Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez Aklo 21 mar 2007, 01:54
O jejku tego nie widziałam w tych postach, poprostu na innych w danym poście na dole z prawej miałam taki napis i odrazu wiedziała ma tu nie wiedziałam a tak sięprzyglądałam dokładnie
Sorki za zamieszanie i dzięki za odpowiedz ;)

przez GRACJA 21 mar 2007, 02:15
Ojeja!!! Chyba ktoś tu myli pojęcia. Wyrażanie swojego zdania i opini o jakiejś sprawie nie jest kłótnią. Można przecież mieć odmienne zdanie na jakiś temat. Po raz kolejny jest torpedowana osoba, która uczy się i przy okazji chce pomóc innym chorym ludziom . Nie każdy lekarz, psycholog od razu jest specjalistą w swojej dziedzinie. Musi się tego nauczyć. Ponieważ sprawa dotyczy ludzi to uczy się na ludziach. Na manekinach nie da się tego zrobić. Jestem pielęgniarką. Nie odrazu umiałam wykonywać zabiegi. zastrzyki, opatrunki. Uczyłam się tego w szpitalu na ludziach. Gdyby nie było praktyk w szpitalach,przychodniach, w domu pacjenta to nie byłoby pielęgniarek, lekarzy.Nie umieliby nic zrobić przy pacjencie.Lekarz nie umiałby zrobić operacji, pielęgniarka nie umiałaby zrobić zastrzyku. Czy nauka zawodu jest wykorzystywaniem czyjegoś cierpienia??
To forum w pewnym sensie można porównać do takiego szpitala. Tu są ludzie i do tego wszyscy chorzy na to samo - nerwicę.
Ja myśle tak, że jeśli administratorowi i moderatorom przeszkadzają takie oferty to dopiszcie państwo do regulaminu punkt, że bez waszej uprzedniej zgody nie można umieszczać takich ofert. Natomiast oferty umieszczane bez uprzedniego uzgodnienia będą natychmist usuwane. A może uważacie że takie oferty powinny być opłacane tak jak reklamy? - to napiszcie to wprost. No i będziecie państwo mieli jasną, klarowną sytuację i spokój w tym temacie.
Pozdrawiam
"Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować."

przez atrucha 21 mar 2007, 09:04
Zdanie jednego moderatora nie odzwierciedla stanowiska administracji.
Temat o którym mówicie jest w Ofertach i nie widze powodu by ciągle o tym dyskutować.
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 21 mar 2007, 10:41
Zdanie jednego moderatora nie odzwierciedla stanowiska administracji.

Ani reszty moderatorów. Nie wiem o jakie dokładnie zdanie chodzi... Ale sprawa wygląda tak, że poza sprawami forum - jeśli chodzi o opinię na jakiś temat - to niezależnie od opinii reszty moderatorów moja opinia na jakiś temat jest moją indywidualną opinią. I zarówno jeśli nie zgadzacie się z opinią któregoś moderatora, nie miejcie pretensji do mnie, także kiedy nie zgadzacie się z moją opinią - nie miejcie pretensji do innych moderatorów. Jeśli mamy takie same opinie to nie dlatego, że jesteśmy razem moderatorami, ale mamy akurat to samo zdanie. Nie wsadzajcie nas do jednego worka.
GRACJA napisał(a):Po raz kolejny jest torpedowana osoba, która uczy się i przy okazji chce pomóc innym chorym ludziom.

Wypraszam sobie. Jedna osoba funkcyjna wyraziła swoją opinię. Nie ja, nie inni, tylko ta osoba. I to była opinia, a nie torpedowanie. Torpedowaniem można nazwać zbiorowy atak użytkowników forum na moderatorów. Mimo, że pretensje były do jednej osoby, to oberwali równo wszyscy moderatorowie. Dobrze, że chociaż zostawiliście trochę suchej nitki na administracji. Bo na moderatorach nie.
Przyjaciel forum

przez didado1 21 mar 2007, 11:00
atrucha napisał(a):Zdanie jednego moderatora nie odzwierciedla stanowiska administracji.

dokładnie tak jest! napisałam, że mnie takie coś bulwersuje tylko tyle.... usłyszałam stek wyzwisk i domniemań na temat własnej osoby które się mijają dalece z prawdą, napisałam na priv wyjaśnienie do kolezanki Kolethy, że nie jest moim celem nikogo obrażac :roll: ale cóż dalej awantura............ ku wyjaśnieniu ja zamknęłam ten temat, aby zapobiec daleszemu jej rozwojowi żadnych postów nikomu nie kasowałam :shock:
i nigdy tego nie robiłam :!:
znikłam i mnie nie ma .........

przez Koletha 21 mar 2007, 12:21
Didado ja juz sobie odpuscilam a Ty dalej sie nakrecasz. Jakie wyswiska?? Jakie wyzwiska?? Heh. Na zakonczenie tego watku chcialam powiedziec ze przeprosilam DA i podziekowalam Adminisratorowi za obiektywizm i rozwiazanie problemu. Szczegolne dzieki dla Piotra - jak pewnie juz widziales udzielam sie znow na agorafobii i wzielam Wasze slowa do serca, ze nie ma sie co gniewac i rezygnowac z kontaktu z takimi fajnymi ludzmi:)
Sustine et abstine...

przez CIALO liceum DUSZA muzeum 21 mar 2007, 14:12
super, koletho, bardzo sie ciesze ze jednak zostalas z nami, mam wrazenie, ze sytuacja sie nieco wyjasnila, bo pprzeciez nie o to chodzi, zeby obsypywac sie nawzajem wiazankami, tylko po to zeby sie wzajemnie wspierac, bo lączy nas przeciez tak wiele.........
didado 1 , i inni moderatorowie... chce was przeprosic, ze poczuliscie sie atakowani , wiem, ze bycie na "takim stanowisku" , moze byc przyczyna takich atakow, wiem cos o tym (kiedys bylam redem na pewnym czacie) bylo fajnie kiedy bylam normalnym bywalcem, gdy ojelam funkcie reda zaczelo mi sie obrywac tak po prostu, bez powodu. ale wiem rowniez , ze takowi muszą byc, poniewaz na tym forum bylby istny kociol....
wiem, ze jestem krutko na tym forum, ale mam sporo spostrzezen, jest pare rzeczy, ktore mi sie tutaj niepodobaja, ale niechce sie wymądrzac i wam rzadzic, , jak narazie wchodze tu i wiem, ze to mi pomaga, a o to przeciez w tym wszyskim chodzi ;)
pozdrawiam wszystkich serdecznie
lidia
NIEMOGE ZMIENIĆ ŚWIATA, NIEMOGE ZMIENIC LUDZI......NIEPOTRAFIE TEZ ZMIENIĆ SIEBIE.....

przez IceMan 21 mar 2007, 15:46
CIALO liceum DUSZA muzeum napisał(a):bylo fajnie kiedy bylam normalnym bywalcem, gdy ojelam funkcie reda zaczelo mi sie obrywac tak po prostu, bez powodu

No to widzisz...
Koletha napisał(a):Jakie wyswiska?? Jakie wyzwiska??

Spokojnie ;) Już może to zamknijmy, ok? Wyzwiska były (niezależnie od Ciebie Koletha) i były bardzo bolesne, poszły do moderatorów ogółem i także do każdego z osobna od pewnych osób. Ale moim zdaniem wszystko się już uspokoiło, więc zapomnijmy o tym już.
Koletha napisał(a):udzielam sie znow na agorafobii i wzielam Wasze slowa do serca, ze nie ma sie co gniewac i rezygnowac z kontaktu z takimi fajnymi ludzmi

I bardzo dobrze.
Przyjaciel forum

przez Koletha 21 mar 2007, 19:26
Piotrus dzieki za pomoc, obrazek jak widzisz wszedl:) A co do stalego tematu to... ciiii;)
Sustine et abstine...

przez CIALO liceum DUSZA muzeum 21 mar 2007, 20:02
ej no :shock: jaki temat jaki temat??? :lol: mowic tu natychmiast :mrgreen: :!:
NIEMOGE ZMIENIĆ ŚWIATA, NIEMOGE ZMIENIC LUDZI......NIEPOTRAFIE TEZ ZMIENIĆ SIEBIE.....

przez Koletha 21 mar 2007, 20:12
Liduś uwielbiam Cie :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
Sustine et abstine...

przez atrucha 21 mar 2007, 21:53
..i żyli długo..i szczęśliwie :mrgreen:
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez CIALO liceum DUSZA muzeum 21 mar 2007, 22:10
:oops: koletha ......czy to jakies wyznanie?? :?:
a co tam...ja ciebie tez :P
astruha
zeby zycie mialo smaczek, raz dziewczyna raz chlopaczek ;) :lol:

przez GRACJA 28 mar 2007, 01:46
Witam. W nocy z soboty na niedzielę przesuwaliśmy wskazówki zegarków o godzinę do przodu. Na forum jest zły czas. Pozdrawiam
"Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować."

Sortuj wg