konkursy

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

konkursy

przez dogomaniaczka 08 lut 2011, 03:44
Ostatnio moja mama uparcie mnie zachęca do brania udziałów w konkursach, opowiada jak to córka jej znajomej wyszukuje w internecie i ciągle coś wygrywa. Nie mówimy tu o konkursach typu "wyślij smsa" lub "odpowiedz na pytania" "zostaniesz wylosowany" ale przykładowo :

Organizatorem konkursu jest serwis nakanapie.pl.
Napiszcie krótki tekst na temat: "Taki drobiazg, a zapamiętam go na zawsze..."
Konkurs dla zarejestrowanych.

Nagrody:
Główną nagrodą w konkursie jest uczestnictwo w internetowym kursie pisarskim

Organizatorem konkursu jest serwis ofemin.pl.
Formuła konkursu jest prosta. Napisz, jak powinno brzmieć miłosne wyznanie twoich marzeń! A może już je usłyszałaś? Podziel się z nami swoją historią.

Nagrody:
10 zestawów kosmetyków dla siebie i ukochanej osoby

Organizatorem konkursu jest serwis we-dwoje.pl.
Należy odpowiedzieć na pytanie opisowe - Uwiedź nas miłosną fraszką, wierszem bądź listem.

Nagrody:
5 książek pt. "42 listy miłosne".

i co o tym myślicie? warto spróbować? jesteście w stanie uwierzyć że mielibyście jakiekolwiek szanse wygrać czy raczej myślicie sobie jak ja " eee tam i tak jestem tak beznadziejna że nic by mi się nie udało "
dogomaniaczka

konkursy

przez coma 08 lut 2011, 12:53
dominika92 napisał(a):i co o tym myślicie? warto spróbować? jesteście w stanie uwierzyć że mielibyście jakiekolwiek szanse wygrać czy raczej myślicie sobie jak ja " eee tam i tak jestem tak beznadziejna że nic by mi się nie udało "

Oczywiście, że warto spróbować... nad czym Ty się w ogóle zastanawiasz? :D
coma

konkursy

przez Poppy_red 08 lut 2011, 13:03
dominika92 naprawdę warto próbować :)

Może nie zawsze się uda wygrać, ale nagrody pocieszenia też są fajne :) ja tak zdobyłam ok. 1/5 rzeczy z moich półek :)

Tu masz linki i próbuj szczęścia ;)

http://www.artserwis.pl/index.php?kon=1

http://konkursy.sadurski.com/
Poppy_red

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

konkursy

przez LitrMaślanki 08 lut 2011, 15:07
dominika92, Mama Cie zacheca ,bo chce mieć powód do chwalenia się Tobą :mrgreen:
Skoro koleżanka się chwali ....to dlaczego nie ,poza tym konkursy to tez fajny sposób a poprawienie sobie samooceny ...jak się coś zrobi dobrze to się człowiek z tego cieszy .
LitrMaślanki

konkursy

przez shadow_no 08 lut 2011, 15:17
dominika92, sam co jakiś czas biorę udział w różnych konkursach, kilka(naście?) razy udało mi się zgarnąć główną nagrodę, głównie książki/gadżety także nie wypada mi napisać nic innego niż 'działaj' ;-)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

konkursy

przez shelby 08 lut 2011, 16:51
mnie też zdarza się czasem wziąć udział w takich konkursach. raz wygrałam zestaw kosmetyków, a drugim razem jeden semestr za darmo na kursie językowym, ale to było już jakiś czas temu. czasem fajnie jest wziąć udział w czymś twórczym, co uruchamia proces kreatywnego myślenia, a nie ogranicza nas tylko do zbierania punktów i wysyłania sms'ów. ja mam zawsze takie odczucie, że robię coś dla siebie, i nie chodzi o danie sobie perspektywy na wygraną, bo na nią zwykle się nie nastawiam, ale o to, że nie siedzę zawieszona w próżni, nie wegetuje, że rozwijam jakieś tam moje zdolności czy nawet talenty, a to przekonuje się, że potrafię jeszcze "coś" napisać, a to mam okazję pobawić się fotografią, którą się interesuje itd..

tu można znaleźć ciekawe konkursy - http://www.konkursykreatywne.pl/
"ja składam się z części niespójnych, przeczących sobie nawzajem: jedna mówi chce stąd wyjść, druga mówi ja zostaje .."

Anafranil 150 mg.

konkursy

przez NoOneLivesForever 09 lut 2011, 12:54
To jednak da się coś wygrać w tych konkursach. Czasami sobie szukam, ale zawsze rezygnuje, bo albo a trudne zadanie, albo wydaje mi się, że i tak będą lepsi.
NoOneLivesForever

konkursy

przez dogomaniaczka 16 lut 2011, 00:37
NoOneLivesForever, no właśnie ja mam takie myślenie..ale zamierzam się przełamać..a może się uda? :)
dogomaniaczka

konkursy

przez NoOneLivesForever 16 lut 2011, 07:55
Uda się, uda, na pewno wygrasz. Jesteś najlepsza ;-)

Jakbyś już wygrała, to czekam na laurkę z podziękowaniami za wsparcie duchowe ;P.
NoOneLivesForever

Sortuj wg