Dzieci Gwiazd:)

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Dzieci Gwiazd:)

przez Valeria 15 wrz 2010, 21:53
Szanowni Koledzy piękne i sexowne Kolezanki:)
proponuje nowa zabawe...wypisujemy date swoich urodzin moze byc bez roku:) i znak zodiaku i cechy charakterystyczne tegoz znaku:P wady.zalety ktore pomagaja ,przeszkadzaja w zyciu
Ja urodzona 29.04 BYKtypowe rogate stworzenie....:)
żuję trawe ale jak mnie cos wk..wi to koniec....:)
zalety(wady??:)
upór,dazenie do celu na przekór wszystkiemu i wszystkim,złosliwosc,zgryzliwosc,łatwe popadanie w konflikty:) totalnie maxymalny cynizm.
zalety:
hmmm...prostolinijnosc,dobrodusznosc,wrazliwosc,empatia(płakałam na godzilli bo mu serduszko bic przestało heh) poczucie humoru,umiejetnosc zjednywania sobie ludzi
jak cos mi sie przypomni to dopisze:)
Nie cierpie jak ktos narzuca mi swoje zdanie i sposób myslenia wtedy jestem na przekór wszystkiemu nawet jak wiem ze bede tego załowac...

Re: Dzieci Gwiazd:)

przez ALEKS*OLO 15 wrz 2010, 22:20
Fajne, zobaczymy spod jakiego znaku jest najwięcej nerwusków :)

21 grudnia Strzelec Impulsywny, pełen energii choleryk o dobrym serduszku :P
Wklejam opis ze stronki, idealnie opisuje Strzelca, jednak niektóre cechy bym wywaliła jeśli chodzi o moją zaburzoną osobę :D

Pozytywne cechy charakteru: dążenie do niezależności, swobody, samodzielności. Uczciwość, silnie rozwinięte poczucie sprawiedliwości, intensywność uczuć, szczerość, prostota. Upór, wytrwałość, życzliwość. Intuicja, rozsądek, wysokie cele. Lojalność, optymizm, mądrość, autorytatywność. Współczucie dla słabych, sentymentalizm, miłosierdzie, szlachetność, duchowa hojność, filantropia, mecenat. Uzdolnienia, umiejętność przewodzenia, kierowania, podporządkowywania. Śmiałość, energia, silna wola, ambicje, impulsywność, aktywność. Natura żywa, energiczna, wesoła, otwarta, pełna radości życia, życzliwości, wielkoduszność, bardzo sprawiedliwa. Miłość do przyrody i zwierząt, szczególnie do psów i koni. Brak uprzedzeń.

Negatywne cechy charakteru: silna żądza władzy, sławy, szacunku społecznego. Duża ekspansywność. Nie znoszenie ograniczeń, ucisku, przemocy, przymusu. Skłonność do przesady. Tendencja do oczarowywania, uwodzenia, tworzenia lepszego wrażenia i mniemania na swój temat. Upodobanie do przyjemności, rozrywek, wesołych imprez. Skłonność do ryzyka, romantyzmu, awantur i przygód. Grzeczność i uprzejmość na pokaz, nieostrożne decyzje, prostolinijność, ostrość, lekkomyślne przedsięwzięcia.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Re: Dzieci Gwiazd:)

przez shadow_no 15 wrz 2010, 23:00
znak-zodiaku-a-nerwica-t559.html Tutaj jest ankieta i wychodzi na to, że najwięcej jest lwów. Ale ja nie wiem. Jestem zwykłym baranem.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg