zawod, praca, studia a nerwica

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez megi55 27 kwi 2006, 22:32
Dzięki Virginia!Mam nadzieję, że nowy lek mi pomoże( to już kolejny). Pozdrawiam :)

przez melon 15 maja 2006, 13:54
a ja zkończyłem turystyke, i choroba przyszła miesiąc po skończeniu studiów, obecnie nie pracuje, miałem małąfirme, ale brakło mi sił, w zawodzie też nie mam na co liczyć, musiałbym wyjechać za granice a z agorafobią to narazie mało prawdopodobne :D

przez mysia_fisia 17 maja 2006, 08:58
Ja pracowałam, ale nie było łatwo. W ogóle nerwica mi się pogłębiła podczas pracy w dużej korporacji. Poza tym musiałam do pracy i z powrotem jeździć taksówką (a to spory wydatek a poza tym niektórych bardzo drażniło).
Teraz, na szczęście pracuję w domu i bardzo mi z tym dobrze. Nie wyobrażam sobie powrotu do tradycyjnej pracy, nie dałabym rady...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anita27 17 maja 2006, 15:42
Ja skonczylam towaroznawstwo,czasem bylo mi strasznie ciezko przez to co sie wtedy ze mna dzialo,jednakze zajecie i nauka pomagaly mi w rezultacie w walce ze sama soba.Teraz obecnie mam hodowle zwierzat ozdobnych,jeden plus to nienormowany czas pracy i swoboda.Ale strasznie duzo pracy,czasem juz nie moge tak zle sie czuje nie jest to przemeczenie fizyczne ale efekt zlego samopoczucia,czasem bardzo zlego...
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

przez Sorrow 09 cze 2006, 21:58
Ja od początku sobie nie radziłem z chodzeniem do szkoły a w liceum to już w ogóle chodziłem w kratkę (za co miałem co roku niedostateczny z zachowania. Tak swoją drogą, to to jest chamstwo. Można pić, palić i znęcać się nad otoczeniem, molestować seksualnie dziewczyny z klasy i dostać 4 z zachowania a za problemy z chodzeniem na lekcje jest automatycznie 1. Nie ma się co dziwić, że społeczeństwo jest tak zdeprawowane).

W "normalnej" pracy siebie nie widzę.
Co najwyżej mógłbym robić coś w domu, albo pracować jako artysta.

przez snaefridur 10 cze 2006, 01:53
Sorrow napisał(a):molestować seksualnie dziewczyny z klasy

Fakt zwłaszcza w gimnazjum było to po prostu nagminne :? :? .
snaefridur

przez Sorrow 10 cze 2006, 13:31
snaefridur napisał(a):
Sorrow napisał(a):molestować seksualnie dziewczyny z klasy

Fakt zwłaszcza w gimnazjum było to po prostu nagminne :? :? .

Nom.
Myślę, że to jest naturalna konsekwencja tego, że w szkołach brakuje opieki nad dziećmi i młodzieżą, wychowania i przede wszystkim surowego karania za takie wybryki.

Myślę, że gdyby "osoby", które to robią wiedziały, że spotka je za to kara to by do takich rzeczy nie dochodziło.
Tyle, że nauczycielki i wychowawczynie zwykle to traktują jako tylko czasowe złe zachowanie i nie przejmują się ofiarami.
Tak samo jest z pobiciami, nękaniem, itd.

Miłosierdziu dla tych, którzy krzywdzą mówię zdecydowane nie.

przez Rumianek 27 lip 2006, 16:48
ja skończyłam prawo, ale problemy pojawiły się już podczas studiów. Początkowo nie wiedziałam, że to nerwica, załamałam sie, bałam się, że "wariuję" i przez to też zawaliłam rok. chciałam być sędzią i choć tego nie osiągnęłam to pracuje zgodnie z kierunkiem studiów. Mój lekarz mówi, że prawnicy kończą nierzadko z nerwicą lub alkoholizmem. W pracy jest mi czasem ciężko, ale póki co zaciskam zęby i walczę

przez Cilv 28 lip 2006, 19:35
:oops:

Sortuj wg