Anders Breivik czyli co dalej z Europą ......

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez intel 24 gru 2011, 12:37
Obawiam się jednego.
Mianowicie tego, że jeżeli za 20-30 lat będę chciał starośc spędzać w kulturze europejskiej, to będę musiał zamieszkać w Rosji, jako jedynym kraju,który skutecznie opiera się mniejszościom i szybko pokazuje im właściwe miejsce w szeregu........
intel

przez carlosbueno 24 gru 2011, 13:37
Rząd Rosji i ogólnie Rosjanie są zdecydowanie krytycznie nastawieni do wszelkich mniejszości i pokazują im miejsca w szeregu ale demografia plus migracje z byłych radzieckich republik sprawia że przybywa tam ich z roku na rok. Rosjanie bardzo słabo się rozmnażają krótko żyją bo dużo piją a imigranci z państw Kaukazu i Azji środkowej szybko się mnożą. Choć nie wyobrażam sobie żeby ludzie pokroju Putina mieli im dawać jakieś specjalne prawa, oni tam zawsze będą trzymani twardą ręką.
Największy Forumowy Maruda

przez Sorrow 24 gru 2011, 14:08
Rosja ma ten minus, że jest pełna Rosjan.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez intel 24 gru 2011, 14:15
Sorrow napisał(a):Rosja ma ten minus, że jest pełna Rosjan.

Hehehehehehehehe.
Ale lepsze to niż agresywne czarnuchy, ekspansywni islamiści i medialnie narzucający się homoseksualiści ( zauważcie że nie piszę "pedały " . Uważam , że kazdy ma prawo do odmienności, lecz to prawo powinien realizować W SWOIM DOMU, NIE CZYNIĄC KRZYWDY INNYM. Dlaczego ci co "dmuchają" gumowe lale z sexshopu nie wychodzą na ulice celem demonstrowania swej "normalności " poprzez publiczne "dmuchanie" wybranek swego życia? )
intel

przez carlosbueno 25 gru 2011, 00:04
Niektórzy politolodzy, antropolodzy zaliczają Rosję do kultury azjatyckiej czy też prawosławnej gdzie takie coś jak demokracja, czy liberalizm społeczny nie ma racji bytu. Tam zawsze panowały rządy silnej ręki (carat, komunizm i teraz Putin) w której szary obywatel nie miał wiele do powiedzenia ale może to spowoduje że Rosja przetrwa i oprze się inwazji politycznej poprawności i imigracji. Wystarczy spojrzeć tylko na rządzone totalitarnie Chiny które niedługo przejmą role hegemona na świecie po USA nie mówiąc już o słabej dającej się okradać z każdej strony Europie którą niszczy chora tolerancja i dobrobyt.

przez Midas 17 kwi 2012, 15:37
Tak przyglądam się ostatnim wiadomościom o Andersie Breiviku i zastanawiam się co o tym myśleć. Powiem szczerze, że nie mam pojęcia.
Prawie rok temu, gdy było, o tym głośno miałem na głowie swoje problemy i nie interesowałem się takimi "bzdurami", tylko zasłyszałem, gdzieś info na ten temat.
Teraz, gdy znów głośno o sprawie, zaciekawiło mnie to.
Populista, skrajny prawicowiec, ultranacjonalista, anty-multikulturalista, jakieś porównania do PiS-u, LPR-u
Przypomina mi się, gdy w Święto Niepodległości poszczególne grupy w PL wyzywały się wzajemnie od faszystów, dlatego nic mi to nie mówi :bezradny:
Czy ktoś czytał jego manifest i mógłby streścić to w kilku punktach? O co mu chodziło?? Jakie zaproponował rozwiązanie dla Europy?
Grozi mu 21 lat, a zamordował 77 ludzi :shock: :shock:
Padłeś?! Powstań!!

przez Nortt 17 kwi 2012, 16:00
Midas napisał(a):Tak przyglądam się ostatnim wiadomościom o Andersie Breiviku i zastanawiam się co o tym myśleć. Powiem szczerze, że nie mam pojęcia.
Prawie rok temu, gdy było, o tym głośno miałem na głowie swoje problemy i nie interesowałem się takimi "bzdurami", tylko zasłyszałem, gdzieś info na ten temat.
Populista, skrajny prawicowiec, ultranacjonalista, anty-multikulturalista, jakieś porównania do PiS-u, LPR-u
Przypomina mi się, gdy w Święto Niepodległości poszczególne grupy w PL wyzywały się wzajemnie od faszystów, dlatego nic mi to nie mówi :bezradny:
Czy ktoś czytał jego manifest i mógłby streścić to w kilku punktach? O co mu chodziło?? Jakie zaproponował rozwiązanie dla Europy?
Grozi mu 21 lat, a zamordował 77 podludzi :shock: :shock:

Zrobił porządek z arabusami, te ścierwo chce zrobić z krajów europejskich kolejne emiraty.
Nortt

przez paradoksy 17 kwi 2012, 16:01
powinien dostać krzesło, tyle że tam tego nie mają, a kultura jest całkowicie inna..
paradoksy

przez carlosbueno 17 kwi 2012, 16:14
Breivik określa się jako Chrześcijański fundamentalista głównym obiektem jego krytyki jest lewica propagująca multikulturalizm który niszczy Norwegię, Europę co w przyszłości doprowadzi do upadku jej kultury i to miejsce przejmie Islam. Jest zagorzałym przeciwnikiem Islamu i uważa słusznie że Europa, świat za dużo pozwala się panoszyć tej religii czyniąc z niej świętą krowę której nie można skrytykować tylko wznosić peany na cześć tej "religii pokoju ". Jego manifest który wydał jest cenzurowany ciężko go znaleźć w necie choć jakby się człowiek postarał by się to udało a tak to tylko znam to z 2 gej ręki nieprzychylnych temu komentatorów.
Wiem że w swoim manifeście wspomina Polskie chwali Jana III Sobieskiego pozytywnie mówi też o LPR, PiSie i kilku innych partiach skrajnej prawicy. Ogólnie ma pozytywny stosunek do mieszkańców Europy wschodniej uważa że nie mają jeszcze tak zrytych łbów poprawnością polityczną jak Skandynawowie.
Ogólnie mam w niektórych sprawach przynajmniej tych dotyczących islamu i lewicy poglądy takie jak on no ale nie popieram zabijania w tym celu chyba są jakieś mądrzejsze środki ale widocznie nie mógł on już patrzeć na swój rząd który utrzymuje, wspiera i dowartościowuje tych islamskich nierobów który kopię sobie grób pod własną przyszłość.

przez paradoksy 17 kwi 2012, 16:21
czy każdy Arab jest nierobem??
wiesz jak to się nazywa?
nie sprzeciwianie się multikulturze, tylko po prostu RASIZM.
paradoksy

przez Midas 17 kwi 2012, 16:24
Zrobił porządek z arabusami, te ścierwo chce zrobić z krajów europejskich kolejne emiraty.
No nie bardzo zrobił, w Europie jest więcej "arabusów" niż 77.

Breivik określa się jako Chrześcijański fundamentalista głównym obiektem jego krytyki jest lewica propagująca multikulturalizm który niszczy Norwegię, Europę co w przyszłości doprowadzi do upadku jej kultury i to miejsce przejmie Islam. Jest zagorzałym przeciwnikiem Islamu i uważa słusznie że Europa, świat za dużo pozwala się panoszyć tej religii czyniąc z niej świętą krowę
Niewiele mi to nie mówi. W jaki sposób niszczy? Określił to?

Jestem ciekawy jak można usprawiedliwić zbrodnię :?: :?: , gdy choć jeden z tych 77 ludzi ani nie zabił, ani nie ukradł nigdy niczego w swoim życiu, a podobno były tam dzieci więc bardzo to możliwe.

-- 17 kwi 2012, 15:27 --

nie sprzeciwianie się multikulturze, tylko po prostu RASIZM.
No właśnie tego chcę dociec, bo jeśli jedyne co mu przeszkadza to religia i kolor skóry, to jak dla mnie nie krzesło elektryczne, a dożywotnie tortury dla tego pana.
Padłeś?! Powstań!!

przez paradoksy 17 kwi 2012, 16:27
Nortt napisał(a):
Midas napisał(a):Tak przyglądam się ostatnim wiadomościom o Andersie Breiviku i zastanawiam się co o tym myśleć. Powiem szczerze, że nie mam pojęcia.
Grozi mu 21 lat, a zamordował 77 podludzi :shock: :shock:

:evil:

a jakbym była Arabem, to co, jestem ścierwem bo się urodziłam na terenie tamtego kraju??
jak można promować rasizm i się nim podniecać?

ŻADNE poglądy nie usprawiedliwiają takiej zbrodni, żadne.

-- 17 kwi 2012, 16:27 --

to jest chora nienawiść a nie poglądy.

analogia: Hitler vs naród żydowski

-- 17 kwi 2012, 16:28 --

Midas, dokładnie.
paradoksy

przez Midas 17 kwi 2012, 16:30
Osobiście nie podoba mi się napływ Arabów, ale dlatego, że żyją na koszt państw do których przyjechali i głównie to ich trzyma, ale to samo się tyczy wielu białych, a o nich Breivik raczej nie wspomniał?
Padłeś?! Powstań!!

przez paradoksy 17 kwi 2012, 16:40
idąc tą drogą: dlaczego żaden Brytyjczyk nie wziął jeszcze bazooki i nie zrobił ataku na Polaków, którzy zajmują miejsca pracy w jego kraju??
paradoksy

Sortuj wg