Zjednoczone Stany Lękowe

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 06 gru 2013, 00:08
hania33, :papa:
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Zjednoczone Stany Lękowe

przez wieslawpas 06 gru 2013, 00:11
nerwa, A nawet dzis wspominałemo Tobie ze nic tutaj nie piszesz a tutaj po 23 taka niespodzianka. Z imprezami bez alkoholu jest tak, ze jest troche trudniej ale da sie wytrzmac. Generalnie jest tak, ze moze Cie pochlonać jakas rozmowa, albo taniec i nawet nie bedziesz wiedziala kiedy czas zleci.
Pamietam takie firmowe imprez u nas. I z początku tez sie bałem bo halas wszsc u pija, no zawsze tak bylo ze zleciało 3 godzin nie wiadomo kiedy. Pozniej przjerzalem do chaty bylem rozemocjonowany, ale to mijalo, uspokajałem sie a wspominanie z fajnej imprezy czy rozmowy w jej trakcie i pozostaly do dziś. No i zauważałem ze nastrój po takiej imprezie mam dużo lepszy.

Jade pogadać z Grzegorzem, moze sie uspokoje.

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 06 gru 2013, 00:42
wieslawpas napisał(a):Nerwa to chba ma taka nerwice jak ja w 2004 roku, czyli lęk minimalny, panika zero i wszedzie moglem podrożować. Leków tez zero.

Wiesz co, no nie do konca - tzn. teraz jest lepiej niz bylo. Ale sierpien-wrzesien - przesiedzialam caly w domu praktycznie z mega agorafobią. Do najblizszego sklepu ledwo chodzilam (tylko jak musialam bo nie mialam co już jeść), nawet jak na spacer przed blok wychodzilam, to z neizłym lękiem często. Po 10 min spaceru wracalam wykonczona psychicznie i fizycznie :) Raz na jakis czas jak zmusilam sie do pojscia do pracy - to podczas drogi mialam atak za atakiem. A często miewałam dni, że siedziałam na łóżku i nie bylam w stanie robić kompletnie nic (nawet w domu). Albo w najgorszych dniach miewałam ataki w srodku nocy i cały dzień lek wolnopłynący. Zreszta Hania pamieta pewnie jak do niej pisalam załamana i już nie widzialam wyjscia z tej sytuacji czasami :-/

Ale mimo wszystko, chyba teraz jest mi o tyle latwiej, ze to wszystko juz kiedys przezylam. Wtedy 10 lat temu wszystko bylo zupelnie nowe, wiec pamietam, ze przez pare miesiecy nei bylam w stnaie nigdzie sama jechac. A teraz jakos pewnie łatwiej... A na chwile obecna, w domu czuje sie dobrze, w sklepie tez jako tako - nawet w kolejkach, w drodze do pracy tez. Ale np. jakbym miala jechac w jakies nieznane miejsce, czy do centrum miasta to juz gorzej, jednak obawy mam... Nawet niedawno wybralam sie do sklepu jednego w centrum, ale wladowalam się w niezły korek, jeszcze w autobusie taka murzynka na caly glos krzyczala do telefonu - jakos strasznie mnie to denerwowalo. I doszlam do wniosku, ze jednak nie dam rady tym razem, na takie glebokie wody sie rzucic :) i wrocilam do domu. Tak samo na spotkania żadne jeszcze nie chodzę.
Ale i tak sie ciesze, ze chociaz do pracy normalnie moge jezdzic i tam funkcjonowac.

-- 05 gru 2013, 23:46 --

wieslawpas, wlasnie z tymi imprezami, to pamietam, kiedys mialam tak, że jak byłam troche zestresowana to wystarczylo, że coś wypiłam i już było fajnie. A teraz boje się tego picia, bo ostatnie moje "doświadczenia" z alkoholem (ze tak to nazwe :D) konczyly się atakami paniki. Ale moze jakos to bedzie... I z tym rozemocjonowaniem, to masz racje - tez tak zawsze mialam, ze wracalam i czasem cięzko mi było zasnąc :-/
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe

przez lepszaja 06 gru 2013, 03:29
Nie ma nikogo????
Ja nie mogę spać przez ten wiatr, mam niezłą jazdę.
Zasłoniłam rolety w domu i nic mi to nie pomogło.
Pies tylko mnie rozumie bo chyba przeżywa to co ja, biedna moja psinka też jest cała roztrzęsiona przez tego Xawiera.

Serce mi wali jak oszalałe, niedobrze mi i trzęsę się a do rana tak daleko, niezłego mam Mikołaja:(

Ale Wam życzę fajnych prezencików pod poduszkami!
Escitalopram actavis 1x10mg
Pramolan 1x10mg
Sulpiryd 2x50mg - do odstawki

Zjednoczone Stany Lękowe

przez PJT 06 gru 2013, 05:45
jak nie ma jak jest :P
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Zjednoczone Stany Lękowe

przez lukk79 06 gru 2013, 05:53
ja mam tak suchy kaszel ze nie idzie zasnac
Pierwszy Romantyk Forum

Zjednoczone Stany Lękowe

przez PJT 06 gru 2013, 05:54
acodin przywal ;) za oknem male zmiany widze, skads sie wziela góra śniegu
I know the pieces fit.
PJT

Zjednoczone Stany Lękowe

przez wieslawpas 06 gru 2013, 06:50
nerwa, Ja ze sklepem mialem to samo, balem sie ze nie bede mial co jeść, wyjscie do sklepu to byla eksedcja jechałem autem i robile zakupy prawie na cały tdzeń W sklepie nasilenie objawow i nawet deralziacja. Pomsleć tylko że teraz z przjemnością jezdze do tego sklepu i robienie zakupów
jest taka normalna czynnością. A nawet nie chce mi sie przpominac tych czasow. Co sie tycz jazdy autbusem i tej murznki to moze zabrzmi to dziwnie ale chyna dobrze zrobilas ze sie wcfalas bo ja na przklad nie wcofuje sie nigdy, ale to chyba nie jest taktka bo czasami szkoda nerwów i mozna sprobować innym razem.
Na "jak sie dzis czujecie" napisala kobieta ktora tez stosowala strategie dwa do przodu jeden w tyl i obecie czuje sie dobrze.

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwosol-men 06 gru 2013, 07:46
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Zjednoczone Stany Lękowe

przez lepszaja 06 gru 2013, 09:05
Witajcie:) Co za noc paskudna, normalnie się zmęczyłem tylko zamiast wypocząć.

Powiedzcie mi czym mogło by skutkować zwiększenie dawki esci? Czy znowu będę przechodziła działania uboczne? Nie mam już takiego lęku wolnopłynącego tylko takie napady paniki ale raczej uzasadnione. Tzn nie do końca bo wyjście do sklepu tez stanowi problem. Denerwują mnie ludzie jak się pchają lub mnie dotykają- tylko wtedy ja się złoszczę. W myślach ich wyzywam i takie tam:(
Escitalopram actavis 1x10mg
Pramolan 1x10mg
Sulpiryd 2x50mg - do odstawki

Zjednoczone Stany Lękowe

przez platek rozy 06 gru 2013, 09:18
Dzien dobry Kochani :***

Ja malo co spalam jednak bo pizdzilo jak nie wim.
W dodatku dostalam wezwanie na Komisje do Zus wiec dzis juz mam takie napiecie ze mnie wykreca az.

lepszaja, najpewniej bedziez miala uboki przy ziwekszaniu, ja mam. Wiekszosc ludzi chyba ma niestety.

PJT :***** Buziaczki Gorace :**** Obrazek

nerwosol-men, aloooo jak tam nocka?

wieslawpas, witaj :)))
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Zjednoczone Stany Lękowe

przez PJT 06 gru 2013, 09:25
PJT napisał(a):Obrazekdzieńdobry Kochanie :******

ja wkleje wczorajsze ;P
I know the pieces fit.
PJT

Zjednoczone Stany Lękowe

przez platek rozy 06 gru 2013, 09:26
PJT, masz juz kawke? a ja mam jeszcze dwie kokosanki :roll: i nerwy na ta komisje...
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Zjednoczone Stany Lękowe

przez PJT 06 gru 2013, 09:27
ja juz pije kawke 3 i 4 :D
jedna moglbym Ci odstapic ale po mojej killerskiej kawie bys miala nieciekawie (ależ rym)
I know the pieces fit.
PJT

Sortuj wg