Skocz do zawartości
Nerwica.com

konkursy


Gość dogomaniaczka

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio moja mama uparcie mnie zachęca do brania udziałów w konkursach, opowiada jak to córka jej znajomej wyszukuje w internecie i ciągle coś wygrywa. Nie mówimy tu o konkursach typu "wyślij smsa" lub "odpowiedz na pytania" "zostaniesz wylosowany" ale przykładowo :

 

Organizatorem konkursu jest serwis nakanapie.pl.

Napiszcie krótki tekst na temat: "Taki drobiazg, a zapamiętam go na zawsze..."

Konkurs dla zarejestrowanych.

 

Nagrody:

Główną nagrodą w konkursie jest uczestnictwo w internetowym kursie pisarskim

 

 

Organizatorem konkursu jest serwis ofemin.pl.

Formuła konkursu jest prosta. Napisz, jak powinno brzmieć miłosne wyznanie twoich marzeń! A może już je usłyszałaś? Podziel się z nami swoją historią.

 

 

Nagrody:

10 zestawów kosmetyków dla siebie i ukochanej osoby

 

Organizatorem konkursu jest serwis we-dwoje.pl.

Należy odpowiedzieć na pytanie opisowe - Uwiedź nas miłosną fraszką, wierszem bądź listem.

 

Nagrody:

5 książek pt. "42 listy miłosne".

 

i co o tym myślicie? warto spróbować? jesteście w stanie uwierzyć że mielibyście jakiekolwiek szanse wygrać czy raczej myślicie sobie jak ja " eee tam i tak jestem tak beznadziejna że nic by mi się nie udało "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co o tym myślicie? warto spróbować? jesteście w stanie uwierzyć że mielibyście jakiekolwiek szanse wygrać czy raczej myślicie sobie jak ja " eee tam i tak jestem tak beznadziejna że nic by mi się nie udało "

 

Oczywiście, że warto spróbować... nad czym Ty się w ogóle zastanawiasz? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, Mama Cie zacheca ,bo chce mieć powód do chwalenia się Tobą :mrgreen:

Skoro koleżanka się chwali ....to dlaczego nie ,poza tym konkursy to tez fajny sposób a poprawienie sobie samooceny ...jak się coś zrobi dobrze to się człowiek z tego cieszy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie też zdarza się czasem wziąć udział w takich konkursach. raz wygrałam zestaw kosmetyków, a drugim razem jeden semestr za darmo na kursie językowym, ale to było już jakiś czas temu. czasem fajnie jest wziąć udział w czymś twórczym, co uruchamia proces kreatywnego myślenia, a nie ogranicza nas tylko do zbierania punktów i wysyłania sms'ów. ja mam zawsze takie odczucie, że robię coś dla siebie, i nie chodzi o danie sobie perspektywy na wygraną, bo na nią zwykle się nie nastawiam, ale o to, że nie siedzę zawieszona w próżni, nie wegetuje, że rozwijam jakieś tam moje zdolności czy nawet talenty, a to przekonuje się, że potrafię jeszcze "coś" napisać, a to mam okazję pobawić się fotografią, którą się interesuje itd..

 

tu można znaleźć ciekawe konkursy - http://www.konkursykreatywne.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jednak da się coś wygrać w tych konkursach. Czasami sobie szukam, ale zawsze rezygnuje, bo albo a trudne zadanie, albo wydaje mi się, że i tak będą lepsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×