Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Sabaidee 14 paź 2011, 11:32
malibu, fakt, ostatnio sporo śpię, ale jest to chyba związane z małą ilością zajęć obowiązkowych, a te co są zwykle da się odłożyć "na jutro". Niedawno wróciłem z miesięcznego wyjazdu, gdzie niedosypiałem i wcale się nie czułem gorzej.
Sabaidee

przez Laima 14 paź 2011, 15:45
Jestem w akademiku.Zaraz idę do siostry się najeść. :mrgreen:
Laima

przez Artemizja 14 paź 2011, 15:50
Hej wszystkim
Jak tam nastroje?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tahela 14 paź 2011, 16:01
Wróciłąm dałam sie kolęzance wyciągnąc , ale wcale nie to nie poprawiło mi nastroju czuje sie wręcz jak zawsze gorzej po takim wyjściu. :hide:
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez dogomaniaczka 14 paź 2011, 16:03
hej, ja się czuję okropnie, mam koszmarne dni, humor jeszcze jako taki ale lęki, nie mogę się zebrać, chce żeby już to minęło..dziś czuję się jak flak, oczy mi się zamykają, boję się nawet jak P. ma iść na zakupy, miał jechać mi kupić książkę ale powiedziałam że jednak nie chce bo boję się zostać sama..a jutro on jedzie na działkę pomóc mojemu tacie więc będę musiała zostać sama...cofam się :why:

przez tahela 14 paź 2011, 16:03
samara22,
U mnie bywało lepiej a u Ciebie jak Kasiu ty dzisiaj miałaś psychitrę zaliczyć , byłaś?
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Artemizja 14 paź 2011, 16:24
dominika92, to bardzo niedobrze...kurcze nie wiem,co Ci poradzić...nie łam się :(
tahela, a co się dzieje?
byłam...odstawiła mi Zolpidem i przepisała coś innego...muszę poczytać,co to za lek...nazywa się Trittico...powiedziała,żebym zastanowiła się nad przerwą w studiowaniu,żeby odpocząć,bo wyglądam na wykończoną....ten pomysł mi się nie podoba,bo jak znowu przerwę studia,to juz ich nie skończę i już chyba w ogóle nie wyjdę z domu...dostałam tez skierowanie na badania osobowości...mam się zgłosić za dwa tygodnie,ale jakby bylo źle,jakbym dalej miała myśli samobójcze,to mam przyjechać wcześniej :bezradny: nie wiem...jestem jakaś rozbita po tej wizycie :bezradny:

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez tahela 14 paź 2011, 16:32
samara22,
Ech spotkanie z koleżanka aj obok , myslami gdzie indziej i tak od maja a spotkania z ludźmi wcale nie pomagają nic a nic.
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez dogomaniaczka 14 paź 2011, 16:36
samara22, staram się..moim zdaniem nie powinnaś rezygnować ze studiów, nawet jak jest ciężko..zawsze na początku jest ciężko..rezygnacja nie zrobi Ci dobrze..tak się coś dzieje, wychodzisz z domu..ja odkąd zrezygnowałam ze szkoły bo nie dawałam rady wpadłam w to wszystko i skończyłam jak teraz..

przez Artemizja 14 paź 2011, 16:44
tahela, czasami tak jest,że spotkania z ludźmi tylko potrafią pogorszyć sprawę...
dominika92, zastanawiałaś się nad powrotem do szkoly?hmmm kurcze,ale najpierw przydałoby się pójść do psychiatry po leki...
nie chcę rezygnować ze studiów...fakt, teraz jest mi szczegolnie ciężko,bo nie dość,że towarzyszą mi lęki,nie potrafię się odnaleźć między ludźmi,nie umiem nawiązać kontaktu,to jeszcze mam problemy ze skupieniem się,zapamiętywaniem i przez to z opanowaniem materialu :roll: nigdy nie mialam problemów z nauką,wszystko zawsze wchodziło mi do głowy bez problemu,potrafiłam opanować ogromne ilości materiału w krótkim czasie,a teraz nic nie chce mi wejść do tej pustej mózgownicy :bezradny: mimo,że filologia polska mnie bardzo interesuje,to momentami czytam i po chwili stwierdzam,że nie wiem,co czytam :why:

Administrator

przez tahela 14 paź 2011, 16:46
samara22,
Też myślę ,ze nie powinnaś rezygnowac ze studiów jak sie zrezygnuje to bardzo trudno wrócić wbić sie w tok nauki, jak juz zacżelas to zrób wszystko zeby skończyć.

-- 14 paź 2011, 15:50 --

samara22,
Ja też mam kłopoty ze skupieniem zawsze łykałam ksiązki nawet w jedną noc a teraz zmuszam sie i mam kłopoty z ogarnianiem tresci, dobrze,że uczyc się nie muszę.
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Artemizja 14 paź 2011, 16:51
tahela, wiem...już z ekonomii zrezygnowałam i miałam 4 miesiące przerwy...i nie powiem,że jest łatwo...samo wyjście z domu,to makabra :roll: studia,to jakiś punkt zaczepienia...co mi zostanie jak zrezygnuję? nic...więc nie mam zamiaru tego robić...

-- 14 paź 2011, 16:53 --

ja uczyć się muszę i mam masę do nauki...i to jest problem,bo boję się,że nie opanuję materiału i nie pozaliczam...to frustrujące...pierwszy raz mi się coś takiego zdarza...

Administrator

przez dogomaniaczka 14 paź 2011, 16:53
samara22, nie zastanawiam się, najbliższy cel nad jakim pracuję to wychodzenie z psem do parku i psychiatra. ;)

ja przez to siedzenie też nie umiem się niczego uczyć nawet dla siebie..miałam okres ostatnio że robiłam sobie notatki i się uczyłam. niestety zaprzestałam, muszę do tego wrócić jakoś..

przez Artemizja 14 paź 2011, 16:55
dominika92, przydałoby się,żebyś wróciła,bo jak człowiek coś robi,to zawsze czuje się lepiej ;)

Administrator

Sortuj wg