Szczególne miejsce

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Szczególne miejsce

przez Angelos 22 paź 2010, 09:04
Witam

Chciałbym się z wami podzielić bardzo krótko Tym co mi pomogło, a raczej kimś. Był taki okres w moim życiu, kiedy moje stany depresyjne doprowadziły mnie do myśli samobójczych. Nie korzystałem z żadnych psychologów czy psychoterapeutów choć uważałem, że ich pomoc jest bardzo wskazana w wielu przypadkach. Pojawiła się natomiast w moim życiu osoba, która poprosiła abym pojechał do Medjugorje bo to jest szczególne miejsce. Pojechałem tam kilka razy, ale wszystko zaczęło ulegać przemianie kiedy całkowicie pozostawiłem swoje sprawy za sobą i całego siebie powierzyłem opiece Maryi. Oddałem swoje życie i chciałem wam napisać, że teraz jest ono rajem na ziemi. Wszystko się zmieniło bardzo szybko, a z mojej przeszłości teraz tylko się śmieję.

Myślę, że warto zobaczyć choćby te świadectwa:

http://www.medjugorje.org.pl/index.php? ... &Itemid=69

http://www.medjugorje.org.pl/index.php? ... &Itemid=69

Postanowiłem, że napiszę wam o tym bo może komuś to pomoże. Nie wszystkim może to odpowiadać oczywiście, ale każdy może mieć zawsze swoje zdanie. Ja osobiście mogę uważać, że to najlepsza metoda opierając swoje podejście na setkach tysięcy takich uzdrowień.

Re: Szczególne miejsce

przez El Chupacabra 22 paź 2010, 21:27
circ ?

Bozysz Ty moj... co ona jeszcze wymysli ;)

wola człowieka jest jego niebem

przez *Wiola* 22 paź 2010, 21:29
El Chupacabra napisał(a):circ ?

Bozysz Ty moj... co ona jeszcze wymysli ;)

Też tak pomyślałam :tel2:
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 22 paź 2010, 21:36
Angelos proponujè www.wiara.pl. :great:
wovacuum

przez słońce_nie_wzejdzie 23 paź 2010, 18:06
Oddawanie kultu Maryi to bałwochwalstwo. Pod tym imieniem znana jest bogini starożytnego Egiptu, Izyda. Gratuluję udziału w okultyzmie pod płaszczykiem chrześcijaństwa ;)
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

przez El Chupacabra 23 paź 2010, 21:16
słońce_nie_wzejdzie napisał(a):Oddawanie kultu Maryi to bałwochwalstwo. Pod tym imieniem znana jest bogini starożytnego Egiptu, Izyda. Gratuluję udziału w okultyzmie pod płaszczykiem chrześcijaństwa ;)

demagogia

przez harpagan83 23 paź 2010, 21:22
hhhhhhhhhahaa jeżeli oddawanie hołdu matce boskiej to okultyzm to ja jestem mefistofeles :evil:

[Dodane po edycji:]

Angelos w istocie wiara w boga może pomóc, w walce z każda przeciwnością. A wycieczka w jakieś świete miejsce może napełnić nas pozytywną energią na dłurzszy czas.
Tylko trzeba być wierzącym.
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez eligojot 23 paź 2010, 21:32
Dean napisał(a):Też mam takie szczególne miejsce kontenplacji.Codziennie rano robie tam kupę.

Czy nie uważacie, że niektóre wasze komentarze są nie na miejscu. I to jest "konteMplacja" a nie "konteNplacja". Pamietam, że kiedy byłem mały naprawdę byłem człowiekiem / dzieckiem silnie związanym z wiarą. Po różnych doświadczeniach moje przywiązanie się skończyło, ale co raz częsciej myślę nad powrotem - nie do kościoła, ale do Boga, do wiary. Może to jest jakaś ostoja w tym pokręconym świecie...
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez słońce_nie_wzejdzie 23 paź 2010, 21:33
El Chupacabra napisał(a):
słońce_nie_wzejdzie napisał(a):Oddawanie kultu Maryi to bałwochwalstwo. Pod tym imieniem znana jest bogini starożytnego Egiptu, Izyda. Gratuluję udziału w okultyzmie pod płaszczykiem chrześcijaństwa ;)

demagogia

Niezbyt.
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

przez El Chupacabra 24 paź 2010, 16:12
Dean napisał(a):Też mam takie szczególne miejsce kontenplacji.Codziennie rano robie tam kupę.

mocne :)

przez Angelos 25 paź 2010, 10:40
Tak sobie dziś zaobserwowałem wasze komentarze i szczerze mówiąc powiedziawszy Dean trochę jest to przykre co napisałeś, no ale to Twoja sprawa. Cóż, świadczy to tylko o Tobie.

Druga sprawa jest taka, że oddawanie czci Matce Bożej nie jest żadnym bałwochwalstwem słońce_nie_wzejdzie, i miej pewność, że nie stawiam Jej nad Pana Jezusa. Sam Jan Paweł II bardzo Ją czcił i miał do Niej szczególne nabożeństwo. Z tego co wiem było do na podstawie św. Ludwika M. Grgnion de Monfort'a. Właśnie stąd wzięło się pieskie Totus tuus (jestem cały Twój). Także bardzo się mylisz pisząc w ten sposób. Poczytaj żywota świętych, a poznasz jak wielką rolę w naszym życiu pełni Maryja.

harpagan83, wiesz właściwie zgodził bym się z Tobą że trzeba być wierzącym gdyby nie moje wcześniejsze doświadczenia. Wiele osób niewierzących zostało dotkniętych przez Boga i natychmiast się nawróciło. Nawet jest takie jest taki jedno świadectwo Żyda. Sam za pewne wiesz, że
Żydzi nie wierzą w Chrystusa, a tym bardziej w Matkę Bożą. Jest to po prostu dla niech śmieszne, a dodatkowo są strasznie zatwardziali we wszystkim. Szczególnie ortodoksi. Zatem przeczytaj to świadectwo, które jest oczywiście jednym z wielu: http://www.medjugorje.org.pl/index.php? ... &Itemid=69

wovacuum, dlaczego polecasz mi tę stronę?

przez wovacuum 25 paź 2010, 12:12
Angelos, bo tutaj wiele nie zwojujesz mowiàc o wierze.jest sporo osbo niewierzàcych i stàd moj pomysl.
wovacuum

przez Angelos 25 paź 2010, 12:39
wovacuum, nie miałem zamiaru wojować:) Ja tylko dałem krótkie świadectwo bo wiem co mnie spotkało. Może i jest tak jak mówisz, że dużo osób nie wierzy, ale ja tego nie kwestionuję. Każdy ma prawo być sobą, bo czyż nie otrzymaliśmy wolnej woli? Wiara jest zawsze prywatną sprawą danej osoby, aczkolwiek było świetnie gdyby każdy mógł wierzyć:) Między innymi dlatego też podałem świadectwo Żyda, który też nie miał przekonania do wielu spraw. Wiara bardzo pomaga i wiem doskonale że Jezus jest Tym który daje największe szczęście. A to, że akurat wybrałem to forum, a nie stronę wiary.pl. to przecież wiesz, że nie potrzebują lekarza zdrowi tylko Ci którzy źle się mają,....tak jest napisane:) Sami taki kiedyś byłem:)

ps. Przepraszam za błędy wyrazowe w moim wcześniejszym poście których nie mogę edytować. Pisałem w pośpiechu.

przez wovacuum 25 paź 2010, 12:43
Angelos, pomogla Ci tylko wiara?czy rowniez leki albo psychoterapia?
wovacuum

Sortuj wg