! :mhm:

Carica Milica, nie bój się rozmowy, mama powinna zrozumieć Twój problem i Cię wesprzeć jak przystało na rodzicielkę. Przecież sama sobie nie wymyśliłaś Chadu. :bezradny:
Trzymam kciuki!

Jakoś mi się wiedzie, ani w zbytku, ani w biedzie.

Arfour, fajne powiedzonko, sprzedam dalej!

kosmostrada, hej Kochana! Cieszę się, że masz plana na popołudnie, chyba ciut lepiej dzisiaj się czujesz! :great: A ze spaniem to różnie bywa, mnie też coś wybudza w nocy i wstaję na chwilę, później usypiam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Arfour 11 maja 2016, 13:44
mirunia napisał(a):Dzien dobry! :papa:
Jakoś mi się wiedzie, ani w zbytku, ani w biedzie.

Arfour, fajne powiedzonko, sprzedam dalej!

Witaj.
A to kiedyś w wierszu zasłyszałem to powiedzenie i tak jakoś mi się spodobało. :D
Arfour

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 maja 2016, 14:00
mirunia, Heloł heloł! Kochana pewnie jak barometr zadziałałaś, zapowiedziałaś te burzowe klimaty swoim bólem główki. Dobrze, że odpuściło! :great:
Też kawkę słabiutką kończę ( pierwsza nie inka dzisiaj), jeszcze godzinka i można zwijać manatki.
Tak jest trochę lepiej, nie męczę się tak bardzo, ale za zombiaka robię przez tą kolejną zawaloną noc.
Teraz koniecznie nagródka za to, że pięknie dałaś radę z zadaniem w pracy. Co było kiedyś se ne wrati, nie możemy sobie stawiać wymagań jakbyśmy miały po 20 lat i głowy bez jazd. Na aktualne warunki jesteś mistrzem świata i tak proszę o sobie myśleć! ;)

Carica Milica, Miłego polowania, pochwal się, jak coś nabędziesz! :105: Również trzymam kciuki za rozmowę, odwagi!

Arfour, Miłego gitarowania!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Arfour 11 maja 2016, 14:11
kosmostrada napisał(a): Arfour, Miłego gitarowania!

Dziękuję. :smile:
Arfour

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 maja 2016, 14:19
Teraz koniecznie nagródka za to, że pięknie dałaś radę z zadaniem w pracy. Co było kiedyś se ne wrati, nie możemy sobie stawiać wymagań jakbyśmy miały po 20 lat i głowy bez jazd. Na aktualne warunki jesteś mistrzem świata i tak proszę o sobie myśleć! ;)

kosmostrada, Kosmuniu, masz rację, jak zwykle! :great: Jestem mistrzem świata i tak myślę!!! :yeah: Brawo ja!
A nagródkę muszę se wymyślić. :?

Szkoda, że se ne wrati... :cry:
Znowu jest słońce i lato majowe, ponoć weekend chłodny. :x

Zwijaj się powoli do domku, czy tam na jakieś łaziki po mieście... miłego popołudnia!

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 maja 2016, 14:31
Ja już się naćpałam minesulinem zanim mnie zaczęło na dobre boleć i będę pisać referat z chemii :(
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez tosia_j 11 maja 2016, 16:13
czesc
miałam miec spokojne popoludnie
sie okaże
outsider

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 11 maja 2016, 16:16
tosia_j, hej... dawno Cię nie było nigdzie
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez tosia_j 11 maja 2016, 16:18
czesc baranku, na fb nie da sie pisac bez jakiegosi messengera
outsider

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 11 maja 2016, 16:38
tosia_j, nie wiem, bo ja z laptopa albo komputera korzystam.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 11 maja 2016, 17:00
Witam wszystkich :D

Dzisiaj niefajny dzień. Już nie wiem, czy to burzowa aura, czy zmiany temperatury, ale ostatnio nie najlepiej jest. Ciężka głowa przeszkadza, jednak chodzę "z nią" mimo wszystko. Kilka lat temu /2-3/ takie samopoczucie wzmagało moje lęki, teraz nie poddaję się, choć myśli złe kłębią się...
W piątek wizyta u neurologa, a ja tak bardzo źle znoszę spotkania w gabinetach. Minie jakoś... ;)
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez tosia_j 11 maja 2016, 17:11
jestem zła z powodu gorąca, takiego przed burzą
outsider

Sortuj wg