Komisja odwoławcza ZUS

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Komisja odwoławcza ZUS

przez Carla 20 lis 2007, 01:48
Witam, czy ktoś z Was, komu nie przyznano renty, stawał przed taką komisją? Ja tak, ale czytając informacje na innych forach internetowych odnoszę wrażenie, że taka trzyosobowa komisja zusowska jest po by popierać decyzję lekarza orzecznika i nie przyznawać świadczenia.
Pacjentowi pozostaje tylko sąd. Przed laty, trzeba było odwoływać się od razu do sądu, oczekiwanie na na rozprawę trwało do pół roku.
Tak było w moim przypadku, ale sąd przyznał mi rentę.

Komisja odwoławcza ZUS

przez 2004borys 07 lis 2014, 23:11
Abstrahując od rzeczy altruistycznych i od metafizycznego pietyzmu rzecz ma się w swej strukturze niezwykle prosto i obiektywnie, ponieważ ze względu na względy, które bezwzględnie uwzględnić należy dochodzimy do konkluzji, że jeżeli ktoś kiedyś komuś coś, ewentualnie nikt nikomu nigdy nic, to sprawa się gmatwa i taki osobnik zostaje wyindywidualizowany ze środowiska pozytywnego i wpada w deseń środowiska negatywnego.
sulpiryd 200 mg
fluoksetyna 40 mg
wenlafaksyna 112,5 mg
olanzapina 7,5 mg
klorazepan 20 mg

Komisja odwoławcza ZUS

przez wiejskifilozof 08 lis 2014, 10:36
Ja znam taką kobietę,lat 36.Która powiedziała,w ZUS że pracowała.W takich zakładach chemicznych.I musiała czekać,na rentę pół roku.Jej się udało,jak z innymi nie wiem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg