Lubicie dzieci?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Lubicie dzieci?

przez aree1987 04 gru 2010, 01:57
TAO napisał(a):stardoll,

Chyba strasznie Cię w życiu jako dziecko traktowali..?

Chociaż pytanie nie do mnie kierowane muszę się ustosunkować. ;)
Pytanie nie dotyczy tematu i w ogóle w jakim celu zadane? Pewnie z 80% udzielających się tutaj na forum było źle w życiu traktowanych na jakimś etapie swojego życia. Więc wrażenia raczej tym pytaniem na nikim nie zrobisz.. I do cholery każdy ma prawo do swojego zdania.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez TAO 04 gru 2010, 01:58
stardoll,

No nie inaczej, niemniej pytanie było raczej retoryczne...
jest super, zawsze było, tylko trzeba było to zobaczyć ... :)))
TAO

przez soulfly89 04 gru 2010, 02:03
TAO, sorry za oftop, ale ja mam wrażenie, że Ty byś chętnie każdego z nas tutaj rozebrał na części pierwsze, przeanalizował, opisał, obejrzał dokładnie z każdej strony, a potem i tak byś stwierdził, że problem leży w dzieciństwie... ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 04 gru 2010, 03:58
Eee chyba troche przesadziłem,jednak jak człowiek coś pisze szybko i nie zastanawia się nad tym co pisze to potem tak jest.
Nienawidzę ludzi,dorosłych.a nie dzieci.
Zresztą sam za swoją bratanicę życie też bym dał...
:)

przez nnn 04 gru 2010, 08:51
ja lubię dzieci ale czuję wrogość do kobiet

[Dodane po edycji:]

to znaczy czuję ją gdy jakaś próbuję się do mnie zbliżyć
nnn

przez Pluto 04 gru 2010, 09:35
A dlaczego do małych dzieciaków nie mówi się normalnie tylko stosuje się taką durną mowę? Co innego raz na jakiś czas a nie cały czas :/

Albo dlaczego jak dzieciak "ugotuje" jakiś obiad na kuchence plastikowej to trzeba mówić "ale pyszne" ja bym powiedział, że nie dobre :/ Tak samo jest z rysunkami - narysuje bazgroły to mówią ale piękne, artystą zostaniesz :evil:
Pluto

przez linka 04 gru 2010, 09:51
Pluto, Nie wiem czemu ludzie tak robią, u mnie w domu był zakaz ( poważnie). Do dzieci powinno się mówić poprawnie i wyraźnie, tak żeby później same nie mówiły papu na jedzenie po 5 roku życia :roll: - to mnie ewidentnie wkurza, tak samo jak to, że przechodząc o 9 rano koło McDonalda widzę jak yntelygentne mamusie napychają 2-3 latki o tej porze frytkami (!!!!), tak samo jak to, że mamusia pozwala kopać pieska czy kotka. Wkurza mnie gdy policja znajduje kilkulatka który błąka się po ulicy bo jego matka z ojcem ( nie wiem czy można ich tak nazwać) zapili, wkurza mnie gdy w szpitalu umiera kilkumiesięczny noworodek zatłuczony przez matkę czy ojca - bo płakało. Tego Nienawidzę!! Dzieci są wspaniałe - to tylko dorośli zbyt często są pojebani (przepraszam za użyte słowo).
Na psy groźnych ras trzeba mieć zezwolenie i testy psychologiczne...na dzieci też tak powinno być ;)

[Dodane po edycji:]

Pluto, a co by ci to dało żebyś powiedział, ze nieładne? Dziecko nie umie oceniać tego czy mówisz to poważnie czy nie, gdy z nim jesteś jesteś jego całym światem i twoja opinia definiuje jego radość, zadowolenie........ poza tym jak dziecko coś nabazgrze to się to porównuje nie do Picassa( :roll: ) tylko do bazgrołów innych dzieci w tym wieku.....to tylko dziecko..... nie trzeba się na nim wyżywać..... a dlaczego jak ci ktoś daje prezent - i on ci się nie podoba nie mówisz tego prosto w oczy?? Ja przynajmniej tak robię, bo nie lubię sprawiać innym przykrości i tyle.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez szczesliwy_chomik 04 gru 2010, 10:42
Lubie dzieci. Czyste, niewinne, szczere istoty. Nie rozumiem ludzi , którzy je krzywdzą. Ale to nie znaczy, że chciałabym mieć swoje, do tego trzeba dojrzeć i mieć warunki. Zbytnia odpowiedzialność i strach jak dla mnie.

przez coma 04 gru 2010, 11:17
Uwielbiam dzieci, ale tylko wtedy kiedy mogę się pobawić z nimi godzinkę albo dwie a później wyjść od znajomych bądź rodziny, zamykając drzwi, z ulgą, że nie mam takich rozrywek na co dzień, 24 godziny na dobę…
coma

przez Canis 04 gru 2010, 11:43
A ja chcę mieć dzieci. I to dużo. I chcę się z nimi bawić i je uczyć różnych fajnych rzeczy. I być dumnym ojcem.

przez maksinek 04 gru 2010, 13:08
kocham dzieciaszki w kazdym wieku:))) Bo jak mozna nie kochac tych słodkich buzi:)
maksinek

przez Thazek 04 gru 2010, 18:17
Ja lubię dzieci! :D
Dziś np byłem się pobawić i ponosić trochę dzieciaczki od moich kuzynek!
:D
Jedna Amelka a druga Alicja kochane są!
Thazek

przez depresyjny86 04 gru 2010, 20:18
No wczoraj ewidentnie przesadziłem;/. kurde aż mi wstyd;/,dałem się ponieść emocjom negatywnym i napisałem takie rzeczy któe by mi nie przeszly przez gardło w normalnym czasie..
Kocham swoją bratanicę - jest taka malutka i taka fajna:).Lubie jak tak oczka otwiera i patrzy:).
:)

przez paradoksy 04 gru 2010, 20:29
lubię dzieci odkąd pamiętam, między mną a bratem jest różnica tylko 3ch lat a jak byłam małym szczylem to się już nim zajmowałam, chociaż nie musiałam, zmieniałam pieluchy itd. :mrgreen:
sama kiedyś chciałabym mieć swoje, ale w momencie kiedy byłabym pewna że mogę im zapewnić życie na jakimś poziomie. bo robienie dziecka, zeby dostać zasiłek to jakaś żenada dla mnie...
paradoksy

Sortuj wg