Ilość partnerów, a szczęśliwy związek?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Ḍryāgan 05 paź 2016, 22:48
salir, ok, nie muszę w ten sposób pisać. Tylko nie wiem czemu poczułaś się taka urażona. Nie wmówisz mi, że wszystkie kobiety są mądre i piękne. Zresztą dotyczy to też mężczyzn. Sam też nie uważam się za chodzący ideał i jak każdy mam swoje wady, ale też swoje preferencje
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez _Req_ 05 paź 2016, 22:53
Ja uwazam ze jednak ilosc partnerow ma wplyw na zwiazek.
Uwazam tez ze panny "puszczalskiej" nie rozpoznasz, bo to nie jest takie proste jakby sie wydawalo.
Oczywiscie dla mnie wazniejsze od ilosci partnerow jest jak te zwiazki przebiegaly ze taka ilosc partnerow. No ale nigdy sie czlowiek nie dowie.
Duza ilosc partnerow swiadczy raczej o niskiej wiezi uczuciowej, lub zbyt szybkie zaczynanie wspolzycia z nowym facetem. Obie cechy nie zachecaja do blizszego poznania i budowania trwalego zwiazku. Poza tym ilosc 30 to juz .. hmm... kolekcjoner/ka.
W kazdym razie kobiete o ktorej wiem ze miala duzo partnerow mijalbym duzym lukiem.

przez salir 05 paź 2016, 22:55
Ḍryāgan Nie poczułam się urażona, po prostu nie lubię takich męskich opinii kiedy powinna otwierać usta i do czego tylko się nadaje lub nie kobieta która uważasz względem siebie za mniej mądrą itp itd

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ḍryāgan 05 paź 2016, 23:02
salir, przepraszam, jeśli to Cię dotknęło. Masz rację, było niegrzeczne.
_Req_, da się rozpoznać puszczalską - jeśli kobieta podrywa obcego faceta i niemal od razu jest gotowa do zbliżenia, dla mnie jest to znak, że seks traktuje jak sport.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez Rabinizm 05 paź 2016, 23:09
Ḍryāgan napisał(a):Nie powinny otwierać ust, chyba że dla zrobienia loda

To, że "głupsza", nie znaczy, że od razu można ją traktować jak skarpetę. Czujesz się przy nich lepszym człowiekiem?

przez salir 05 paź 2016, 23:11
Marzy mi się wątek o puszczalskich mężczyznach :lol:

przez Rabinizm 05 paź 2016, 23:12
_Req_ napisał(a):Ja uwazam ze jednak ilosc partnerow ma wplyw na zwiazek.
Uwazam tez ze panny "puszczalskiej" nie rozpoznasz, bo to nie jest takie proste jakby sie wydawalo.
Oczywiscie dla mnie wazniejsze od ilosci partnerow jest jak te zwiazki przebiegaly ze taka ilosc partnerow. No ale nigdy sie czlowiek nie dowie.
Duza ilosc partnerow swiadczy raczej o niskiej wiezi uczuciowej, lub zbyt szybkie zaczynanie wspolzycia z nowym facetem. Obie cechy nie zachecaja do blizszego poznania i budowania trwalego zwiazku. Poza tym ilosc 30 to juz .. hmm... kolekcjoner/ka.
W kazdym razie kobiete o ktorej wiem ze miala duzo partnerow mijalbym duzym lukiem.

To w sumie takie dziwne, że ludzie wartościują innych i stosują wobec nich system "nagród i kar".
Nie czepiam się Twojej wypowiedzi. Zainspirowała mnie do refleksji.

przez Ḍryāgan 05 paź 2016, 23:13
Czujesz się przy nich lepszym człowiekiem?
nie, nie czuję się lepszym człowiekiem, bo niekoniecznie jestem lepszy. Miałem w swoim życiu epizod z przypadkowym seksem (w manii, więc w chorobie, ale jednak się zdarzyło - to było obrzydliwe i nie jestem z tego dumny).

przez _Req_ 05 paź 2016, 23:19
Kobieta ktora sie "puszcza" nie jest idiotka. Nie bedzie sie przymilac do innych w obecnosci swojej prywatnej "skarbonki" poczeka az ta bedzie w pracy, znajdzie czas i miejsce zeby sie zabawic i czasem potrzeba lat zeby to wyszlo. Chociaz niektore do konca zycia ukrywac potrafia jesli nie zlapia jakiejs choroby wenerycznej lub aids. Jesli masz otwarte oczy mozesz coprawda zauwazyc, ale sa to osoby sprytne i ostrozne, wiec latwo nie jest.

przez Michellea 05 paź 2016, 23:21
salir napisał(a):Marzy mi się wątek o puszczalskich mężczyznach :lol:

Puszczalstwo u mężczyzn często jest traktowane jako bycie "zdobywcą" i powód do przechwalania się. Nie wiem, czy taki wątek to dobry pomysł.

przez Ḍryāgan 05 paź 2016, 23:23
_Req_, piszesz raczej o zdradzie, a to inna rzecz

przez salir 05 paź 2016, 23:23
_Req_ napisał(a):Kobieta ktora sie "puszcza" nie jest idiotka. Nie bedzie sie przymilac do innych w obecnosci swojej prywatnej "skarbonki" poczeka az ta bedzie w pracy, znajdzie czas i miejsce zeby sie zabawic i czasem potrzeba lat zeby to wyszlo. Chociaz niektore do konca zycia ukrywac potrafia jesli nie zlapia jakiejs choroby wenerycznej lub aids. Jesli masz otwarte oczy mozesz coprawda zauwazyc, ale sa to osoby sprytne i ostrozne, wiec latwo nie jest.

Pewnie istnieją takie kobiety tak samo jak mężczyźni...niestety.

przez _Req_ 05 paź 2016, 23:33
Rabinizm ja uwazam ze za wszystko co w zyciu zrobisz poniesiesz konsekwencje. Poza tym uwazam ze jesli raz cos Ci sie przydarzy moze przydarzyc sie drugi jesli zdarzy sie po raz drugi z cala pewnoscia bedzie trzeci raz.
Nie daje nikomu drugiej szansy, nie w zyciu prywatnym.
Czlowiek mlody popelnia bledy i je koryguje, wiec jak nazwac to gdy sie mialo 30 partnerow? 30ma bledami? Czyli albo osoba nie wyciaga wnioskow albo jest cos grubszego za tym schowane.
Nawet jesli kobieta przez pecha miala az tyle zwiazkow nie swiadczy to o niej dobrze, bo znaczy ze cos z nia nie tak iz po tylu probach nie znalazla ani jednego pasujacego do niej partnera. Wiec ja jako kolejny bede tylko nr.31...
Ḍryāgan temat jest o zwiazku, kobieta w zwiazku ktora jest puszczalska to nie tylko taka ktora rzuca sie na kazdego faceta w Twojej obecnosci, ale tez taka ktora sie na nich wszystkich rzuca jesli nie jest pilnowana. Dla mnie obie wersje sa puszczalskie.

przez salir 05 paź 2016, 23:34
Michellea napisał(a):
salir napisał(a):Marzy mi się wątek o puszczalskich mężczyznach :lol:

Puszczalstwo u mężczyzn często jest traktowane jako bycie "zdobywcą" i powód do przechwalania się. Nie wiem, czy taki wątek to dobry pomysł.

Może i nie dobry pomysł ale ciągle rozróżnianie czy kobiety które miały kilku partnerów to puszczalskie a mężczyźni używający życia to zdobywcy jest krzywdzące i zastanawiam się czy kiedykolwiek to się zmieni...

Sortuj wg