Wyjazd- zagranica

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Wyjazd- zagranica

przez Zatracony 23 wrz 2013, 21:11
Witam wszystkich. Mam problem związany z podjęciem decyzji. Mam okazje wyjechać za granice do kuzynki. Mieszka z mężem i dzieciami, zapraszają mnie żebym przyleciał do pracy. Ale jak zwykle przed każdą taką decyzją oblatuje mnie strach i nasuwa się tysiąc pytań. Czy warto, a co będe tam robił jak będzie praca, jacy ludzie w pracy, a co jeśli wróce i znajdę tu pracy albo takiej jaką mam teraz. Nie mówie obecna praca jest ok, naprawde ludzie i to co robie. Ale pieniądze mnie nie zadowalają. Chciałbym się czegoś dorobić, ale ten strach mnie paraliżuje. W sumie jeśli chodzi o zmianę pracy nawet zostając w kraju, zostaje ogarnięty przez strach. Co robić?

Wyjazd- zagranica

przez znerwicowana92 23 wrz 2013, 22:22
Masz kuzynkę za granicą, która Cię zaprasza i jeszcze się wahasz??? Ja na Twoim miejscu nie zastanawiałabym się nawet chwili. Nie jedziesz ''w ciemno'', tylko do rodziny, w pewne miejsce.

Wyjazd- zagranica

przez Candy14 23 wrz 2013, 22:24
Zatracony, a co tu tracisz?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wyjazd- zagranica

przez HansKlosz 23 wrz 2013, 22:27
Zatracony to, co nieznane często wywołuje lęk, jeżeli nie spróbujesz to nie zobaczysz jak jest. Zaniechanie też może wywołać poczucie winy. Nie pozwól, aby lęk zapanował nad Tobą i twoimi decyzjami, bo to droga donikąd - skąd ja to znam :why: . Na pewno każde nowe wyzwanie i przełamanie lęku doda Ci pozytywnej energii i podniesie poczucie własnej wartości, w wyniku czego lęk przy kolejnych wyzwaniach będzie mniejszy. ALE! To twoje życie i twoje wybory!
HansKlosz

Wyjazd- zagranica

przez Zatracony 24 wrz 2013, 15:47
No w sumie do stracenia nie mam nic. Jedyne czego mi szkoda to chyba tylko tej pracy. Nie wiem czy jeśli wróce to znajdę drugą taką samą. Chodzi mi o ludzi i o atmosferę pracy. Ale, z drugie strony jeśli tak będę na to patrzył to być może utkwię w martwym punkcie na nie wiadomo jak długo. Może faktycznie trzeba zaryzykować, zobaczyć coś nowego, może otworzą się jakiejś nowe "drzwi", nowe możliwości?

Sortuj wg