Anders Breivik czyli co dalej z Europą ......

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez linka 22 kwi 2012, 14:43
intel, rozśmieszasz mnie strasznie, pomijam fakt, że strasznie mi ciebie szkoda, że hodujesz w sobie taką dozę nienawiści i braku tolerancji - nie życzę ci, żebyś musiał kiedykolwiek gdzieś wyjechać za chlebem i trafił w łapy człowieka jakim jesteś Ty. Jesteś chory ze złości ...... i nigdy nie wyzdrowiejesz.....taka jest smutna prawda. Nie czujesz ujmy na swoim honorze nazywając ich czarnuchami, brudasami, przekazujesz to swoim dzieciom?

Ten kraj nie jest twój, mój ani niczyj, to kraj, to połać ziemi z granicami, językiem i społeczeństwem - każdy ma prawo tu przebywać, ja ty i także oni. Zanim zaczniesz tak wybielać nasze społeczeństwo powiedz mi, wiesz za ilu rodaków płacisz? Za ilu ludzi pracujących na czarno, nie pracujących, siedzących w więzieniu, dlaczego ZA NICH MAMY PŁACIĆ??!! Niech zaczną się sami utrzymywać ot co. Wiesz co działoby się z naszym krajem gdyby w jednej chwili wywalić z niego obcokrajowców a wszystkim Polakom kazać wrócić do kraju ..... zdajesz sobie z tego sprawę w ogóle??

Ja z nikim nie "sympatyzuje" jestem człowiekiem który żyje i daje żyć innym, daje im szansę na to, żeby nie musieli być wykluczani ze społeczeństwa, żeby na słowo muzułmanin wszyscy nie rozbiegali się w popłochu......lubisz gdy ktoś ocenia cię po etykietce prawda? Nie dość, że psychiczny to do tego recydywista - spalony na starcie, a jednak chcesz udowodnić, że jesteś wartościowym człowiekiem i nie wszystko co się w twoim życiu zdarzyło było twoją winą.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez paradoksy 22 kwi 2012, 14:49
intel napisał(a):Linka
Posłuchaj
Nikt Ci nie broni sympatyzować z kolorowymi.
Ale..
Jeśli chcesz ich mieć " u siebie" czyli w MOIM kraju to
-daj im mieszkanie
-utrzymuj ich za SWOJE pieniądze aż do momentu , kiedy znajdą legalną pracę
-notarialnie podpisz zobowiązanie , że w momencie gdy oni, lub ich dzieci nie będą mogli się sami utrzymać-znowu będziesz im dawać SWOJĄ kasę i zapewnisz im SWOJE mieszkanie-ewentualnie KUPISZ.
-notarialne zobowiązanie będzie również automatycznie nabierało mocy urzędowej w przypadku ściągniętych przez nich "wujków, kuzynów i ciotki"
-Będziesz współwinna wszelkich incydentów łamania przez nich prawa i bedziesz ponosić wszelkie koszty związane z wyrównywaniem szkód przez nich wyrządzonych.

NIE ZAMIERZAM PŁACIĆ ZA TWOJE CHORE FANABERIE !!
Rozumiesz?
Nie życzę sobie, aby chociaż 1 grosz ze zrabowanych mi w formie podatku pieniędzy z głodowej renty był przeznaczany na utrzymywanie kolorowych mieszkających w MOIM kraju za sprawą i przyzwoleniem takich jak Ty osób.

Odpowiem od razu na ewentualny zarzut mojego pasożytnictwa rentowego.
15 lat nie z własnej woli płaciłem podatki i ubezpieczenia zabezpieczające mnie ponoć na wypadek utraty zdrowia.
Poza tym mój Ojciec całe dorosłe życie płacił ZUS i podatki i nie doczekał emerytury.
Te zgromadzone przez Państwo pieniadze należą mi się bardziej niż kolorowym imigrantom.

-- 22 kwi 2012, 14:34 --

Linka
Skoro SZCZERZE wierzysz w dobre intencje i wysoką kulturę tej hołoty , to chyba nie powinno być kłopotów z akceptacją powyższych zobowiązań?

Bo jeżeli nie jesteś gotowa ich podjąć ,to Twoja tolerancja i przekonania prezentowane na forum będą niczym innym ,jak tylko czystą HIPOKRYZJĄ .

jakby ludzie myśleli tak jak Ty, to nie było by UE a drugi Breivik w chociażby UK już dawno wymordowałby wszystkich Polaków, którzy tam pracują.
Straszne podejście, chora nienawiść.
paradoksy

przez carlosbueno 22 kwi 2012, 14:53
Breivik nie ma nic do pracujących w Norwegii Polaków reprezentujących kulturę europejską, chrześcijańską.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 22 kwi 2012, 14:59
carlosbueno, nie ma też nic do swoich rodaków i z tego też powodu wymordował ich niemal setkę......??
Wielokulturowość - to chyba to mu się nie podobało tak?
Znaczy, że o ile obcokrajowiec pracuje, płaci podatki, legalnie to jest ok? Tak? Jeśli nie to do odstrzelenia? Ale obywatele kraju mają prawo żerować na nim? I na innych pracujących? Bo już się zgubiłam...
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez carlosbueno 22 kwi 2012, 15:09
wymordował bo dzięki ich polityce( partii lewicy konkretnie nie zabitych osób) muzułmanie i inne kulturowo obce i nie chcące się integrować mniejszości były przyjmowane w otwartymi rękoma i zachęcane do kultywowania swoich fanaberii. W UK swego czasu pieniądze państwowe szły na organizacje religijne skrajnie nietolerancyjne i podburzające do nienawiści wobec niemuzułmanów a to wszystko w ramach polityki multikulti.

przez linka 22 kwi 2012, 15:13
carlosbueno, uważasz, że miał rację? I był to jedyny sposób żeby w jakikolwiek sposób czemukolwiek zapobiec? Uważasz, że jego zamach odniesie jakieś skutki? Uważasz, że da się zatrzymać to przeciw czemu wystąpił? Cel uświęca środki?
Przyjaciel forum

przez Michuj 22 kwi 2012, 15:15
Mają prawo przebywać, ale niech się dostosują do norm europejskich. Nie życzę sobie meczetów w tym kraju.
Loża szyderców

przez paradoksy 22 kwi 2012, 15:18
Powszechna Deklaracja Praw Człowieka

Artykuł 1
Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi pod względem swej godności i swych praw. Są oni
obdarzeni rozumem i sumieniem i powinni postępować wobec innych w duchu braterstwa.
Artykuł 2
KaŜdy człowiek posiada wszystkie prawa i wolności zawarte w niniejszej Deklaracji bez względu
na jakiekolwiek róŜnice rasy, koloru, płci, języka, wyznania, poglądów politycznych i innych,
narodowości, pochodzenia społecznego, majątku, urodzenia lub jakiegokolwiek innego stanu.
Nie wolno ponadto czynić Ŝadnej róŜnicy w zaleŜności od sytuacji politycznej, prawnej lub
międzynarodowej kraju lub obszaru, do którego dana osoba przynaleŜy, bez względu na to, czy
dany kraj lub obszar jest niepodległy, czy teŜ podlega systemowi powiernictwa, nie rządzi się
samodzielnie lub jest w jakikolwiek sposób ograniczony w swej niepodległości.

-- 22 kwi 2012, 15:19 --

Artykuł 18
KaŜdy człowiek ma prawo wolności myśli, sumienia i wyznania; prawo to obejmuje swobodę
zmiany wyznania lub wiary oraz swobodę głoszenia swego wyznania lub wiary bądź indywidualnie,
bądź wespół z innymi ludźmi, publicznie i prywatnie, poprzez nauczanie, praktykowanie, uprawianie
kultu i przestrzeganie obyczajów.
paradoksy

przez carlosbueno 22 kwi 2012, 15:22
Zamachu, zabijania ludzi nie popieram ale w inny sposób trudno jest wzbudzić zainteresowanie świata tym zagadnieniem bo główne media i dominujące nurty polityczne w Europie są wielkimi zwolennikami multikulti i uważają Islam za religię pokoju która wzbogaca różnorodność Europy. Muzułmanie codziennie mordują, dyskryminują innowierców w Afryce i Azji ale o tym w mediach cisza.

przez intel 22 kwi 2012, 15:56
linka napisał(a):Ja z nikim nie "sympatyzuje" jestem człowiekiem który żyje i daje żyć innym, daje im szansę

OK, ale dawaj tą szansę za SWOJE , a nie MOJE fundusze.

Nie urządzaj sobie kolorowego cyrku kosztem rdzennych obywateli tego państwa.

Czy będziesz współfinansowała moje prywatne ZOO z kolorowymi małpami , ponieważ mam taki kaprys , że jako człowiek cywilizowany chcę ratować zagrożone gatunki ?

A jeśli nie, to dlaczego ?
intel

przez ladywind 22 kwi 2012, 16:14
Michuj napisał(a):Mają prawo przebywać, ale niech się dostosują do norm europejskich. Nie życzę sobie meczetów w tym kraju.

Ani ja.
Kościoły chrześcijańskie u siebie palą, to dlaczego my mamy się godzić na meczety w Polsce??

I dawać im prawo do wszystkiego, kiedy oni pałają do europejskiej kultury nienawiścią?????????????
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez intel 22 kwi 2012, 17:29
Linka
Nie sądzisz, że Tobie , jako pracownikowi ZUS bardziej na sercu powinien leżeć los nie antychrześcijańskich kolorowych imigrantów, a los polskich emerytów i rencistów , którzy muszą wegetowac za 650 pln/miesiąc ???
Zwłaszcza , że dzięki temu, iż Twój obecny pracodawca może być Twoim obecnym pracodawcą tylko dlatego , że wcześniej sukcesywnie ograbiał tychże emerytów i rencistów.
Jakoś nie zauważyłem ani jednego Twojego posta , w ktorym ich los byłby przedmiotem Twojej troski.

Kolorowym i ich "ciężkiemu" losowi poświęcasz każdego posta w rym temacie.

Mam dosyć dyskutowania z lewicującymi i teoretyzującymi gówniarzami , ktorzy w każdym temacie mają coś do powiedzenia-obraża to moją inteligencję.

Dopóki tacy jak Ty będą mieli na tym forum coś do powiedzenia, moja "noga" więcej tu nie postanie.

W ten sposób , dzięki "pracy" i osobistym skrzywionym poglądom jednego z moderatorow znika z forum kolejna osoba, która miała COŚ do powiedzenia.

INSZALLAH
intel

przez bittersweet 22 kwi 2012, 17:36
carlosbueno napisał(a):A co do Arabii Saudyjskiej to jest to kraj rządzony przez Wahabitów najbardziej radykalnych muzułmanów tylko Talibowie im dorównują. Kobieta tam nie może prowadzić samochodu, wyjść sama na ulicę. Kiedyś jak płonęła tam szkoła ucząca dziewczęta strażacy nie interweniowali i nie uratowali nikogo bo dziewczyny nie miały w pełni zasłoniętego ciała a poza tym kontakt jakikolwiek faceta z obcymi kobietami nawet uratowanie z ognia jest tam niemożliwy. Chory kraj kasa i dobrobyt petrodolarowy nic nie zmieniły w ich rozumowaniu co przeczy teorią lewicowej hołoty.

Oni nie tyko nie ratowali, ale policja religijna kijami zaganiała je z powrotem do płonącego budynku, bo dziewczyny były niezakryte i dlatego nie miały prawa wyjść na widok publiczny. Islam nie uznaje rozdziału życia świeckiego od religijnego. A głos kobiety liczy się 2 razy mniej niż głos mężczyzny. Jeśli np kobieta oskarży mężczyznę o gwałt a on zaprzeczy, to przed sądem jest to interpretowane 2 do 1 na korzyść mężczyzny. W takim wypadku kobieta skazywana jest na ukamieniowanie za seks pozamałżenski.

-- 22 kwi 2012, 16:45 --

intel,

nie dąsaj się, tylko jeśli nie zgadzasz się z Linką to pokonaj Ją na argumenty. Gdyby wszyscy się ze sobą zgadzali to bylibyśmy jak kolonia pszczół albo mrówek i byłoby strasznie nudnooooo.....
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez carlosbueno 22 kwi 2012, 17:47
Cudak wiem doskonale o tym co piszesz tylko lewicujące feministki które tak mówią o dyskryminacji kobiet przez chrześcijaństwo, Polaków itd tego nie wiedzą a raczej nie chcą wiedzieć. One widzą inna wspaniałą kulturę którą trzeba szanować w imię tolerancji mimo że ona jest zaprzeczeniem tej tolerancji. I to się nie dzieje z powodu biedy tak jak często niektórzy mówią w bajecznie bogatych emiratach arabskich kobiety są tak samo traktowane jak w biednym Afganistanie czy Somalii.

Sortuj wg