Zjednoczone Stany Lękowe

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Zjednoczone Stany Lękowe

przez amelia83 05 sty 2014, 23:50
PJT, o hejka jak tam się czujesz? nerwa, a gdzie mieszkasz?
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 05 sty 2014, 23:51
amelia83, w Szwajcarii :roll:
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Zjednoczone Stany Lękowe

przez amelia83 05 sty 2014, 23:55
nerwa, mam tam znajomego , mieszka od dobrych kilku lat i jak ci się tam żyje?
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe

przez wieslawpas 06 sty 2014, 00:01
Bylem dzis w sklepie, pojechalem umyc auto, bylem w knajpie... za malo tego chce... jeszcze bardziej żyć, poźniej pojechałem inna trasa zobaczyłem inne widoki. całikem dobrze sie czułem. Chyba czas pomalu wracac do normalnego zycia, wiecej naturalnej dopaminy....

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 06 sty 2014, 00:02
amelia83, wiesz ogolnie nie jest zle, fajny kraj, okolice, przyroda itd. Na prace tez nie moge narzekac, nie musze rano wstawac, jak mi sie nie chce to nie chodze w ogole itd :) A placa niezle. Ale powiem Ci, ze po prawie 3 latach jestem juz psychicznie wykonczona. Bo jestem tu sama, znajomych mam, ale nie takich dobrych (raczej z pracy), i mam wrazenie,z e moje cale zycie to tylko praca. I na krotka mete bylo to fajnie, ale potem przyszly refleksje, ze trace zycie i cenne lata ktorych nie odkupie potem za zadne pieniadze. Wiec juz chce wracac :(
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Zjednoczone Stany Lękowe

przez neon 06 sty 2014, 00:03
wieslawpas, Jakiś drapieżny się zrobiłeś.
świat lubi znieczulić
trzeba żyć nieustannie goniąc sny.

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 06 sty 2014, 00:04
wieslawpas rozumiem Cie, ja tak samo odzylam, a to na stacje podjechac, a to na myjnie i na hot-doga przy okazji :) a to do sklepu - o kazdej porze! To jest zycie!! Ale jutro wracam do "normalnosci" i znow beda tylko wyjscia do pracy i siedzenie w domu...

Zjednoczone Stany Lękowe

przez wieslawpas 06 sty 2014, 00:10
neon, No juz sie wynudzilem, zgnusnialem, zaweżylem, musze zyc w ruchu, wtedy wsztyko jest OK.

Zjednoczone Stany Lękowe

przez amelia83 06 sty 2014, 00:11
nerwa, kumam ;) będziesz wracać? a gdzie w Polsce jesteś?
M. Luther King

Zjednoczone Stany Lękowe

przez wieslawpas 06 sty 2014, 00:13
nerwa, No bo trzeba Ci tam znalezc znajomych innych, nie tylko z pracy. Mozesz sie zajac jakis hobby i przez hobby znaduje sie ludzi.

Zjednoczone Stany Lękowe

przez neon 06 sty 2014, 00:20
wieslawpas, Cool, tylko pilnuj, żeby z tej górki nie zrobił sie dołek ;)
świat lubi znieczulić
trzeba żyć nieustannie goniąc sny.

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 06 sty 2014, 00:21
wieslawpas, wiesz co ja zauwazylam? ze mi najwiecej daje samochod :) Tam np. wracam z pracy o 18, i juz zmeczona jestem, jak mysle, zeby jechac jeszcze na jakies zakupy to mi sie zwyczajnie nie chce. Jak jest dzien wolny i moglabym gdzies isc, i mysle, ze do autobusu, gdzies jechac , przesiadac sie - to tez mi sie odechciewa. A samochod daje mi cos takiego, ze wiem, ze wsiadam i jade sobie gdzie tylko chce... nie wazne, czy blisko czy daleko, bo sobie spokojnie siedze i dojade w kazde miejsce. Ani nie marzne, ani nie czekam, nawet w korkach siedze sobi ejakby "u siebie". I wtedy np. jak jest godzina 20, a mi wpadnie do glowy podjechac do sklepu, to jak mam to zrobic samochodem, to zaden problem> A gdybym miala "na nogach" to juz mnie to przerasta troche - albo zwyczajnie mi sie nie chce, bo za duzo zachodu :)

-- 05 sty 2014, 23:22 --

amelia83, w Wawie w PL. Wlasnie mam kontrakt do konca kwietnia teraz i bylam przed swietami u szefa, powiedziec mu, ze moglabym nawet wczesniej wracac, jak by sie zgodzil. A ten do mnie... ze on chce mi przedluzyc kontrakt. I na tym sie skonczylo. Teraz pojade, to znow bede z nim gadac :( Ale chyba najdluzej to do konca kwietnia zostane bo juz nie chce nic przedluzac...

Zjednoczone Stany Lękowe

przez wieslawpas 06 sty 2014, 00:23
neon, To jest cały czas dolek, czuje lęki i napięcia non stop. Ale jak jestem w ruchu to jest jednal lepiej. Bardzo bym chcial wyregulowac sobie rytm spania, bo jednak jak jest dzien czuje sie lepiej. Nie wiem jednak jak to zrobic bo mam trudnosci z zasypianiem.

Zjednoczone Stany Lękowe

przez tosia_j 06 sty 2014, 00:23
Hej. Przyszlam wieczorem popatrzec na was:D
outsider

Sortuj wg