Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez atic 27 maja 2016, 10:25
Kiya,

gdyby było uczucie to jak najbardziej.
znakuje się bydło, a włożenie penisa w pieroga nie stawia znaku własności na kobietach tak jak niektórym się wydaje.
to jest źle pojęta lojalność.
atic

przez Lord Kapucyn 27 maja 2016, 12:52
NNV4 napisał(a):Dlaczego nie ma przepisu zabraniającego durniom pisać na forum?

Bo primo populacja forum zredukowałaby się wtedy o 80% i admin nie miałby hajsu z reklam , po secundo musiałby zacząć szukać nowych moderatorów.

Kiya napisał(a):Biorąc pod uwagę ostatnie wypowiedzi, chłopcy i panowie, jestem ciekawa Waszej opinii na dany temacik...

Otóż - co myślicie o spiknięciu się z byłą dziewczyną Waszego kumpla? :D

Specjalnie napisałam "spiknięciu", coby Was nie ograniczać, czy chodzi o sam seks, czy związek - możecie odpłynąć w dyskusji ;D

Trzeba dbać o dżentelmeńskie konwenanse bo są wdzięczne, więc zakładając, że byłbym w ogóle ową damą zainteresowany pod względem romantyczno-organoleptycznym (myślę, że kumpel mógłby mi ujawnić niezwykle cenne dane wywiadowcze na temat potencjalnych defektów i wad fabrycznych) , najpierw zapytałbym kumpla czy spisał już dzierlatkę definitywnie na straty i o pozwolenie na zaoranie pola/ lądowanie na pasie startowym/ przejęcie pałeczki czy tam piłeczki.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Kiya 27 maja 2016, 13:12
Lord Kapucyn, zaiste, wspaniale waćpan to opisał. Jednakże co w przypadku, gdy ów panicz nie wyraziłby zgody na dalsze towarzyskie kontakty z damą?
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez atic 27 maja 2016, 13:18
no przed chwilą wróciłem pojechałem na szose, żeby uprawiać seks z elegancką tiróweczką, 50zł to co źle?
i nie była wcale brudna czy coś bo one od około 12.00 stoją i przychodzą wypachnione, ładna, fajne ciało, niektóre brzydkie stoją i grube ale taką sobie wypatrzyłem jak talala :)
atic

przez Monster6 27 maja 2016, 13:22
Kiya napisał(a):Biorąc pod uwagę ostatnie wypowiedzi, chłopcy i panowie, jestem ciekawa Waszej opinii na dany temacik...

Specjalnie napisałam "spiknięciu", coby Was nie ograniczać, czy chodzi o sam seks, czy związek - możecie odpłynąć w dyskusji ;D

Przelecieć byłą kumpla- TAK,bo to tylko seks i najlepiej gdyby kumpel się o tym nie dowiedział.
Związek z byłą kumpla - NIE,nie robi się takich rzeczy.Ani ja ani kumpel byśmy się z tym dobrze nie czuli.Kumpli się nie zdradza.Kumple ważniejsi.

przez Kiya 27 maja 2016, 13:26
Monster6, to ciekawe, że pod "zdradzenie kumpla" nie podciągasz przespania się z jego byłą :P A jakby się jednak dowiedział to pod jaką kategorię by to podchodziło? :>

przez Lord Kapucyn 27 maja 2016, 13:37
Kiya napisał(a):Lord Kapucyn, zaiste, wspaniale waćpan to opisał. Jednakże co w przypadku, gdy ów panicz nie wyraziłby zgody na dalsze towarzyskie kontakty z damą?

To byłoby zależne , w zależności podług retoryki mola książkowego. :D Stwierdzenie 'dalsze kontakty' implikuje, że już jakieś kontakty były wcześniej, a tak jak mówiłem- starałbym się do takich kontaktów nie dopuścić zanim bym tego przyzwolenia nie uzyskał. Gdyby ów panicz wzbroniłby kontaktów ze swoją byłą waćpanną to pytanie zasadnicze brzmi- jaki był powód tej odmowy. Jeżeli a) nie spisał dzierlatki całkowicie na straty- szanuję, koniec tematu, jeżeli b) odmówił na zasadzie psa ogrodnika- sam nie zje i drugiemu nie da (nawiasem mówiąc to postawa 90% forumowiczów z tego wątku :lol: ) , albo c) kierowała nim inna motywacja- to sprawa jest do przedyskutowania , perswazja jest w stanie załatwić wiele rzeczy. Drugie pytanie zasadnicze brzmi- jak bardzo zależałoby mi na spiknięciu się z ową waćpanną. Jeżeli zależałoby mi nie bardzo/ średnio- koniec tematu, olewam sprawę , kumpel (zakładając, że mówimy o prawdziwym kumplu, na dobre i na złe) i jego przyjaźń są ważniejsze niż chwilowe ulżenie sobie w dyskomforcie gonad. Problem pojawiły się wtedy gdyby panicz nie wyraził zgody (z powodu a) ), a ja wcześniej , za przeproszeniem , zayebałbym się w tej niewieście na zabój. Wtedy okazałoby się, który narząd posiada najwyższą moc sprawczą, aby determinować moje poczyniania- głowa nr.1, głowa nr.2 czy mięsień sercowy. :mrgreen:

Moderator/ R2 - D2

przez NN4V 27 maja 2016, 13:43
Lord Kapucyn napisał(a):
NNV4 napisał(a):Dlaczego nie ma przepisu zabraniającego durniom pisać na forum?

Bo primo populacja forum zredukowałaby się wtedy o 80% i admin nie miałby hajsu z reklam , po secundo musiałby zacząć szukać nowych moderatorów.

Co do moderatorów powątpiewam, ale może... :lol:

Zależy co za kumpel, co za dziewczyna, jaka obecna relacja między nimi, jak się rozstali i jakie okoliczności towarzyszące istnieją obecnie.
Nie ma schematu na (nieznaną) hipotetyczną sytuację.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez Monster6 27 maja 2016, 13:47
Kiya napisał(a):Monster6, to ciekawe, że pod "zdradzenie kumpla" nie podciągasz przespania się z jego byłą :P A jakby się jednak dowiedział to pod jaką kategorię by to podchodziło? :>

Pod taką samą.Tylko że dogadalibyśmy sie.Facet faceta zrozumie.Że to tylko seks,chwila,impuls,pociąg,może alkohol.
Żadnych związków z byłą kumpla.Kumple ważniejsi.
Po za tym skoro to była a kumpel by nic do niej nie czuł miał ją centralnie w dupie,to ona może się ruchać z kim chce nie?

/cenzura/...Zaczynam sam sobie przeczyć.Przez nieleczony chad teraz co chwile mi się zmienia myślenie.Działam pod wpływem impulsu.Teraz już mi się nie wydaję takie oczywiste to co napisałem w tym poście i poprzednim.Zmienia mi się co wszystko co kilka minut.
Raz twierdze tak i wydaję mi się to normalne,za chwile zupełnie odwrotnie i co innego wydaję mi się normalne.
Ostatnio edytowano 27 maja 2016, 13:55 przez Monster6, łącznie edytowano 3 razy

przez NN4V 27 maja 2016, 13:50
atic napisał(a):no przed chwilą wróciłem pojechałem na szose, żeby uprawiać seks z elegancką tiróweczką, 50zł to co źle?...

50 to w paszczu?

przez Kiya 27 maja 2016, 13:51
Monster6 napisał(a):Po za tym skoro to była a kumpel by nic do niej nie czuł miał ją centralnie w dupie,to ona może się ruchać z kim chce nie?
True that! :D

Podoba mi się to, że każdy z Was ma odmienną opinię na ten temat.

Lord Kapucyn, chylę czoła przed waćpana erudycją :D

przez NN4V 27 maja 2016, 13:59
Monster6 napisał(a):...Teraz już mi się nie wydaję takie oczywiste to co napisałem w tym poście i poprzednim....

To dobrze, bo to co napisałeś świadczyło o fatalnym (przedmiotowym) stosunku do kobiet.
Bezwarunkowa solidarność z kumplem wygląda słabo.

przez Kiya 27 maja 2016, 14:01
Monster6, a co napisałbyś teraz? ;)

przez Lord Kapucyn 27 maja 2016, 14:04
NN4V napisał(a):
atic napisał(a):no przed chwilą wróciłem pojechałem na szose, żeby uprawiać seks z elegancką tiróweczką, 50zł to co źle?...

50 to w paszczu?

W paszczu, na peryferiach aglomeracji , i to jeszcze najmniej z dwie dekady temu. Taki cennik obowiązywał jak chodziłem do podstawówki.

Moderator/ R2 - D2

Sortuj wg